google
  • Tüm Kategoriler
    • Delta SC Sivrisinek İlacı

      Delta SC Sivrisinek İlacı
      Delta SC Sivrisinek İlacı
      Delta SC Sivrisinek İlacı
      Delta SC Sivrisinek İlacı
      Delta SC Sivrisinek İlacı
      Delta SC Sivrisinek İlacı
      Görsel 1
      Görsel 2
      Görsel 3
      Görsel 4
      Görsel 5
      Görsel 6
      Fiyat:
      188,80 TL
      188.80 www.haseremarket.com
      17,72 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo
       

          DELTA SAFA SC 50 SİVRİSİNEK VE GENEL AMAÇLI HAŞERE İLACI 
          50 M.LİTRE 1.LİTRE VE 5.LİTRE AMBALAJDA  
      |  (SC) SÜSPANSİYON KONSANTRE FORMÜL  |  LEKESİZ VE KOKUSUZ SINIF  |  

      Etkili Olduğu Zararlılar:

      Haşeremarket Notu:
      Hamamböceği, Kalorifer Böceği, Karınca, Bit, Pire, Tahtakurusu, Sinek, Sivrisinek, Çiyan, Kırkayak vb. tüm uçan ve yürüyen haşereler üzerinde etkilidir.Profesyonel uygulamacıların en etkili silahlarındandır. Ürün standart olarak hamamböceği karasinek ve sivrisinek için etiketlidir. Fakat etken maddesi itibarıyle genel amaçlı haşere ilacı olup tüm haşereler için kullanılabilir.
      Pire ve tahtakurusu gibi kan emici asalaklarda kokusuz sc formül ilaçlar kullanılabilse de, yoğun pire ve tahtakurusu olan yerlerde en doğrusu kokulu -ec formül haşere ilaçlarını kullanmaktır.
      Ürün üretici firma tarafından hamamböceği, kaloriferböceği karasinek ve sivrisinekler için ruhsatlanmış olmasının yanında, karınca ve pireler üzerinde de etkili bir başarı sağlamaktadır. Haşeremarket uygulamalarında kullanılmış ve etkili neticeler vermiş olduğu için bu haşereler için de önerilen ürünler arasındadır.

       
       

      Kullanım Alanları:
      1- 50 ml konsantreilaç olması sebebiyle, bina ve site yönetimleri, düzenli ilaçlama ve haşere kontrol yapmak isteyen restaurant, lokanta vb işletmeler, özellikle yazlık ve tatil bölgelerinde villa ve evlerde sezon boyunca haşere kontrolü sağlanması için önerilen ürünlerdendir.
      2- Yazlık ve Villa vb mekanlarda özellikle sivrisinek mücadelesinde bina dış duvarlarını püskürterek ilaçla kaplayabilir ve böylece uzun süreli sivrisinek koruması sağlayabilirsiniz.
      3- Hamamböceği kaloriferböceği sorunlarınızda özellikle restaurant, lokanta vb işletmelerde ürün üzerinde belirtilen oranlarda su ile çoğaltarak ürünü haşere görülen tüm bölgelere uygulayabilirsiniz. Özellikle fayans araları, çatlaklar, dolap duvar araları, mutfak ve et kesme tezgahları ürün hazırlama tezgahlarının duvarla birleştikleri aralıklar, alt kısımları vb alanlara püskürterek uygulayabilirsiniz.
      4- İlaçlama esnasında ve sonrasında mekanı kapatmanıza gerek yoktur. Yapılan uygulama sonrası temizlenmesi gereken yüzeyleri temizleyiniz yeterlidir.
      5- DELTA SAFA SC, yapısı gereği kalıcı ve koruyucu özellikte bir ürün olduğu için silinmediği yüzeylerde uzun süre böcekleri öldürmeye devam eder.
      6- Lekesiz ve kokusuzdur.


       

      Genel Özellikleri:
      Bayer K-othrine sc 50 isimli ürünle aynı etken maddeyi aynı oranlarda kullanılarak üretilmiştir. Deltamethrin etken maddesi yıllardır başarıyla kullanılagelmektedir.
      Sinek Sivrisinek benzeri uçkun haşerelerle birlikte özellikle hamamböceği, kalorifer böceği, bit, pire, tahtakurusu, karınca vb yürüyen haşereler üzerinde, güçlü sc formülasyonuyla ani düşürücü etkili yeni kuşak haşere ilacıdır.
      Suyla seyreltilebilmesi ve buharlaşmayan süspansiyon olması sebebiyle, HALK SAĞLIĞI ilaçları kapsamında, kullanımı ve uygulaması oldukça kolay başarılı bir formüldür. Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır.
      Sıkıldığı yerde ortalama tutunma süresi 12 hafta olduğu için uzun vadeli kalıcılığıyla ve böcekler üzerinde ani düşürücü etkisi ile en yüksek performansı alabileceğiniz bir üründür.
      1.Litrelik profesyonel ambalajıyla DELTA SAFA SC 50, 50 cc lik mini ambalajına göre yüksek ve sürekli ilaç tüketimi söz konusu olan, büyük ve orta ölçekli işletmeler ve uygulama alanları için de daha tasarruflu bir çözüm sunmaktadır. bir litre ve 5 litrelik ambalajlarıda sitemizden bulabilirsiniz.
      Buharlaşmayan yapısı ve zemin tarafından emilmeyen süspansiyon yapısıyla, ev ve işyeri, ofis yaşam alanları, depo ve hangar ilaçlamaları uygulamalarında ideal ürünlerdendir.
      Geniş haşere spektrumu sebebiyle bir çok böcek cinsine karşı etkili olması, birkaç sorunu bir uygulamada ortadan kaldırma imkanı verir.
      Ürünün üzerinde, hangi haşere için ne miktar ve ne şekilde uygulamanız gerektiğini bulabilirsiniz.

      Litrede 50 g. saf Deltamethrin İnsektisit Böcek İlacı SC Formülasyonu
       
      Ürün Grubu: Çevre Sağlığı İlaçları
      Aktif Madde: 50 g/L Deltamethrin
      Formulasyon Şekli:

      Süspansiyon Konsantre (SC)

       

      Uygulamaya Hazırlama Şekli

       DELTA SAFA SC 50, hedef haşereye göre aşağıdaki tabloda belirtilen doz miktarlarında suyla seyreltilir ve sırt pülverizatör pompaları, el spreyleri veya filitreler ile tüm yüzeylere uygulanır.

       BOŞ KAPALI ALANLAR (REZİDÜEL UYGULAMA)

       

      Hedef

      Haşere

      Seyreltme Oranı

      Ürün + Seyreltici

      Uygulama Dozu

      Uygulama

      Oranı

      Sivrisinek

      50 ml ürün + 4950 ml su

      25 mg a.i/m2

      50 ml/m2

      Karasinek

      20 ml ürün + 4980 ml su

      10 mg a.i/m2

      50 ml/m2

      Hamamböceği

      24 ml ürün + 4976 ml su

      12 mg a.i/m2

      50 ml/m2

       

      Uygulama Gereksinimleri:

      İlaç mekanınıza ve sorun olan haşereye uygun miktarlarda su ile seyreltilip bir pulverizatör (pompa) vasıtasıyla kullanılmaktadır. 
      Eğer bir pompanız yok ise aşağıdaki hazır ilaçlama paketleri bölümünden size uygun bir paketi seçebilirsiniz.
      Hazır ilaçlama Paketlerimiz, ürünü ve pompayı ve varsa diğer ekipmanları tektek satın aldığınızda ödeyeceğiniz bedelden daha tasarruflu olmaktadır.


      Hazır İlaçlama Paketleri:
      Diğer Özellikler
      Stok KoduUI21
      MarkaSAFA KİMYA
      Stok DurumuVar

      İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

      • (EC) Emulsiyon Konsantre Açık ve kapalı alanlarda kullanıma uygun karasinek, sivrisinek, pire ve özellikle kene mücadelesinde ruhsatlı geniş spektrumlu, öldürücü-yok edici olmanın yanında koruyucu etkili mükemmel üründür. SOLUTRİN EC ETKEN MADDESİ, WHOP
        460,20 TL
        KDV Dahil 377,60 TL
        %17,9
      • 50.ml, 1.Lt, 5.Lt Ambalajlardan Seçim yapabilirsiniz. Kokusuz Lekesiz 2 Ay Koruyucu Genel Amaçlı Haşere İlacı
        165,20 TL
        KDV Dahil 153,40 TL
        %7,1
      • Suda eriyen granül formunda ilaçlardandır. Bayer tarafından üretilen ürün deltamethrin etken maddesi oldukça yüksektir.Ev, Restaurant, işyeri vb tüm mekan ilaçlamalarında özellikle iç mekanlarda kokusuz olarak tüm haşereler için çalışan bir malzemedir. Ür
        KDV Dahil 23,60 TL
      • Ev, restaurant, lokanta, işyerleri, hastahane, askeriye vb kapalı ve iç mekanlarda kullanıma uygun olmasının yanında açık alanlarda da kullanılabilen başarısı yüksek genel amaçlı haşere ilacıdır. Kullanılacak mekanın türüne ve ilaçlama sıklığına göre amba
        29,50 TL
        KDV Dahil 23,60 TL
        %20
      banka
      Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.