google
 • Tüm Kategoriler
  • Diex Mum Blok Fare Zehirleri

   Diex Mum Blok Fare Zehirleri
   Diex Mum Blok Fare Zehirleri
   Diex Mum Blok Fare Zehirleri
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Ev faresi,çatı faresi, Norveç faresi,fındık faresi, Tarla Faresi, Lağım Faresi üzerinde etkilidir.
   KDV Dahil 477,90 TL
   BONİRAT BLOK RODENTİSİT, her türlü fare ve sıçanlar üzerinde etkili yeni formülüyle başarılı bir zehirdir. İnsan sağlığı açısından extra güvenlik unsuru olarak olarak Bitrex ve uyarıcı boya içermektedir. Tek bir ısırık fare için yeterlidir. Diğer yanda
   KDV Dahil 27,14 TL
   Ev faresi,çatı faresi, Norveç faresi,fındık faresi, Tarla Faresi, Lağım Faresi üzerinde etkilidir.
   KDV Dahil 796,50 TL
    

       DİEX MUM BLOK TÜM FARE TÜRLERİ İÇİN FARE ZEHİRİ 
      
   MUM BLOK FORMÜL  |  KULLANIMA HAZIR  |  TEK DOZ ÖZELLİĞİ


   Etkili Olduğu Zararlılar:

   Haşeremarket Notu:
   Haşeremarket olarak yaptığımız saha testlerinde, mum blok yemler içinde iyi netice veren yemlerden olduğu görülmüştür. Tüm fare türleri için üretilmiş olması yanında Tarla Farelerinde diğer bazı mum blok yemlere nisbetle çok daha yüksek verimlilik ve başarı sağladığı görülmüştür.
   Üç-yem testinde tarla farelerinin en çok tercih ettikleri ikinci yem olmuştur.
   Fiyat/performans oranı itibarıyla, profesyonel uygulamacılarında tercih ettikleri yemlerdendir. 
    
   Ambalaj Seçenekleri:

   alternatif yazıalternatif yazıalternatif yazıalternatif yazı
          1. KG Mini Ambalaj                3. KG Ambalaj                     5.KG Ambalaj                      10.KG Ambalaj             

   1.Kg, 3.Kg, 5.Kg ve 10 Kg Ambalajlardadır.  Diğer ambalaj biçimlerini incelemek ve sipariş vermek için SEPETE EKLE Butonu üzerindeki Ambalaj biçiminden seçim yapabilirsiniz.
    

   Kullanım Alanları:
   Fare ve sıçanların, DİEX MUM BLOK Yemi kolaylıkla bulup yiyebileceği alanlar belirlenir. Bu alanlar genellikle duvar kenarları, kemirilmiş alanlar, köşeler ve asma tavanlar, fare veya pisliklerinin görüldüğü yerlerdir. Mümkünse alternatif yiyecekler bu alanlardan uzaklaştırılır. Kullanılacak yem miktarı mevcut mekandaki fare sayısı ve popülasyonuna göre belirlenir.
   Kullanıma hazır özel ambalajında bulunan DİEX MUM BLOK fare yemi, çocukların ve evcil hayvanların, hedefdışı yaban hayatının ulaşamayacağı yerlere ve hasara dayanıklı blok kutuları FARE YEM KABİNLERİ içinde uygulanmalıdır.
   Deniz, göl, dere vb su alanlarına yakın yerlerde, gemi ve yat barınaklarında, kanalizasyon foseptik içleri ve çevrelerinde pasta formu yemler daha başarılı olacaktır.    

   Genel Özellikleri:
   Sıçanlar: Her uygulama noktasına  1 ila 2 adet yem uygulanır. Yem istasyonları veya belirlenen uygulama alanları 20-25 m aralıklarla yerleştirilir. 10 gün süreyle veya fare ve sıçanlar görülmeyinceye kadar yenen yemlerin yerine yenileri ilave edilir.
   Fareler: Her istasyona 1 ila 2 adet DİEX MUM BLOK  Yem olmak üzere 2-3 m aralıklarla yerleştirilir. Fare aktivitesi yüksekse daha fazla uygulanır. 15 gün veya fare aktivitesi görülmeyinceye kadar yemler yendikçe yenileri yerleştirilir. Kontamine olan veya dağılan yemleri hemen değiştiriniz. Ölü fareleri toplayarak imha ediniz ve yemleri aynen bırakınız. Tekrar infestasyonu önlemek için mümkün olduğu kadar etrafta yiyecek, su ve çöp bırakmayınız. Sürekli infestasyon varsa kalıcı yem istasyonları kurarak gerektiğinde DİEX MUM BLOK Yemleri tazeleyiniz.

   Fareler, sıçanlar, tarla fareleri, köstebekler, LAĞIM FARELERİ, meyve ile ilgili alanlarda bu bölgelere ait fare türleri...
   TAHIL AROMASI özellikle TARLA  FARELERİNDE ve Lağım farelerinde mükemmel neticeye ulaşmayı temin ederken, Yem çekingenliği oluşturmaz. Yemden ufak bir parça yiyen fare 4-5 gün içinde ölür. 
   Tek doz fare yem özelliği:
   Fare ve sıçanların öldürücü dozu alabilmeleri için tek bir sefer beslenmeleri yeterlidir. Fareler üzerinde sindirim yoluyla etkilidir. Ölüm fare ve sıçanlarda iç kanama yoluyla gerçekleşir. Hemen ölüm görülmemesi diğer farelerinde yemi tüketmelerini sağladığı için bir fare klanını ortadan kaldırmak mümkün olur.

   Yem çekingenliği yaratmaz.
   DİEX MUM BLOK FARE VE SIÇAN ZEHİRİ, suya ve neme karşı dayanıklı biçimde geliştirilmiş bir MUM BLOK formülasyonudur.
   Açık alanlarda yüksek etkilidir.
   GENİŞ ÖLÇEKLİ VEYA DÜZENL,İ UYGULAMA GEREKTİREN, YEM TÜKETİMİ FAZLA OLAN YERLER İÇİN AYNI ÜRÜNÜN 5 VEYA 10 KG LIK BOX-KOVA İLE SATIŞA SUNULMUŞ TÜRLERİNİ TERCİH EDERSENİZ MAALİYET AÇISINDAN AVANTAJ ELDE ETMİŞ OLURSUNUZ.
   Suya Dayanıklı ve Özellikle  TARLA FARELERİ üzerinde extra çekici...
   Bitrex içerir.
    

   Uygulama Gereksinimleri:

   Fare mücadelesi için özel bir ekipman gerektirmez. DİEX MUM BLOK fare yemlerini farelerin hareket güzergahları ve sorun görülen noktalarda gizli ve kuytu alanlara bırakmanız yeterli olacaktır. 
   Siteler, sosyal alanlar, villa ve benzeri mekan bahçelerinde, hayvan barınaklarında ve benzeri alanlarda uygulama yapılırken fare yemlerine üçüncü kişilerin ulaşmasını engellemek ve hedef dışı canlıların yemden uzak tutmak, ayrıca açık alanlarda yemin çevre şartlarından etkilenmesini engelleyerek yemin sadece fareleri hedef tutmasını sağlamak için profesyonel ilaçlama hizmetlerinde kullanılan FARE YEM KABİNLERİ ile kullanılmasında fayda vardır.
   Aşağıda Hazır fare ilaçlama paketlerimizde DİEX MUM BLOK ile beraber diğer ekipmanlarla hazır halde sunulan paketlerden alabilir. Veya diğer fare mücadele ürünleri bölümümüzden fare yem kabinleri-istasyonları bölümünden diğer fare mücadele ürünlerine ulaşabilirsiniz.
   Hazır paketlerimiz ürünleri tek tek aldığınızda ödeyeceğiniz bedelden daha tasarruflu olmaktadır.


   Hazır İlaçlama Paketleri:
   Diğer Özellikler
   Stok Kodubn2357
   MarkaBAŞARI KİMYA
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   • Rodilon® Paste; sıçanların gezindiği ve görüldüğü; sıçan delikleri, gezinme yolları, beslenme alanları gibi yerlere yerleştirilir. Sıçan yoğunluğuna bağlı olarak, 5-10 m aralıklarla her yem istasyonuna 100-200 grama kadar Rodilon® Paste yerleştirilir.
    KDV Dahil 23,60 TL
   • Mini, Orta ve Büyük Boylardan Seçim Yapabilirsiniz. Çift Kilitli, Extra kuvvetlendirilmiş dayanıklı malzemeden, Kırılmaz...TÜM FARE TÜRLERİ İÇİN UYGUN, TÜM YEMLER İÇİN KULLANILABİLİR.
    KDV Dahil 9,44 TL
   • Mini, Orta ve Büyük Boylardan Seçim Yapabilirsiniz. Tek Kilitli...TÜM FARE TÜRLERİ İÇİN UYGUN, TÜM YEMLER İÇİN KULLANILABİLİR.
    KDV Dahil 7,67 TL
   banka
   Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.