google
 • Tüm Kategoriler
  • Bitsavar Saç Biti Ve Sirkeleri İçin Sprey İlaç

   Bitsavar Saç Biti Ve Sirkeleri İçin Sprey İlaç
   Görsel 1
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Zeronit sprey ; baş biti tedavisindeki etkinliği kanıtlanarak klinik ortamda test edilmiş, çift etkili formülü ile bitlerin ve sirkelerin hem boğulmasını hem de su kaybından ölmelerini sağlayan özel bir formülasyondur. Zeronit sprey böcek ilacı içermediğ
   KDV Dahil 59,00 TL
   TELEFON İLE BİLGİ VE KOLAY SİPARİŞ:      0 (212) 479 32 38

       BİTSAVAR SAÇ BİTLERİ VE SİRKELER İÇİN SPREY + TARAK
       15 DAKİKADA BİT VE SİRKE TEDAVİSİ  |  


   Etkili Olduğu Zararlılar:
   Haşeremarket Notu:
   Saç Biti ve sirkeleriyle mücadelede haşere ilaçlarını kullanmayınız. sinek, pire, vb böcek ilaçları bilinçsiz kullanıcılar tarafından saç biti mücadelesinde kullanılmaktadır. bu son derece riskli ve yanlış bir uygulamadır. 
   Saç biti ve sirke tedavisinde kullanılabilecek ürünlerde  saça uygulanabileceğine dair bilgilerin bulunduğundan emin olunuz.
   Sonbit, saç biti ve sirke mücadelesinde sizin ve çocuğunuzun koruyucusudur.


    
   Ambalaj Seçenekleri:
   100 ml sprey + bit tarağı
    

   Genel Özellikleri:
   • Bitsavar spreyin çift etkili formülünü bitlerin ve sirkelerin hem boğulmalarını hem de su kaybından ölmelerini sağlar.

    Bitsavar sprey, bit ve sirkelerin fiziksel etki mekanizmasıyla, solunum yollarını kapatıp, havasız kalmalarını sağlayarak etki gösterir. Sonbit sprey içeriği ciltten emilmediğinden hamileler ve emziren anneler güvenle kullanabilir. 6 aylıktan büyük tüm çocuklar ve yetişkinler güvenle kullanabilir.

    Kuru saçı ince dişli bit tarağı ile tutam tutam kontrol edin.

    Spreyi saçtan yaklaşık 10cm uzaklıkta tutarak yeterli miktarda sonbit solüsyonu kuru saça eşit miktarda dikkatlice sıkın. Saçın ve kafa derisinin tümüne uyguladığınızdan emin olun. Boyun ve kulak çevresine özellikle dikkat ederek saç diplerinden uçlarına kadar iyice masaj yaparak yedirin. Solüsyonu 15 dakika bekletin.

    Yeterli miktarda Sonbit uygulama sonrası şampuanı veya herhangi bir şampuanı ıslatmadan önce saçınıza uygulayın. Şampuanla iyice yıkayın ve suyla durulayın. (soğuk su kullanmaktan kaçının). Gerekirse tekrar yıkayın.

    Saçı kurutmadan önce, ince dişli Sonbit bit tarağı ile bitleri ve sirkeleri uzaklaştırın. Tarağı düzenli olarak temizleyin.

    Kuru saçı 7 gün sonra tekrar kontrol edin. Gerekirse uygulamayı tekrarlayın.

    100ml = 4 uygulamaya kadar (saçın uzunluğuna göre)
    Ayrıca yastık kılıfı vb birinci dereceden temas sözkonusu olan eşyalara da uygulanıp bir müddet bekletildikten sonra yıkanarak kullanılabilir.

   Teknik Özellikler
   Diğer Özellikler
   Stok Koduson23
   MarkaİYON MEDİKAL
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   banka
   Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.