google

10 Adet Uccon Karton Fare Yapışkan Tuzakları

Fiyat:
61,02 TL
5,73 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
UCCON KARTON FARE YAPIŞKANI 
    |  KULLANIMA HAZIR; AÇ KULLAN


Etkili Olduğu Zararlılar:

Haşeremarket Notu:
  Fare Mücadelesinde Profesyonel fare yemlerine nisbetle düşük başarılı olsalarda, mukayese edilmeleri de doğru değildir. Zira fare yapışkanlarının yaptığı iş farklı, fare zehirlerinin yaptığı iş farklıdır. Fare yapışkan tuzakları, fare mücadelesinde fare zehiri uygulamalarında takviye olarak kullanılabilir.

 
Ambalaj Seçenekleri:
 
       Karton Fare Yapışkan Tuzağı      

Karton fare yapışkanlarından sipariş vermek için SEPETE EKLE butonu altındaki adet/iskonto bölümünden adet seçimi yapabilirsiniz. 
TOPTAN ALIMLARINIZ İÇİN LÜTFEN TELEFONLA FİYAT SORUNUZ. 0 212 479 32 38

 

Kullanım Alanları:
İç mekanlarda, fare hareketinin görüldüğü kuytu güzergahlara konularak kullanılır. Yapışkan üzerine küp şeker veya fındık gibi çekiciliği arttıracak bir gıda konulabilir.
 

Genel Özellikleri:
Uccon fare tuzakları fare ve sıçanları yakalamakta çok etkili zehirsiz kokusuz yapışkan tuzaklardır. Değişik şekil ve boylarda üretilen uccon tuzaklar hem küçük hemde büyük fareler için geliştirilmiştir.

 

Uygulama Gereksinimleri:

Özel bir uygulama gereksinimi yoktur. yapışkan levha üzerindeki koruyucu filmi kaldırıp fare yakalanmasını istediğiniz bölgeye yerleştiriniz.


Hazır İlaçlama Paketleri:
Diğer Özellikler
Stok Kodufilt32
MarkaUCCON
Stok DurumuVar
HM-BRKD-8699177
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.