google

Deepest SC Kokusuz Haşere Öldürücü (500.ml)

Fiyat:
510,00 TL
47,86 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
 

    DEEPEST SC HAMAMBÖCEĞİ VE GENEL AMAÇLI HAŞERE İLACI 
   
(SC) SÜSPANSİYON KONSANTRE FORMÜL  |  LEKESİZ VE KOKUSUZ SINIF 

Etkili Olduğu Zararlılar:

Haşeremarket Notu:
Ürün etiketinde karasinek, hamamböceği ve sivrisinek gibi en çok kullanım alanı bulan haşereler için uygulama doz bilgileri verilmiştir. Ürün Etken maddesi itibarıyla geniş spektrumlu insektisitler sınıfında olup, diğer haşereler üzerinde de etkilidir.
Tüm haşereler için kullanım,uygulama ve dozajlama bilgileri için yukarıdaki butonlardan sizin için sorun olan haşere türünü seçerek kullanım bilgilerini edinebilirsiniz.

Ürün üretici firma tarafından hamamböceği, kaloriferböceği karasinek ve sivrisinekler için ruhsatlanmış olmasının yanında, karınca ve pireler ve diğer haşereler üzerinde de etkili bir başarı sağlamaktadır. Haşeremarket uygulamalarında kullanılmış ve etkili neticeler vermiş olduğu için bu haşereler için de önerilen ürünler arasındadır. Kendinden çift karışım olması ve içeriğine ilave edilen tetramethrin aktif maddesi böcekleri yuvalarından çıkartıcı ilave bir özellik getirmektedir.
EN YÜKSEK ETKEN MADDE ORANINA SAHİP VE BÖCEKLERİ YUVALARINDAN ÇIKARTICI İLAVE MADDE ETKİLİ TEK İLAÇTIR.

 
Ambalaj Seçenekleri:

alternatif yazı            
25 ml mini Ambalaj                            500 ml midi Ambalaj                              5 Lt Profeyonel Ambalaj       

25 ml, 500 ml, 5 Lt Ambalajlardadır.  Diğer ambalaj biçimlerini incelemek ve sipariş vermek için SEPETE EKLE Butonu üzerindeki Ambalaj biçiminden seçim yapabilirsiniz.
 

Kullanım Alanları:
SC Formül yapısı itibarıyla kokusuz leke bırakmayan ilaçlama esnasında ve sonrasında mekanı terk etmeyi gerektirmeyen sınıf ilaçlardandır. Buna bağlı olarak Ev, restaurant, lokanta, işyerleri, hastahane, askeriye vb kapalı ve iç mekanlarda kullanıma uygun genel amaçlı haşere ilacıdır. Kullanılacak mekanın türüne ve ilaçlama sıklığına göre ambalaj tercihi yapabilirsiniz.
İlaçlanacak mekanın yapısına göre dikkat edilmesi gereken hususlarda ve başarılı bir uygulama için püf noktaları hakkında bilgi edinmek için, aşağıdaki butonlardan ilaçlama yapacağınız mekanı seçip bilgi edinebilirsiniz.

DEEPEST SC isimli ürünle aynı etken maddeyi aynı oranlarda kullanılarak üretilmiştir. ALPHACYPERMETRİN etken maddesi yıllardır başarıyla kullanılagelmektedir. Oran olarak %20 Alphacypermethrin ile çalışmakta ve şu an en yüksek aktif madde oranına sahip ürün olmaktadır


 

Genel Özellikleri:
Sinek Sivrisinek benzeri uçkun haşerelerle birlikte özellikle hamamböceği, kalorifer böceği, bit, pire, tahtakurusu, karınca vb yürüyen haşereler üzerinde, güçlü sc formülasyonuyla ani düşürücü etkili yeni kuşak haşere ilacıdır. Alphhacypermethrin etken maddesi %20 lik kullanım oranı ile oldukça yoğun bir etki mekanizması oluşturur.
1- 25.ml mini ambalajı ev yazlık vb kapalı mekanlarda bir kullanım için, Yarım litrelik ekonomik ambalajı, bina ve site yönetimleri, düzenli ilaçlama ve haşere kontrol yapmak isteyen restaurant, lokanta vb işletmeler, özellikle yazlık ve tatil bölgelerinde villa ve evlerde sezon boyunca haşere kontrolü sağlanması için önerilen ürünlerdendir.
2- Yazlık ve Villa vb mekanlarda özellikle sivrisinek mücadelesinde bina dış duvarlarını püskürterek ilaçla kaplayabilir ve böylece uzun süreli sivrisinek koruması sağlayabilirsiniz.
3- Hamamböceği kaloriferböceği sorunlarınızda özellikle restaurant, lokanta vb işletmelerde ürün üzerinde belirtilen oranlarda su ile çoğaltarak ürünü haşere görülen tüm bölgelere uygulayabilirsiniz. Özellikle fayans araları, çatlaklar, dolap duvar araları, mutfak ve et kesme tezgahları ürün hazırlama tezgahlarının duvarla birleştikleri aralıklar, alt kısımları vb alanlara püskürterek uygulayabilirsiniz.
4- İlaçlama esnasında ve sonrasında mekanı kapatmanıza gerek yoktur. Yapılan uygulama sonrası temizlenmesi gereken yüzeyleri temizleyiniz yeterlidir.
5- DEEPEST, yapısı gereği kalıcı ve koruyucu özellikte bir ürün olduğu için silinmediği yüzeylerde uzun süre böcekleri öldürmeye devam eder.
6- Lekesiz ve kokusuzdur.

Ruhsatlı ve Türkiye'de üretilmektedir. Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır.

20 ML lik miktarıyla yaklaşık 300 metrekarelik bir alanı ilaçlayabilme imkanı sebebiyle (hedeflenen haşere türü ve mekan yapısına, çevrel şartlara göre değişiklik gösterebilir.) Bir litrelik profesyonel ambalajıyla dönemsel olarak düzenli ilaçlamanın yapılmasının gerektiği, restaurant ilaçlama, lokanta ilaçlama, hastahane ve benzeri alan ilaçlamaları için son derece ucuz ve ekonomik çözüm getirmektedir.

Suyla seyreltilebilmesi ve buharlaşmayan süspansiyon olması sebebiyle, HALK SAĞLIĞI ilaçları kapsamında, kullanımı ve uygulaması oldukça kolay başarılı bir formüldür. 
Sıkıldığı yerde ortalama tutunma süresi 4 ay olduğu için uzun vadeli kalıcılığıyla ve böcekler üzerinde ani düşürücü etkisi ile en yüksek performansı alabileceğiniz bir üründür.
50ml'lik konsantre ilaç miktarı yaklaşık 4-5 litre (10 litreye kadar) suyla seyreltilerek kullanıldığı için maliyet oldukça düşük olmaktadır.

Buharlaşmayan yapısı ve zemin tarafından emilmeyen süspansiyon yapısıyla, ev ve işyeri, ofis yaşam alanları, depo ve hangar ilaçlamaları uygulamalarında ideal ürünlerdendir.

Geniş haşere spektrumu sebebiyle bir çok böcek cinsine karşı etkili olması, birkaç sorunu bir uygulamada ortadan kaldırma imkanı verir.

 
Ürün Grubu: Çevre Sağlığı İlaçları
Aktif Madde: %20 Alpha Cypermethrin + %2 Tetramethrin
Formulasyon Şekli: Süspansiyon Konsantre (SC)

 

Residuel Uygulama 

Hedef

Uygulama

Seyreltme Oranı

Uygulama

Uygulama

Haşere

Türü

 

Oranı

Dozu

Boş

Sivrisinek

Pulverizatör

25 ml. ürün 12,475ml. su

50ml / 1 m2

 

20 mg a.i/m2

Kapalı

Hamam-böceği

Pulverizatör

25 ml. ürün 8,308ml. su

50ml / 1m2

30,0 mg a.i/m2

Alan

Karasinek

Pulverizatör

25 ml. ürün 16,642 ml. su

50ml / 1m2

15,0 mg a.i/m2

 
 

Residuel Uygulama 

Hedef

Uygulama

Seyreltme Oranı

Uygulama

Uygulama

Haşere

Türü

 

Oranı

Dozu

Boş

PİRE

Pulverizatör

25ml. ürün 20,808ml. su

50ml / 1m2

 

12,0mg a.i/m2

Kapalı

TAHTAKURUSU

Pulverizatör

25ml. ürün 20,808ml. su

50ml / 1m2

12,0mg a.i/m2

Alan

AKREP

Pulverizatör

25ml. ürün 20,808ml. su

50ml / 1m2

12,0mg a.i/m2

 

Residuel Uygulama 

Hedef

Uygulama

Seyreltme Oranı

Uygulama

Uygulama

Haşere

Türü

 

Oranı

Dozu

BOŞ KAPALI ALAN

ALTILIK BÖCEĞİ

Pulverizatör

25ml. ürün 124,848 ml. su

300ml / 1m2

 

12,0mg a.i/m2

MESKEN VE ÇEVRESİ

KENE

Pulverizatör

25 ml. ürün 20,808 ml. su

50ml /1 m2

12,0mg a.i/m2

 
Uygulama Gereksinimleri:

İlaç mekanınıza ve sorun olan haşereye uygun miktarlarda su ile seyreltilip bir pulverizatör (pompa) vasıtasıyla kullanılmaktadır. 
Eğer bir pompanız yok ise aşağıdaki hazır ilaçlama paketleri bölümünden size uygun bir paketi seçebilirsiniz.
Hazır ilaçlama Paketlerimiz, ürünü ve pompayı ve varsa diğer ekipmanları tektek satın aldığınızda ödeyeceğiniz bedelden daha tasarruflu olmaktadır.


Hazır İlaçlama Paketleri:
Diğer Özellikler
Stok Kodupco456
MarkaSis Tarım
Stok DurumuVar
HM-BRKD-8699369
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.