google

(250 gr) Bayer Rodilon Mum Blok Fındık Faresi Yemi

 

    BAYER RODİLON  MUM BLOK  FINDIK-EV-ÇATI  FARESİ VE TÜM FARE TÜRLERİ İÇİN FARE ZEHİRİ 
   
MUM BLOK FORMÜL  |  KULLANIMA HAZIR  |  TEK DOZ ÖZELLİĞİ


Etkili Olduğu Zararlılar:

Haşeremarket Notu:
Haşeremarket olarak yaptığımız saha testlerinde, mum blok yemler içinde iyi netice veren yemlerden olduğu görülmüştür. Tüm fare türleri için üretilmiş olması yanında Tarla Farelerinde diğer bazı mum blok yemlere nisbetle çok daha yüksek verimlilik ve başarı sağladığı görülmüştür.
Üç-yem testinde tarla farelerinin en çok tercih ettikleri ikinci yem olmuştur.
Fiyat/performans oranı itibarıyla daha uygun fiyatlı başarılı fare yemleri bulunmasına rağmen Bayer üretimi olması sebebiyle profesyonel uygulamacılarında tercih ettikleri yemlerdendir. 
           
7,5.Kg, 3.Kg, 1.Kg ve 180 Gram Ambalajlardadır.  Ürün Standart Fabrika Çıkışı Olarak 7,5.Kg lık kovalardadır. Daha düşük miktar alımlarınızda ambalaj Haşeremarket tarafından bölünerek verilmektedir. Diğer ambalaj biçimlerini incelemek ve sipariş vermek için SEPETE EKLE Butonu üzerindeki Ambalaj biçiminden seçim yapabilirsiniz.
 

Kullanım Alanları:
Fare ve sıçanların, BAYER RODİLON MUM BLOK Yemi kolaylıkla bulup yiyebileceği alanlar belirlenir. Bu alanlar genellikle duvar kenarları, kemirilmiş alanlar, köşeler ve asma tavanlar, fare veya pisliklerinin görüldüğü yerlerdir. Mümkünse alternatif yiyecekler bu alanlardan uzaklaştırılır. Kullanılacak yem miktarı mevcut mekandaki fare sayısı ve popülasyonuna göre belirlenir.
Kullanıma hazır özel ambalajında bulunan BAYER RODİLON MUM BLOK fare yemi, çocukların ve evcil hayvanların, hedefdışı yaban hayatının ulaşamayacağı yerlere ve hasara dayanıklı blok kutuları FARE YEM KABİNLERİ içinde uygulanmalıdır.
Deniz, göl, dere vb su alanlarına yakın yerlerde, gemi ve yat barınaklarında, kanalizasyon foseptik içleri ve çevrelerinde pasta formu yemler daha başarılı olacaktır. 

Genel Özellikleri:
Sıçanlar: Her uygulama noktasına  1 ila 2 adet yem uygulanır. Yem istasyonları veya belirlenen uygulama alanları 20-25 m aralıklarla yerleştirilir. 10 gün süreyle veya fare ve sıçanlar görülmeyinceye kadar yenen yemlerin yerine yenileri ilave edilir.
Fareler: Her istasyona 1 ila 2 adet BAYER RODİLON MUM BLOK  Yem olmak üzere 2-3 m aralıklarla yerleştirilir. Fare aktivitesi yüksekse daha fazla uygulanır. 15 gün veya fare aktivitesi görülmeyinceye kadar yemler yendikçe yenileri yerleştirilir. Kontamine olan veya dağılan yemleri hemen değiştiriniz. Ölü fareleri toplayarak imha ediniz ve yemleri aynen bırakınız. Tekrar infestasyonu önlemek için mümkün olduğu kadar etrafta yiyecek, su ve çöp bırakmayınız. Sürekli infestasyon varsa kalıcı yem istasyonları kurarak gerektiğinde BAYER RODİLON  MUM BLOK Yemleri tazeleyiniz.

Fareler, sıçanlar, tarla fareleri, köstebekler, LAĞIM FARELERİ, meyve ile ilgili alanlarda bu bölgelere ait fare türleri...
TAHIL AROMASI özellikle TARLA  FARELERİNDE ve Lağım farelerinde mükemmel neticeye ulaşmayı temin ederken, Yem çekingenliği oluşturmaz. Yemden ufak bir parça yiyen fare 4-5 gün içinde ölür. 
Tek doz fare yem özelliği:
Fare ve sıçanların öldürücü dozu alabilmeleri için tek bir sefer beslenmeleri yeterlidir. Fareler üzerinde sindirim yoluyla etkilidir. Ölüm fare ve sıçanlarda iç kanama yoluyla gerçekleşir. Hemen ölüm görülmemesi diğer farelerinde yemi tüketmelerini sağladığı için bir fare klanını ortadan kaldırmak mümkün olur.

Yem çekingenliği yaratmaz.
BAYER RODİLON MUM BLOK FARE VE SIÇAN ZEHİRİ, suya ve neme karşı dayanıklı biçimde geliştirilmiş bir MUM BLOK formülasyonudur.
Açık alanlarda yüksek etkilidir.
GENİŞ ÖLÇEKLİ VEYA DÜZENL,İ UYGULAMA GEREKTİREN, YEM TÜKETİMİ FAZLA OLAN YERLER İÇİN BOX-KOVA İLE SATIŞA SUNULMUŞ TÜRLERİNİ TERCİH EDERSENİZ MAALİYET AÇISINDAN AVANTAJ ELDE ETMİŞ OLURSUNUZ.
Suya Dayanıklı ve Özellikle TARLA Fareleri üzerinde extra çekici...
Bitrex içerir.
 

Uygulama Gereksinimleri:

Fare mücadelesi için özel bir ekipman gerektirmez. RODİLON MUM BLOK fare yemlerini farelerin hareket güzergahları ve sorun görülen noktalarda gizli ve kuytu alanlara bırakmanız yeterli olacaktır. 
Siteler, sosyal alanlar, villa ve benzeri mekan bahçelerinde, hayvan barınaklarında ve benzeri alanlarda uygulama yapılırken fare yemlerine üçüncü kişilerin ulaşmasını engellemek ve hedef dışı canlıların yemden uzak tutmak, ayrıca açık alanlarda yemin çevre şartlarından etkilenmesini engelleyerek yemin sadece fareleri hedef tutmasını sağlamak için profesyonel ilaçlama hizmetlerinde kullanılan FARE YEM KABİNLERİ ile kullanılmasında fayda vardır.
Aşağıda Hazır fare ilaçlama paketlerimizde BAYER RODİLON MUM BLOK ile beraber diğer ekipmanlarla hazır halde sunulan paketlerden alabilir. Veya diğer fare mücadele ürünleri bölümümüzden fare yem kabinleri-istasyonları bölümünden diğer fare mücadele ürünlerine ulaşabilirsiniz.
Hazır paketlerimiz ürünleri tek tek aldığınızda ödeyeceğiniz bedelden daha tasarruflu olmaktadır.


ÜRÜN AMBALAJLARDAN TARTILIP GÖNDERİLECEKTİR.


Hazır İlaçlama Paketleri:
Diğer Özellikler
Stok KoducopyYT4309
MarkaBAYER
Stok DurumuStok Tükenmiştir
Hm- 8962582362396
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.