google

(1 KG) Agita Guard 10 WG Karasinek Granülü

Fiyat:
2.115,00 TL
198,46 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
 

    AGİTA GUARD 10 WG KARASİNEK GRANÜL İLACI  | SADECE KARASİNEĞE ÖZEL  | UZUN VADELİ KORUYUCU  | ÜSTÜN BAŞARI
    WG FORMÜL  |  LEKESİZ VE KOKUSUZ SINIF  | BİLİNDİK HAŞERE İLAÇLARINDAN FARKLI BİR ÇALIŞMA METODU VE ÇÖZÜM

Etkili Olduğu Zararlılar:

 
Haşeremarket Notu:
Agita, bilindik haşere ilacları çalışma mantığından farklı hareket eden SADECE KARASİNEK MÜCADELESİ için üretilmiş özel bir üründür. Aşağıda anlatıldığı gibi yüzeylere uygulanan, uygulandığı andan itibaren 6-8 hafta (çevre şartlarına göre değişir) karasinek için çalışan bir tür KARASİNEK YEMİ dir... Ortamdaki karasineği yüzeye çeker ve hem temas ve hemde karasineğin ürünü yemesi sayesinde etki gösterir...
Haşeremarket olarak en basit bir uygulama gözlemi şöyledir: bir berber dükkanında duvarda asılı aynanın sadece çerçevesine fırça ile bir miktar sürülmeye başlanmış ve daha çerçevenin tamamına sürme işlemi tamamlanmadan çerçevenin altında 7-8 karasinek zemine düşmüştür. Aynı biçimde muazzam karasinek sorunu olan bir at çiftliğinde uygulama yapılırken uygulayıcı kişi arkasını döndüğünde zeminde yüzlerce karasinek ölüsü ile karşılaşmaktadır... Üstelik bu etki 4-8 hafta devam edebilmektedir.
HAŞEREMARKET TECRÜBE PAYLAŞIMI:
Ürünü yüzeylere uygulayın. SİNEK AVLAMAYA ÇALIŞMAYIN. Siz yüzey uygulamanızı yapın gerisini Agita halledecektir.
Ürünü uyguladıktan sonra imkan var ise yüzeyleri sabahları (mümkünse günaşırı) normal ilaç püskürttüğünüz pompa ile bu sefer su püskürterek ıslatın... Bu kuruyan malzemenin ıslanmasına ve tekrar daha fazla feromon yaymasına sebep olacak ve ürün yeniden çalışmaya başlayacaktır.
Tozsuz yüzeyler daha uzun koruma sağlar...
KARASİNEĞE ÖZEL BU TİP İLAÇLARIN GENEL ÖZELLİĞİ OLARAK TÜM MEKANI İLAÇLAMAK GEREKMEZ. KARASİNEK SORUNU OLAN ALANIN ORTALAMA %20-30 CİVARINDA BÖLÜMÜNDE YÜZEY UYGULAMASI YAPILMASI YETERLİDİR.


 
Ambalaj Seçenekleri:

alternatif yazı
100 Gram Ambalaj                                   1.KG Ambalaj                          

20 gram, 100 gram ve 1.KG Ambalajlardadır.  Diğer ambalaj biçimlerini incelemek ve sipariş vermek için SEPETE EKLE Butonu üzerindeki Ambalaj biçiminden seçim yapabilirsiniz.
 

Kullanım Alanları:
Diğer İnsektisitlerden daha güvenli formülü ile her türlü mekanda güvenle kullanılabilinir.Granül formülasyonu sayesinde tozumaz,suda kolayca erir. İçeriğinde bulunan cezbedici hormon ve şeker sayesinde ayrıca dışardan şeker eklemeye gerek yoktur
Güçlü ve uzun süreli etki gösterir.Yapılan deneylerde kapalı Alanlarda 1 saat içerisinde Karasinek Popülasyonunun tamamına yakınını yok ettiği belirlenmiş , İklim koşulları ve uygulama yöntemine göre 4-8 hafta etkisini koruduğu görülmüştür.


 

Genel Özellikleri:

KARASİNEK MÜCADELESİ İÇİN SUDA ERİYEN GRANÜL
 Tüm Dünyada yeni nesil İnsektisitlerden sayılan THİAMETHOXAM etken maddeli üçlü formülüyle ergin Karasinek mücadelesinde son nokta.Yeni formülü ile Karasineklere karşı kesin çözüm.

AGİTAGARD 10 WG ergin Karasinek mücadelesinde etkin ve kalıcı bir çözüm için en iyi tercihtir. Su ile karıştırılarak sprey veya boyama yöntemi ile rahatlıkla kullanılabilir.
 
BOYAMA YÖNTEMİ
 
 1 / 3Agitagard 10 WG 100gr. AGITAGARD 10 WG 80 mlt' lik suyla boyanabilir bir kıvam elde edinceye kadar karıştırılır.Hazırlanan bu karışımla   40 m2  lik bir taban alan yada 100 m2 lik duvar yüzeyi  ilaçlanabilir.  10x30cm  boyutlarında şeritler halinde   7-8  noktada uygulama yapılır.Bozuk yüzeylerde ise karışım tavana asılan karton veya Polietilen parçalara  sürülebilir. 6-8 hafta etkisini devam ettirir.
 
SPREY YÖNTEMİ
 
 1 Kg AGITAGARD 10 WG , 32 lt su ile karıştırılır. Bu karışım pompa ile 40 mlt / m2  şeklinde uygulanır. Bu şekilde uygulanan ilaçlamanın etkisi ilaçlanan bölgenin yıkanmaması halinde 4-6 hafta devam eder.İlaçlanan bölge yıkanırsa kalıcılık giderek azalır.
Diğer bir uygulama yöntemi ise belli kaplara (çay tabağı gibi) su ile seyreltilmiş çözelti konulup tuzak-yem olarak kullanılmaktadır.
YUKARIDA VERİLEN ORANLAR YÜKSEK OLABİLİR. KARASİNEK POPÜLASYONUNA BAĞLI OLARAK DAHA DÜŞÜK ORANLARDA KARIŞIMLAR YAPARAK ÜRÜNÜN GEREKSİZ KULLANIMINDAN DOĞACAK ZİYANI AZALTABİLİR VE TASARRUF EDEBİLİRSİNİZ.
Ürün Tipi:
İNSEKTİSİT(Böcek İlacı) Suda Eriyebilir Granül Form (WG)

Etkili Madde:
Thiamethoxam
ETKİSİ
Yapılan deneylerde kapalı alanlarda 1 saat içerisinde karasinek popülasyonunun tamamını yok ettiği belirlenmiştir.
İklim koşulları ve uygulama biçimine bağlı olarak 4-8 hafta kalıcı ve koruyucu etkisini sürdürebilmektedir.

 
Uygulama Gereksinimleri:

İlaç yukarıda anlatıldığı gibi suyla seyreltilip pompa ile veya su ile seyreltilip solüsyon yapılarak fırça ile veya belli kaplar içine su ile eritip tuzak yapılarak kullanılabilir.
Eğer bir pompanız yok ise aşağıdaki hazır ilaçlama paketleri bölümünden size uygun bir paketi seçebilirsiniz.
Hazır ilaçlama Paketlerimiz, ürünü ve pompayı ve varsa diğer ekipmanları tektek satın aldığınızda ödeyeceğiniz bedelden daha tasarruflu olmaktadır.


Hazır İlaçlama Paketleri:
Diğer Özellikler
Stok Koducopyag21
MarkaElanco
Stok DurumuVar
8713343003134
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.