google
 • Tüm Kategoriler
  • Bayer Rodilon Pasta Formu Fare Zehirleri

   Bayer Rodilon Pasta Formu Fare Zehirleri
   Bayer Rodilon Pasta Formu Fare Zehirleri
   Bayer Rodilon Pasta Formu Fare Zehirleri
   Bayer Rodilon Pasta Formu Fare Zehirleri
   Bayer Rodilon Pasta Formu Fare Zehirleri
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Fiyat:
   23,60 TL
   2.6 8
   23.60 www.haseremarket.com
   2,21 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo
    

       BAYER RODİLON  PASTA  FINDIK FARESİ VE TARLA FARELERİ-SIÇAN-KEME-JARDON VE TÜM FARE TÜRLERİ İÇİN FARE ZEHİRİ 
      PASTA FORMÜL  |  KULLANIMA HAZIR  |  TEK DOZ ÖZELLİĞİ- SUYA DAYANIKLI


   Etkili Olduğu Zararlılar:

   Haşeremarket Notu:
   Haşeremarket olarak yaptığımız saha testlerinde, PASTA FORM fare yemleri içinde en çekici özelliğe sahip 3 üründen biri olduğu  görülmüştür. Tüm fare türleri için üretilmiş olması yanında alternatif gıdanın yüğun olarak bulunduğu GIDA İŞLLETMELERİNDE  Farelerinde diğer bazı mum blok  ve pasta yemlere nisbetle çok daha yüksek verimlilik ve başarı sağladığı görülmüştür. Bu başarının sebebi olarak yoğun aroma ve yağ içeren çekici yapısı gösterilmektedir.
   Üç-yem testinde tarla farelerinin en çok tercih ettikleri birinci yem olmuştur.
   10 gramlık bloklar olması sebebiyle fare mücadelesinde daha tasarruflu olmaktadır.

    
          
   100 gram, 1.Kg, 3.Kg ve 5.Kg  Ambalajlardadır.  Ürün Standart Fabrika Çıkışı Olarak 100 Gram ve 5 Kg lık ambalajlardadır. Diğer miktar alımlarınızda ambalaj Haşeremarket tarafından bölünerek verilmektedir. Diğer ambalaj biçimlerini incelemek ve sipariş vermek için SEPETE EKLE Butonu üzerindeki Ambalaj biçiminden seçim yapabilirsiniz.
    

   Kullanım Alanları:
   Fare ve sıçanların, BAYER RODİLON PASTA Yemi kolaylıkla bulup yiyebileceği alanlar belirlenir. Bu alanlar genellikle duvar kenarları, kemirilmiş alanlar, köşeler ve asma tavanlar, fare veya pisliklerinin görüldüğü yerlerdir. Mümkünse alternatif yiyecekler bu alanlardan uzaklaştırılır. Kullanılacak yem miktarı mevcut mekandaki fare sayısı ve popülasyonuna göre belirlenir.
   Kullanıma hazır özel ambalajında bulunan RODİLON PASTA fare yemi, çocukların ve evcil hayvanların, hedefdışı yaban hayatının ulaşamayacağı yerlere ve hasara dayanıklı blok kutuları FARE YEM KABİNLERİ içinde uygulanmalıdır.
   Deniz, göl, dere vb su alanlarına yakın yerlerde, gemi ve yat barınaklarında, kanalizasyon foseptik içleri ve çevrelerinde pasta formu yemler daha başarılı olacaktır.    

   Genel Özellikleri:
   Mükemmel lezzette pasta formülasyonlu fare ve sıçan yemi
    
     Ürün Grubu : Rodensitler
     Etken Madde : 0.0025% w/w Difethialone
     Formulasyon : Pasta
     Ambalaj Çeşitleri : 5 kg'lık kova (500 x 10gr)
      
     Özellikler
     Rodilon® Paste, fare ve sıçan gibi kemirgenlere karşı son derece etkili antikoagulant bir rodentisittir. Etkinliği en zor şartlarda bile (nemli ortamlarda da) kanıtlanmıştır. Pasta formülasyonu, farelere karşı son derece lezzetli yem içeriğine sahip bir formülasyondur. Uygun kullanım şekline sahiptir ve kullanıma hazır yem formülasyonludur.
   Zararlı Uygulama Metodu Seyreltme Oranı Uygulama Dozu Etki Süresi
   Fare ve Sıçan İstasyon Ön yemleme   10-20g/istasyon (istasyolar 2-3m aralıklı)    
   Fare ve Sıçan İstasyon Ön yemleme   100-200g/istasyon (istasyonlar 5-10m aralıklı)    
                
   Kullanım Metodu
   Kullanıma hazır özel ambalajında bulunan Rodilon® Paste, çocukların ve evcil hayvanların, hedef dışı yaban hayatının ulaşamayacağı yerlere ve hasara dayanıklı blok kutuları içinde EL DEĞMEDEN uygulanmalıdır.

   Etkili Olduğu Haşereler
   Fareler ve sıçanlar

   Uygulama Alanları
   Rodilon® Paste; fare ve sıçan mücadelesinde; kanalizasyon sistemleri, çöplükler, ahırlar gibi rutubetli alanlar dahil, her ortamda kullanılabilen yem formülasyondur.

   Uygulama Oranları
   Sıçan mücadelesi (kahverengi fare, siyah fare):
   Rodilon® Paste; sıçanların gezindiği ve görüldüğü; sıçan delikleri, gezinme yolları, beslenme alanları gibi yerlere yerleştirilir. Sıçan yoğunluğuna bağlı olarak, 5-10 m aralıklarla her yem istasyonuna 100-200 grama kadar Rodilon® Paste yerleştirilir. Yemler artık yenmediği anlaşılıncaya kadar yemlemeye devam edilir.
   Ev faresi mücadelesi (fındık faresi):
   Fare yoğunluğuna bağlı olarak 2-3 m aralıklarla her yem istasyonuna 15-20 g Rodilon® Paste yerleştirilir. Yemler artık yenmediği anlaşılıncaya kadar yemlemeye devam edilir.

   Mükemmel Lezzet
   Rodilon® Paste, fare ve sıçanların kontrolü için geliştirilen yeni ve farklı bir yem formülasyonudur.
   İçerisinde bulunan bitkisel yağlar ve tahıl ile fare ve sıçanlar için son derece cezbedicidir.
   %0.0025 w/w oranında içerdiği Difethialone aktif maddesi kanın pıhtılaşmasını engeller, dozun alımından 3 ile 5 gün sonra iç kanama nedeni ile ölüme sebep olur.

   "Tek doz yem" Özelliği
   Rodilon® Paste, mükemmel lezzeti sayesinde fareler ve sıçanlar tarafından yüksek miktarda tüketildiğinden öldürücü doz tek beslenmeyle alınır.
   Yüksek toksisiteden değil, karşı konulmaz lezzetinden ötürü "tek doz yem" özelliğine sahiptir.
   Yem çekingenliği yaratmaz. Bu özelliği sayesinde diğer antikoagulant rodentisitlerden daha yüksek etkinlik sağlar.
    

    

   Uygulama Gereksinimleri:

   Fare mücadelesi için özel bir ekipman gerektirmez. BAYER RODİLON PASTA fare yemlerini farelerin hareket güzergahları ve sorun görülen noktalarda gizli ve kuytu alanlara bırakmanız yeterli olacaktır. 
   Siteler, sosyal alanlar, villa ve benzeri mekan bahçelerinde, hayvan barınaklarında ve benzeri alanlarda uygulama yapılırken fare yemlerine üçüncü kişilerin ulaşmasını engellemek ve hedef dışı canlıların yemden uzak tutmak, ayrıca açık alanlarda yemin çevre şartlarından etkilenmesini engelleyerek yemin sadece fareleri hedef tutmasını sağlamak için profesyonel ilaçlama hizmetlerinde kullanılan FARE YEM KABİNLERİ ile kullanılmasında fayda vardır.
   Aşağıda Hazır fare ilaçlama paketlerimizde RODİLON PASTA ile beraber diğer ekipmanlarla hazır halde sunulan paketlerden alabilir. Veya diğer fare mücadele ürünleri bölümümüzden fare yem kabinleri-istasyonları bölümünden diğer fare mücadele ürünlerine ulaşabilirsiniz.
   Hazır paketlerimiz ürünleri tek tek aldığınızda ödeyeceğiniz bedelden daha tasarruflu olmaktadır.


   Hazır İlaçlama Paketleri:
   Diğer Özellikler
   Stok Kodubyp43
   MarkaBAYER
   Stok DurumuVar

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   banka
   Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.