google

(500 GR) Bayer Rodilon Mum Blok Fındık Faresi Yemi

Fiyat:
236,50 TL
22,19 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Haşeremarket Notu:
Haşeremarket olarak yaptığımız saha testlerinde, mum blok yemler içinde iyi netice veren yemlerden olduğu görülmüştür. Tüm fare türleri için üretilmiş olması yanında Tarla Farelerinde diğer bazı mum blok yemlere nisbetle çok daha yüksek verimlilik ve başarı sağladığı görülmüştür.
Üç-yem testinde tarla farelerinin en çok tercih ettikleri ikinci yem olmuştur.
Fiyat/performans oranı itibarıyla daha uygun fiyatlı başarılı fare yemleri bulunmasına rağmen Bayer üretimi olması sebebiyle profesyonel uygulamacılarında tercih ettikleri yemlerdendir. 
           
7,5.Kg, 3.Kg, 1.Kg ve 180 Gram Ambalajlardadır.  Ürün Standart Fabrika Çıkışı Olarak 7,5.Kg lık kovalardadır. Daha düşük miktar alımlarınızda ambalaj Haşeremarket tarafından bölünerek verilmektedir. Diğer ambalaj biçimlerini incelemek ve sipariş vermek için SEPETE EKLE Butonu üzerindeki Ambalaj biçiminden seçim yapabilirsiniz.
 
Kullanım Alanları:
Fare ve sıçanların, BAYER RODİLON MUM BLOK Yemi kolaylıkla bulup yiyebileceği alanlar belirlenir. Bu alanlar genellikle duvar kenarları, kemirilmiş alanlar, köşeler ve asma tavanlar, fare veya pisliklerinin görüldüğü yerlerdir. Mümkünse alternatif yiyecekler bu alanlardan uzaklaştırılır. Kullanılacak yem miktarı mevcut mekandaki fare sayısı ve popülasyonuna göre belirlenir.
Kullanıma hazır özel ambalajında bulunan BAYER RODİLON MUM BLOK fare yemi, çocukların ve evcil hayvanların, hedefdışı yaban hayatının ulaşamayacağı yerlere ve hasara dayanıklı blok kutuları FARE YEM KABİNLERİ içinde uygulanmalıdır.
Deniz, göl, dere vb su alanlarına yakın yerlerde, gemi ve yat barınaklarında, kanalizasyon foseptik içleri ve çevrelerinde pasta formu yemler daha başarılı olacaktır.

ÜRÜN AMBALAJLARDAN TARTILIP GÖNDERİLECEKTİR.
Diğer Özellikler
Stok KoduHM000157
MarkaBayer
Stok DurumuVar
8960000009798
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.