google
 • Tüm Kategoriler
  • (500.gr) Agitator 10 WG Karasinek Granül [Karasinek Mücadelesinde Kesin Çözüm Karasinek İlacı]

   (500.gr) Agitator 10 WG Karasinek Granül [Karasinek Mücadelesinde Kesin Çözüm Karasinek İlacı]
   (500.gr) Agitator 10 WG Karasinek Granül [Karasinek Mücadelesinde Kesin Çözüm Karasinek İlacı]
   (500.gr) Agitator 10 WG Karasinek Granül [Karasinek Mücadelesinde Kesin Çözüm Karasinek İlacı]
   (500.gr) Agitator 10 WG Karasinek Granül [Karasinek Mücadelesinde Kesin Çözüm Karasinek İlacı]
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde
    

       AGİTATOR 10 WG KARASİNEK GRANÜL İLACI  | SADECE KARASİNEĞE ÖZEL  | UZUN VADELİ KORUYUCU  | ÜSTÜN BAŞARI
       WG FORMÜL  |  LEKESİZ VE KOKUSUZ SINIF  | BİLİNDİK HAŞERE İLAÇLARINDAN FARKLI BİR ÇALIŞMA METODU VE ÇÖZÜM

   Etkili Olduğu Zararlılar:

    
   Haşeremarket Notu:
   Agitator 10 WG, Agita isimli ürünle birebir aynı niteliklerde SAFA TARIM tarafından üretilmiştir. Tıpkı Agita 10 wg gibi, bilindik haşere ilacları çalışma mantığından farklı hareket eden SADECE KARASİNEK MÜCADELESİ için üretilmiş özel bir üründür. Aşağıda anlatıldığı gibi yüzeylere uygulanan, uygulandığı andan itibaren 6-8 hafta (çevre şartlarına göre değişir) karasinek için çalışan bir tür KARASİNEK YEMİ dir... Ortamdaki karasineği yüzeye çeker ve hem temas ve hemde karasineğin ürünü yemesi sayesinde etki gösterir...
   Haşeremarket olarak en basit bir uygulama gözlemi şöyledir: bir berber dükkanında duvarda asılı aynanın sadece çerçevesine fırça ile bir miktar sürülmeye başlanmış ve daha çerçevenin tamamına sürme işlemi tamamlanmadan çerçevenin altında 7-8 karasinek zemine düşmüştür. Aynı biçimde muazzam karasinek sorunu olan bir at çiftliğinde uygulama yapılırken uygulayıcı kişi arkasını döndüğünde zeminde yüzlerce karasinek ölüsü ile karşılaşmaktadır... Üstelik bu etki 4-8 hafta devam edebilmektedir.
   HAŞEREMARKET TECRÜBE PAYLAŞIMI:
   Ürün testleri haşeremarket olarak tarafımızdan yapılmış, BİR AT ÇİFTLİĞİNDE daha önce kullandığımız Agita isimli ürünle aynı performansı sergilemiştir...
   Ürünü yüzeylere uygulayın. SİNEK AVLAMAYA ÇALIŞMAYIN. Siz yüzey uygulamanızı yapın gerisini Agita halledecektir.
   Ürünü uyguladıktan sonra imkan var ise yüzeyleri sabahları (mümkünse günaşırı) normal ilaç püskürttüğünüz pompa ile bu sefer su püskürterek ıslatın... Bu kuruyan malzemenin ıslanmasına ve tekrar daha fazla feromon yaymasına sebep olacak ve ürün yeniden çalışmaya başlayacaktır.
   Tozsuz yüzeyler daha uzun koruma sağlar...
   KARASİNEĞE ÖZEL BU TİP İLAÇLARIN GENEL ÖZELLİĞİ OLARAK TÜM MEKANI İLAÇLAMAK GEREKMEZ. KARASİNEK SORUNU OLAN ALANIN ORTALAMA %20-30 CİVARINDA BÖLÜMÜNDE YÜZEY UYGULAMASI YAPILMASI YETERLİDİR.


    
   Ambalaj Seçenekleri:

   alternatif yazı
   100 Gram Ambalaj                                   1.KG Ambalaj                          

   20 gram, 100 gram ve 1.KG Ambalajlardadır.  Diğer ambalaj biçimlerini incelemek ve sipariş vermek için SEPETE EKLE Butonu üzerindeki Ambalaj biçiminden seçim yapabilirsiniz.
    

   Kullanım Alanları:
   Diğer İnsektisitlerden daha güvenli formülü ile her türlü mekanda güvenle kullanılabilinir.Granül formülasyonu sayesinde tozumaz,suda kolayca erir. İçeriğinde bulunan cezbedici hormon ve şeker sayesinde ayrıca dışardan şeker eklemeye gerek yoktur
   Güçlü ve uzun süreli etki gösterir.Yapılan deneylerde kapalı Alanlarda 1 saat içerisinde Karasinek Popülasyonunun tamamına yakınını yok ettiği belirlenmiş , İklim koşulları ve uygulama yöntemine göre 4-8 hafta etkisini koruduğu görülmüştür.


    

   Genel Özellikleri:

   KARASİNEK MÜCADELESİ İÇİN SUDA ERİYEN GRANÜL
    Tüm Dünyada yeni nesil İnsektisitlerden sayılan THİAMETHOXAM etken maddeli üçlü formülüyle ergin Karasinek mücadelesinde son nokta.Yeni formülü ile Karasineklere karşı kesin çözüm.

   AGİTATOR 10 WG ergin Karasinek mücadelesinde etkin ve kalıcı bir çözüm için en iyi tercihtir. Su ile karıştırılarak sprey veya boyama yöntemi ile rahatlıkla kullanılabilir.
    
   BOYAMA YÖNTEMİ
    
    1 / 3 AGİTATOR 10 WG 100gr. AGITATOR 10 WG 80 mlt' lik suyla boyanabilir bir kıvam elde edinceye kadar karıştırılır.Hazırlanan bu karışımla   40 m2  lik bir taban alan yada 100 m2 lik duvar yüzeyi  ilaçlanabilir.  10x30cm  boyutlarında şeritler halinde   7-8  noktada uygulama yapılır.Bozuk yüzeylerde ise karışım tavana asılan karton veya Polietilen parçalara  sürülebilir. 6-8 hafta etkisini devam ettirir.
    
   SPREY YÖNTEMİ
    
    1 Kg AGİTATOR 10 WG , 32 lt su ile karıştırılır. Bu karışım pompa ile 40 mlt / m2  şeklinde uygulanır. Bu şekilde uygulanan ilaçlamanın etkisi ilaçlanan bölgenin yıkanmaması halinde 4-6 hafta devam eder.İlaçlanan bölge yıkanırsa kalıcılık giderek azalır.
   Diğer bir uygulama yöntemi ise belli kaplara (çay tabağı gibi) su ile seyreltilmiş çözelti konulup tuzak-yem olarak kullanılmaktadır.
   YUKARIDA VERİLEN ORANLAR YÜKSEK OLABİLİR. KARASİNEK POPÜLASYONUNA BAĞLI OLARAK DAHA DÜŞÜK ORANLARDA KARIŞIMLAR YAPARAK ÜRÜNÜN GEREKSİZ KULLANIMINDAN DOĞACAK ZİYANI AZALTABİLİR VE TASARRUF EDEBİLİRSİNİZ.
   Ürün Tipi:
   İNSEKTİSİT(Böcek İlacı) Suda Eriyebilir Granül Form (WG)

   Etkili Madde:
   Thiamethoxam
   ETKİSİ
   Yapılan deneylerde kapalı alanlarda 1 saat içerisinde karasinek popülasyonunun tamamını yok ettiği belirlenmiştir.
   İklim koşulları ve uygulama biçimine bağlı olarak 4-8 hafta kalıcı ve koruyucu etkisini sürdürebilmektedir.

    
   Uygulama Gereksinimleri:

   İlaç yukarıda anlatıldığı gibi suyla seyreltilip pompa ile veya su ile seyreltilip solüsyon yapılarak fırça ile veya belli kaplar içine su ile eritip tuzak yapılarak kullanılabilir.
   Eğer bir pompanız yok ise İLAÇLAMA EKİPMANLARI bölümümüzden size uygun bir pompa siparişinize ilave edebilirsiniz...

   Diğer Özellikler
   Stok Kodutor21
   MarkaSAFA KİMYA
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   • kene sinek sivrisinek hamamböceği, pire başta olmak üzere açık alanlarda ve belediye askeriye ve site alanları gibi geniş arazi ilaçlamalarında 3 etken maddeli karışım olarak üstün başarılı bir yeni kuşak üründür.
    70,80 TL
    KDV Dahil 53,10 TL
    %25
   • Ürün etiketinde karasinek, hamamböceği ve sivrisinek, gibi en çok kullanım alanı bulan haşereler için uygulama doz bilgileri verilmiştir. Ürün Etken maddesi itibarıyla geniş spektrumlu insektisitler sınıfında olup, diğer haşereler üzerinde de etkilidir.
    29,50 TL
    KDV Dahil 23,60 TL
    %20
   • 1.KG ve 100 gr. Ambalajda Sadece Karasineğe özel diğer haşere ilaçlarından farklı çalışan mükemmel sonuç veren Karasinek Yemi-Granülü
    KDV Dahil 76,70 TL
   banka
   Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.