google

BİT SPREYİ ZERONİT 100 ml KİT

Zeronit Sprey Hakkında  

Zeronit sprey ; baş biti  tedavisindeki etkinliği kanıtlanarak klinik ortamda test edilmiş, çift etkili formülü ile bitlerin ve sirkelerin hem boğulmasını hem de su kaybından ölmelerini sağlayan özel bir formülasyondur. Zeronit sprey böcek ilacı içermediği için bitler ve sirkeler içeriğindeki bileşenlere karşı direnç oluşturamazlar. 

Zeronit Security System tek seferde %100 etki  

Zeronit sprey etkili formülü sayesinde bit ve sirkelerin hem boğulmalarını hem de su kaybından ölmelerini sağlar. 

SAÇ BİTİ YAŞAM DÖNGÜSÜ 

Sirkeler 7 gün sonra yumurtadan çıkarlar ve 10 gün içersinde olgulaşırlar. Bitler beslenirken kafa derisinin içine türkürüğünü bırakarak şiddeti tahrişe ve kaşıntıya neden olabilen bir aşırı duyarlılık reaksiyonuna yol açarlar. Bitlenme şüphesi saçların iyice incelenmesiyle bitleri veya daha kolayca görülebilen sirkeleri arayıp bulmakla doğrulanır.  

ÖNEMLİ BİLGİLER 

Ortamı arındırmayı unutmayın  

Baş ve saçla doğrudan temasta olan giysileri, yatak çarşaflarını, havluları ve diğer eşyaları 60 C derece de yıkayarak bitlerden arındırn. Evi ve arabayı vakumlu ev süpürgesiyle temizleyip torbasını çöpe atın. 

Gebelik ve Emzirme 

Zeronit Sprey?in gebelik döneminde kullanımı ile ilgili yan etkiye ait bir bulgu bulunmamaktadır. Ancak gebelik ve emzirme dönemi sırasında bu ürünü kullanmadan önce her zaman doktorunuza ve eczacınıza danışmanız tavsiye edilir.  

Uyarılar 

Sadece harici kullanım içindir. Kazara yutulması halinde bir doktor veya hastaneye başvurun Gözlerle ve mukoz membranlarla (ağız,burun) temasından kaçının. Gözle temas halinde, suyla iyice yıkayın.Kokuya ve içindeki bileşenlerden herhangi birine karşı alerjiniz varsa kullanmayın. Döküntü, tahriş ve aşırı duyarlılık oluşursa hemen uygulamaya son verin ve saçınızı normal şampuanla yıkayın. Ürünü yanıcı ortamlardan uzak tutun. Çocukların ulaşamayacağı yerlerek tutun. 

Muhtemel yan etkileri 

Göz çevresinde kaşıntı ve tahriş, kafa derisinde pul pul dökülme, kafa derisinde boyunda ve kulaklarda tahriş ve kızarıklık. 

Saklama Koşulları 

-Kuru bir yerde oda sıcaklığında muhafaza edin. 

-Şişenin üzerindeki son kullanma tarihini geçtikten sonra kullanmayın. 

-Çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza edin.  

Diğer Özellikler
Stok Kodumrd4567
MarkaSaç Bakım Sabunları
Stok DurumuStok Tükenmiştir
8699241770968
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.