google

ALOTRAP FARE VE BÖCEK İÇİN YAPIŞKAN TUZAK- 75 ML

ALO TRAP
Fare ve sıçanlar için mücadelede doğrudan zehirli ilaçların kullanımının tehlikeli olduğu yerlerde emniyetle uygulanabilen yapışkan tuzaktır. Alo trap zamanla viskozitesini koruyan temiz, renksiz, fare tutkalıdır. Ev fareleri ve sıçanları yakalamak için idealdir. Böcekleri yakalamak için de kullanılabilir.
Bileşimi: Polybutene %80-90  Polyisobutylene %5-10  Hexane %5-10

Kullanım Talimatları: Tutkal emici olmayan yüzeylere (karton, naylon, tahta, vb) daha iyi uygulanır. Birbirinden 4-5 cm mesafede şerit halinde sıkılarak uygulayınız. 40 dk sonra yapıştırıcı genişler, tüm yüzeyi kaplar. Tuzağı karanlık veya korunaklı alanlarda kullanıma hazır hale getiriniz. Tuzağın merkezinde haşeratın yakalanma olasılığını arttırmak için (peynir, ekmek, vb.) yiyecek yemi konur. Tuzağın büyüklüğünü hayvanın boyutuna bağlı olarak tutkal tabakasının veya kalınlığını arttırın.

Öneri: Alotrap fare yapışkanını atık bir koliye uygulayınız. Fare girebileceği şekilde kenarlarını keserek içine naylon koyunuz. Daha sonra koliyi duvar dibine koyunuz. Böylece yapışkan açıkta kalmaz ve kötü görüntü oluşturmaz. Fare saklanmak için aralara girdiğinden yakalanması hızlanır.
Diğer Özellikler
Stok KoduHM000199
MarkaAloTrap
Stok DurumuStok Tükenmiştir
8680967080462
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.