google
 • Tüm Kategoriler
  • (5.Kg) Bayer Racumin Pasta Zehirleri [ Tüm Fare Türlerinde Mükemmel Sonuç ]

   (5.Kg) Bayer Racumin Pasta Zehirleri [ Tüm Fare Türlerinde Mükemmel Sonuç ]
   (5.Kg) Bayer Racumin Pasta Zehirleri [ Tüm Fare Türlerinde Mükemmel Sonuç ]
   (5.Kg) Bayer Racumin Pasta Zehirleri [ Tüm Fare Türlerinde Mükemmel Sonuç ]
   (5.Kg) Bayer Racumin Pasta Zehirleri [ Tüm Fare Türlerinde Mükemmel Sonuç ]
   (5.Kg) Bayer Racumin Pasta Zehirleri [ Tüm Fare Türlerinde Mükemmel Sonuç ]
   (5.Kg) Bayer Racumin Pasta Zehirleri [ Tüm Fare Türlerinde Mükemmel Sonuç ]
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Karınca Mücadelesinde Kesin Sonuç için koloniyi yok eden karınca jel yemi... SARI-KIZIL RENKLİ FİRAVUN KARINCASI, SİYAH BAHÇE KARINCASI, YAĞ KARINCALARI tabir edilen türler başta olmak üzere her türlü karınca türü için üretilmiş özel ve çekici bir yemdir
   KDV Dahil 153,40 TL
   Hamamböceklerinin yapıları itibarıyla en sevdikleri gıdalar, birbirlerinin ölüleri ve dışkılarıdır. Bu durum gözlenerek üretilen jel formül yemler sayesinde, jel yemi yiyen böcek 12-18 saatlik bir süre içinde koloninin diğer üyelerinin bulunduğu bir yerde
   35,40 TL
   KDV Dahil 29,50 TL
   %16,7
   Hamamböceği-Kaloriferböceği jel yemleri ile sizin böcek avlamanız gerekmez. hamamböceklerinin hareket güzergahlarına ve silinmeyecek yerlere bir nokta bırakınız ve ortalama bir damla ile 30-50 hamamböceğinin yok olduğunu görünüz. Jel hamamböceği ilacı uyg
   KDV Dahil 129,80 TL
    

       BAYER RACUMİN  PASTA  FINDIK FARESİ İLAÇLAMA  VE TARLA FARELERİ-SIÇAN-KEME-JARDON VE TÜM FARE TÜRLERİ İÇİN FARE ZEHİRİ 
      PASTA FORMÜL  |  KULLANIMA HAZIR  |  TEK DOZ ÖZELLİĞİ- SUYA DAYANIKLI


   Etkili Olduğu Zararlılar:

   Haşeremarket Notu:
   Haşeremarket olarak yaptığımız saha testlerinde, PASTA FORM fare yemleri içinde en çekici özelliğe sahip 3 üründen biri olduğu  görülmüştür. Tüm fare türleri için üretilmiş olması yanında alternatif gıdanın yüğun olarak bulunduğu GIDA İŞLLETMELERİNDE  Farelerinde diğer bazı mum blok  ve pasta yemlere nisbetle çok daha yüksek verimlilik ve başarı sağladığı görülmüştür. Bu başarının sebebi olarak yoğun aroma ve yağ içeren çekici yapısı gösterilmektedir.
   Üç-yem testinde tarla farelerinin en çok tercih ettikleri birinci yem olmuştur.
   10 gramlık bloklar olması sebebiyle fare mücadelesinde daha tasarruflu olmaktadır.

   5 kiloluk kova içinde, 100 gramlık poşet ambalajlar halinde olması, uzun vadeli kullanımlarda faydalı olacaktır. 
    
              
   100 gram, 1.Kg, 3.Kg ve 5.Kg  Ambalajlardadır.  Ürün Standart Fabrika Çıkışı Olarak 100 Gram ve 5 Kg lık ambalajlardadır. Diğer miktar alımlarınızda ambalaj Haşeremarket tarafından bölünerek verilmektedir. Diğer ambalaj biçimlerini incelemek ve sipariş vermek için SEPETE EKLE Butonu üzerindeki Ambalaj biçiminden seçim yapabilirsiniz.
    

   Kullanım Alanları:
   Fare ve sıçanların, BAYER RACUMİN PASTA Yemi kolaylıkla bulup yiyebileceği alanlar belirlenir. Bu alanlar genellikle duvar kenarları, kemirilmiş alanlar, köşeler ve asma tavanlar, fare veya pisliklerinin görüldüğü yerlerdir. Mümkünse alternatif yiyecekler bu alanlardan uzaklaştırılır. Kullanılacak yem miktarı mevcut mekandaki fare sayısı ve popülasyonuna göre belirlenir.
   Kullanıma hazır özel ambalajında bulunan RACUMİN PASTA fare yemi, çocukların ve evcil hayvanların, hedefdışı yaban hayatının ulaşamayacağı yerlere ve hasara dayanıklı blok kutuları FARE YEM KABİNLERİ içinde uygulanmalıdır.
   Deniz, göl, dere vb su alanlarına yakın yerlerde, gemi ve yat barınaklarında, kanalizasyon foseptik içleri ve çevrelerinde pasta formu yemler daha başarılı olacaktır.    

   Genel Özellikleri:
   Mükemmel lezzette pasta formülasyonlu fare ve sıçan yemi
    
     Ürün Grubu : Rodensitler
     Etken Madde : 0.0375 % COUMATETRALYL
     Formulasyon : Pasta
     Ambalaj Çeşitleri : 5 kg'lık kova (50 x 100gr Poşet)
      
     Özellikler
     Racumin® Paste, fare ve sıçan gibi kemirgenlere karşı son derece etkili antikoagulant bir rodentisittir. Etkinliği en zor şartlarda bile (nemli ortamlarda da) kanıtlanmıştır. Pasta formülasyonu, farelere karşı son derece lezzetli yem içeriğine sahip bir formülasyondur. Uygun kullanım şekline sahiptir ve kullanıma hazır yem formülasyonludur.
   Zararlı Uygulama Metodu Seyreltme Oranı Uygulama Dozu Etki Süresi
   Fare ve Sıçan İstasyon Ön yemleme   10-20g/istasyon (istasyolar 2-3m aralıklı)    
   Fare ve Sıçan İstasyon Ön yemleme   100-200g/istasyon (istasyonlar 5-10m aralıklı)    
                
   Kullanım Metodu
   Kullanıma hazır özel ambalajında bulunan Racumin® Paste, çocukların ve evcil hayvanların, hedef dışı yaban hayatının ulaşamayacağı yerlere ve hasara dayanıklı blok kutuları içinde EL DEĞMEDEN uygulanmalıdır.

   Etkili Olduğu Haşereler
   Fareler ve sıçanlar

   Uygulama Alanları
   Racumin® Paste; fare ve sıçan mücadelesinde; kanalizasyon sistemleri, çöplükler, ahırlar gibi rutubetli alanlar dahil, her ortamda kullanılabilen yem formülasyondur.

   Uygulama Oranları
   Sıçan mücadelesi (kahverengi fare, siyah fare):
   Racumin® Paste; sıçanların gezindiği ve görüldüğü; sıçan delikleri, gezinme yolları, beslenme alanları gibi yerlere yerleştirilir. Sıçan yoğunluğuna bağlı olarak, 5-10 m aralıklarla her yem istasyonuna 100-200 grama kadar Racumin® Paste yerleştirilir. Yemler artık yenmediği anlaşılıncaya kadar yemlemeye devam edilir.
   Ev faresi mücadelesi (fındık faresi):
   Fare yoğunluğuna bağlı olarak 2-3 m aralıklarla her yem istasyonuna 15-20 g Racumin® Paste yerleştirilir. Yemler artık yenmediği anlaşılıncaya kadar yemlemeye devam edilir.

   Mükemmel Lezzet
   Racumin® Paste, fare ve sıçanların kontrolü için geliştirilen yeni ve farklı bir yem formülasyonudur.
   İçerisinde bulunan bitkisel yağlar ve tahıl ile fare ve sıçanlar için son derece cezbedicidir.

   "Tek doz yem" Özelliği
   Racumin® Paste, mükemmel lezzeti sayesinde fareler ve sıçanlar tarafından yüksek miktarda tüketildiğinden öldürücü doz tek beslenmeyle alınır.
   Yüksek toksisiteden değil, karşı konulmaz lezzetinden ötürü "tek doz yem" özelliğine sahiptir.
   Yem çekingenliği yaratmaz. Bu özelliği sayesinde diğer antikoagulant rodentisitlerden daha yüksek etkinlik sağlar.
    

    

   Uygulama Gereksinimleri:

   Fare mücadelesi için özel bir ekipman gerektirmez. BAYER RACUMİN PASTA fare yemlerini farelerin hareket güzergahları ve sorun görülen noktalarda gizli ve kuytu alanlara bırakmanız yeterli olacaktır. 
   Siteler, sosyal alanlar, villa ve benzeri mekan bahçelerinde, hayvan barınaklarında ve benzeri alanlarda uygulama yapılırken fare yemlerine üçüncü kişilerin ulaşmasını engellemek ve hedef dışı canlıların yemden uzak tutmak, ayrıca açık alanlarda yemin çevre şartlarından etkilenmesini engelleyerek yemin sadece fareleri hedef tutmasını sağlamak için profesyonel ilaçlama hizmetlerinde kullanılan FARE YEM KABİNLERİ ile kullanılmasında fayda vardır.
   Aşağıda Hazır fare ilaçlama paketlerimizde RACUMİN PASTA ile beraber diğer ekipmanlarla hazır halde sunulan paketlerden alabilir. Veya diğer fare mücadele ürünleri bölümümüzden fare yem kabinleri-istasyonları bölümünden diğer fare mücadele ürünlerine ulaşabilirsiniz.
   Hazır paketlerimiz ürünleri tek tek aldığınızda ödeyeceğiniz bedelden daha tasarruflu olmaktadır.


   Hazır İlaçlama Paketleri:
   Diğer Özellikler
   Stok Kodur1
   MarkaBAYER
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   • Kullanıma hazır özel ambalajında bulunan Rodilon® Paste, çocukların ve evcil hayvanların, hedef dışı yaban hayatının ulaşamayacağı yerlere ve hasara dayanıklı blok kutuları içinde EL DEĞMEDEN uygulanmalıdır. Etkili Olduğu Haşereler Fareler ve sıçanlar
    KDV Dahil 23,60 TL
   • Mini, Orta ve Büyük Boylardan Seçim Yapabilirsiniz. Çift Kilitli, Extra kuvvetlendirilmiş dayanıklı malzemeden, Kırılmaz...TÜM FARE TÜRLERİ İÇİN UYGUN, TÜM YEMLER İÇİN KULLANILABİLİR.
    KDV Dahil 9,44 TL
   • Mini, Orta ve Büyük Boylardan Seçim Yapabilirsiniz. Tek Kilitli...TÜM FARE TÜRLERİ İÇİN UYGUN, TÜM YEMLER İÇİN KULLANILABİLİR.
    KDV Dahil 7,67 TL
   • BONİRAT BLOK RODENTİSİT, her türlü fare ve sıçanlar üzerinde etkili yeni formülüyle başarılı bir zehirdir. İnsan sağlığı açısından extra güvenlik unsuru olarak olarak Bitrex ve uyarıcı boya içermektedir. Tek bir ısırık fare için yeterlidir. Diğer yanda
    KDV Dahil 23,60 TL
   • Bonirat mum blok yem tarla faresi lağım fareleri fındık ve ev fareleri gibi tüm fare türleri üzerinde etkili, başarısı senelerdir uygulamalarında kullanıcısı olan biz HAŞEREMARKET tarafından da takdir görmüş, Avrupanın en başarılı üreticilerinden İtalya
    KDV Dahil 566,40 TL
   • Bytrap fare yapışkanı, fare yakalamak için kullanılan zehirsiz, kokusuz bir yapışkandır.
    KDV Dahil 17,70 TL
   banka
   Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.