google

(1.Litre) Solutrin EC 050 Kokulu Haşere Öldürücü [Pire & Kene & Bahçe Böcekleri İçin Tavsiye Edilir]

Fiyat:
555,00 TL
52,08 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
 

    SOLUTRİN EC 050 HAMAMBÖCEĞİ VE GENEL AMAÇLI TÜM UÇAN VE YÜRÜYEN HAŞERELER İÇİN HAŞERE İLACI 
   
(EC) EMÜLSİYON KONSANTRE FORMÜL  |  LEKESİZ VE ÇOK HAFİF KOKULU SINIF 

Etkili Olduğu Zararlılar:

Haşeremarket Notu:
Uçan ve Yürüyen Haşereler için kapalı ve açık alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş EC formül ilaçtır. Diğer EC Formül ilaçlardan ayrılan en önemli özelliği çok hafif bir kokuya sahip olmasıdır. Böylece kapalı ve açık alanlarda ilaçlama yaparken diğer kokulu ilaçlarda karşılaşılan ağır koku sorunu olmadan EC formüllerin kontak etki ve ani öldürücü etkilerine sahip bir ilaç olmaktadır.
Ürün üzerinde karasinek, sivrisinek, hamamböceği gibi en çok kullanılan-popüler haşereler için kullanım bilgileri standart verilmiştir. Kene, Pire ve diğer haşereler üzerinde açık ve kapalı alanlarda kullanmak için temelde hamamböceği için verilmiş kullanım ölçülerini açık ve kapalı alan ilaçlamalarında kullanabilirsiniz.
Haşeremarket tarafından yapılan saha testlerinde açık ve kapalı alanlarda tüm haşereler için üstün başarı elde etmiş olup kokulu ilaçlar arasinda ayrıca tavsiye edilir.
Özellikle en mücadelesi en zor tahtakurusu ve pire uygulamalarında karışım yapmadan dahi üstün başarı sağlamıştır.

 
Ambalaj Seçenekleri:

alternatif yazı
100 ml mini Ambalaj                   250 ml midi Ambalaj                           500.ml Ambalaj                                  1.Lt Ambalaj                                       5.Lt Ambalaj

100 ml, 250 ml, 500ml, 1.Lt, 5 Lt Ambalajlardadır.  Diğer ambalaj biçimlerini incelemek ve sipariş vermek için SEPETE EKLE Butonu üzerindeki Ambalaj biçiminden seçim yapabilirsiniz.
 

Kullanım Alanları:
Açık Ve Kapalı Alanlar- 
BELEDİYE-ASKERİYE-SİTE VB AÇIK ALAN TERMAL VEYA SOĞUK SİSLEME ARAZİ İLAÇLAMALARINDA FİYAT/PERFORMANS ORANLAMASINDA MÜKEMMEL ÜRÜNDÜR.
kene sinek sivrisinek hamamböceği başta olmak üzere açık alanlarda ve belediye askeriye ve site alanları gibi geniş arazi ilaçlamalarında bayer solfac ec ile aynı etken madde ve oranlarına sahip başarılı bir yeni kuşak üründür.


 

Genel Özellikleri:
(EC) Emulsiyon Konsantre
Açık ve kapalı alanlarda kullanıma uygun karasinek, sivrisinek, pire ve özellikle kene mücadelesinde ruhsatlı geniş spektrumlu, öldürücü-yok edici olmanın yanında koruyucu etkili mükemmel üründür.
 
SOLUTRİN EC ETKEN MADDESİ, WHOPES onaylıdır WHO Spesifkasyonuna uygundur.
SOLUTRİN EC 050, su veya mazot ile seyreltilerek termal sisleme ve ULV yöntemi ile kullanılmak üzere geliştirilmiş pirethroid bazlı bir alan spreyidir.

SOLUTRİN  EC 050, litrede 50 g Cyfluthrin aktif maddesi içeren, geniş spektrumlu bir formulasyondur.

SOLUTRİN  EC 050 ani etkilidir, güçlü öldürücü özelliğe sahiptir, WHOPES tarafından onaylı ve WHO spesifikasyonlarına uygun olarak üretilen "Cyfluthrin" aktif maddesi içerir. Güvenilirdir, kokusuz ve lekesizdir ve düşük uygulama dozu ile ekonomiktir.
Litrede  50 g . saf Cyfluthrin

Alan Spreylemesi Şeklinde Uygulama
  
Haşere Uygulama Metodu Seyreltme Oranı Uygulama Dozu Uygulama Oranı
Sivrisinek ULV Yöntemi 1 L ilaç + 24 L su 1 g ai/Ha 0.5 L/Ha
Karasinek ULV Yöntemi 1 L ilaç + 11.5 L su 2 g ai/Ha 0.5 L/Ha
Sivrisinek
Karasinek
Termal Sisleme 1 L ilaç + 49 L mazot 2 g ai/Ha 2 L/Ha


ULV ve Termal Sisleme Yöntemi

Alan spreyi uygulamalarının etkinliği hava koşullarına bağlıdır. Atmosferik sıcaklık inversiyonlarından yararlanmak için tavsiye edilen uygulama zamanı sabahın erken saatleri veya akşamın gün batımı saatleridir. Uygulamanın yoğun rüzgar şartlarında veya yağmurlu dönemlerde yürütülmesi tavsiye edilmez.
Uygulama Gereksinimleri:

İlaç mekanınıza ve sorun olan haşereye uygun miktarlarda su ile seyreltilip bir pulverizatör (pompa) vasıtasıyla kullanılmaktadır. 
Ayrıca termal sisleme, araç arkası soğuk ulv, vb tüm ekipmanlarla uygulamaya müsaittir.
Eğer bir pompanız yok ise aşağıdaki hazır ilaçlama paketleri bölümünden size uygun bir paketi seçebilirsiniz.
Hazır ilaçlama Paketlerimiz, ürünü ve pompayı ve varsa diğer ekipmanları tektek satın aldığınızda ödeyeceğiniz bedelden daha tasarruflu olmaktadır.


Hazır İlaçlama Paketleri:
Diğer Özellikler
Stok Kodupco0932
MarkaSAFA KİMYA
Stok DurumuVar
HM-BRKD-8699361
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.