google

(5 Litre) Zinon EC Kokulu Tahta Kurusu Öldürücü

Fiyat:
2.760,00 TL
258,98 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
 

    ZİNON EMÜLSİYON KOKULU TAHTA KURUSU VE GENEL AMAÇLI HAŞERE İLACI 
    (EC) EMÜLSİYON KONSANTRE  |  LEKESİZ VE KOKULU SINIF SU BAZLI


Etkili Olduğu Zararlılar:

Haşeremarket Notu:
Uçan ve Yürüyen Haşereler için kapalı ve açık alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş EC Emülsiyon Konsantre formül ilaçtır. Zinon DDVP nin üretiminin durdurulmasından sonra üretici firma 3 aktif maddeli yeni bir formülle Zinon EC yi üretmeye başlamıştır.
3 etken madde ile açık ve kapalı alanlarda haşereler üzerinde ani düşürücü ve kalıcı koruyucu etki birleştirilmiş olmaktadır. 
Ürün üzerinde karasinek, sivrisinek, hamamböceği kene, pire gibi en çok kullanılan-popüler haşereler için kullanım bilgileri standart verilmiştir. diğer haşereler üzerinde açık ve kapalı alanlarda kullanmak için temelde hamamböceği için verilmiş kullanım ölçülerini açık ve kapalı alan ilaçlamalarında kullanabilirsiniz.
Haşeremarket tarafından yapılan saha testlerinde açık ve kapalı alanlarda tüm haşereler için üstün başarı elde etmiş olup kokulu ilaçlar arasinda ayrıca tavsiye edilir.
Özellikle en mücadelesi en zor tahtakurusu ve pire uygulamalarında karışım yapmadan dahi üstün başarı sağlamıştır.

 
Ambalaj Seçenekleri:
250 ml, 500ml, 1.Lt, 5 Lt Ambalajlardadır.  Diğer ambalaj biçimlerini incelemek ve sipariş vermek için SEPETE EKLE Butonu üzerindeki Ambalaj biçiminden seçim yapabilirsiniz.
 

Kullanım Alanları:
Tüm Açık Ve Kapalı Alanlarda kullanıma uygun Haşere mücadelesinde EC(Emülsiyon Konsantre) formül  ilaçlardandır.
AÇIK VE KAPALI ALANLARDA TÜM UÇAN VE YÜRÜYEN HAŞERELER İÇİN ETKİLİ BİR İLAÇLAMA SAĞLAMAKTADIR.
AÇIK ALAN SİNEK SİVRİSİNEK UÇKUN MÜCADELESİNDE DAHA UZUN BOZUNMA SÜRESİ SEBEBİYLE UZUN VADELİ VE ETKİLİ BİR İLAÇLAMADA 3 ETKEN MADDENİN EC FORMÜL OLARAK HAPSEDİLMİŞ OLMASI İLAÇLAMADA EN BAŞARILI UYGULAMAYI SAĞLAYACAKTIR.

kene sinek sivrisinek hamamböceği, pire başta olmak üzere açık alanlarda ve belediye askeriye ve site alanları gibi geniş arazi ilaçlamalarında 3 etken maddeli karışım olarak üstün başarılı bir yeni kuşak üründür.


 

Genel Özellikleri:
Diğer haşere ilaçlarından farklı olarak 3 aktif maddeyi birleştirmiş olması sebebiyle yüksek başarı sağlayan bir üründür. Özellikle mücadelesi zor kene, pire, tahtakurusu gibi kan emici asalaklar üzerinde çok iyi çalışmaktadır.
İçeriğindeki Permethrin ve tetramethrin sayesinde yürüyen ve uçan haşerelere karşı açık ve kapalı alanlarda başarılı ilaçlama imkanı sağlar. 
ULV makinaları ve pulverizatör pompalarla ilaçlama imkanı vardır. 
Özellikle Hamamböceği ve kene mücadelesinde etkin bir ilaçlama sağlamaktadır. 
Yüksek PBO oranı çevre ve ortamdaki haşereleri irite ederek harekete sevk etmekte ve öldürücü Permethrin etken maddesiyle karşılaşmalarını kolaylaştırmaktadir. Bu ilaçlamada başarı getirmektedir.
Ürün etiketinde, harasinek sivrisinek  ilaçlaması için oranlar verilmiştir. Diğer haşereler için ilaçlama yapılmak istendiğinde ilaçlama yapılacak haşereye en yakın tür ile ilgili oranlar kullanılabilir. Mesela Tahtakurusu gibi bir kan emici asalak için karasinek  ilaçlama dozu örnek alınabilir.KARASİNEK :BOŞ KAPALI ALANDA SIRT TİPİ PULVERİZZATÖR İLE UYGULANIR: 96,2ML ÜRÜN4903,8MLSU İLE KARIŞIR:50ML KARIŞIM  1 METREKARE ALANA UYGULANIR :0,0625GAİ/METREKARE

SİVRİSİNEK:BOŞ KAPALI ALANDA SIRT TİPİ PULVERİZZATÖR İLE UYGULANIR: 770ML ÜRÜN4230ML SU İLE KARIŞIR:50ML KARIŞIM  1 METREKARE ALANA UYGULANIR :0,5GAİ/METREKARE

PİRE:BOŞ KAPALI ALANDA SIRT TİPİ PULVERİZZATÖR İLE UYGULANIR: 192,5ML ÜRÜN4807,5ML SU İLE KARIŞIR:50ML KARIŞIM  1 METREKARE ALANA UYGULANIR :0,125GAİ/METREKARE

HAMAMBÖCEĞİ:BOŞ KAPALI ALANDA SIRT TİPİ PULVERİZZATÖR İLE UYGULANIR: 385MLÜRÜN4615ML SU İLE KARIŞIR:50ML KARIŞIM  1 METREKARE ALANA UYGULANIR 0,25 GAİ/METREKARE

TAHTAKURUSU :BOŞ KAPALI ALANDA SIRT TİPİ PULVERİZZATÖR İLE UYGULANIR: 77MLÜRÜN4923ML SU İLE KARIŞIR:50ML KARIŞIM  1 METREKARE ALANA UYGULANIR  :0,05GAİ/METREKARE

SİVRİSİNEK KARASİNEK :AÇIK ALANDA ULV CİHAZI İLE :1L ÜRÜNE 5,5L SU İLAVE EDİLİR:0,5L KARIŞIM 1 HEKTAR ALANA UYGULANIR 5GR Aİ/HA
     


Formülasyon:
Permethrin  %6,5    (Öldürücü etki)
Tetramethrin  %1,4    (Ani düşürücü etki)
PBO             %7    (İrite edici ve açığa çıkarıcı etki)  
     
 

Uygulama Gereksinimleri:

İlaç mekanınıza ve sorun olan haşereye uygun miktarlarda su ile seyreltilip bir pulverizatör (pompa) vasıtasıyla kullanılmaktadır. 
Ayrıca termal sisleme, araç arkası soğuk ulv, vb tüm ekipmanlarla uygulamaya müsaittir.
Eğer bir pompanız yok ise aşağıdaki hazır ilaçlama paketleri bölümünden size uygun bir paketi seçebilirsiniz.
Hazır ilaçlama Paketlerimiz, ürünü ve pompayı ve varsa diğer ekipmanları tektek satın aldığınızda ödeyeceğiniz bedelden daha tasarruflu olmaktadır.


Hazır İlaçlama Paketleri:
Diğer Özellikler
Stok Koducopyzinec43
MarkaAydın Kimya
Stok DurumuVar
8696278005148
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.