google

DNY – SİS 10 Lt. U.L.V

Fiyat:
1.750,00 TL
164,21 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
NEDEN DURU DNYSİS

El tipi hortum aparatlı DURU DNYSİS  ilaçlama ve Dezenfeksiyon cihazı ; 220V, 1400 w gücü ile ve teknolojik tasarlanmış başlığı ile daha fazla hava debisine sahiptir. Güçlü hava debisinden ve özel tasarım nozul dan dolayı daha küçük mikron boyutlarında püskürtme yaparak en ücra köşelere kadar haşere ilaçlarını ve dezenfektanları ulaştırır.

Üretici olduğumuz Elektrikli ULV Makinesi : Haşere , dezenfeksiyon, sterilizasyon amaçlı olarak haşere mücadelesinde insektisit sisleyici özelliğinden dolayı sivrisinek, kara sinek, haşere ve böcekler için kullanılırken. dünyanın gündeminde olan covid -19, korana, delta varyantı tüm virüslere karşı mücadele dezenfeksiyon ve sterilizasyon amaçlı kullanılmaktadır.

DURU DNYSİS modeli 09 um 49 um çapında püskürtme yapabilmektedir. Çok küçük mikron çapına sahip olduğu için dezenfeksiyon uygulamasında üstün başarı sağlamaktadır. Çünkü püskürtülen zerreciklerin hava da askıda kalma süresi ve virüse temas etme yok etme ihtimali % 100 dür.

Cihazlarımız tüm dünyada haşere ve virüs ile mücadelede kullanılmaktadır. Elektrikli ULV makinesi DURU DNYSİS  modeli ekonomik ve güçlü olması sebebiyle en çok tercih edilen bir modeldir. Yurt dışı testlerde % 99,999 başarılı olmuştur ve tüm dünyada kullanıcılar tarafından  cihazını tercih edenler memnun kalmışlardır .

Virüs ilk başta çin’de yayılması ile birlikte dünya çapında kontrol altına alınamaz bir durum oluşturmuştur fakat sonrasın da U.LV sisleyici cihazlarımız yardımıyla dünya çapında etkisini göstererek büyük bir başarı ve ülkemiz adına gurur kaynağı olmuştur .

TEKNİK BİLGİLER

Dezenfeksiyon cihazı duru modeli ilaçlama dezenfeksiyon cihazımız sıvısını soğuk sisleme tekniği ile çok küçük parçalara ayırır. 5 Litrelik bir dezenfeksiyon sıvısını 20 µm zerrecik çapı ile “1.195.000.000.000” adet zerrecik ile püskürtür. Püskürtülen dezenfeksiyonlar çok küçük mikron çapında olduğu için ve hava da askıda kalma süresi kullanılan sıvıların virüsü yok etme olasılığını arttırmaktadır bu nedenle büyük mikron çapı ile püskürtme yapan cihazlara kıyasla virüsü yok etme ihtimali daha yüksektir ve güvenlidir .

Portatif Elektrikli ULV Makinesi DURU DNYSİS 10 = 20 µm, 5 Litre, 2.390.000.000.000 adet zerrecik.

ULV Makinesi DURU DNYSİS 10  elektrikli motoru sayesinde benzinli motorlar gibi karbondioksit salınımı yapmaz ve iç mekan uygulamaları için çok kullanışlıdır. Su bazlı olduğu için dezenfeksiyonların tamamı için kullanılabilir. 1 dakika içinde 450m2 alanı dezenfekte ve sterilize edebilir.

U.L.V NEDİR ?

Portatif ULV püskürtme makinesi dezenfeksiyon ve haşere sıvısını yüksek hava debisi sayesinde havanın parçalama gücü ile çok küçük parçalara ayırarak 20µm boyutunda püskürtür. Püskürtülen zerreciklerin mikron çapı 09-50 µm boyutları arasındadır ve püskürtülen zerrecikler sürüklenme ile hava da askı da kalarak her yere ulaşabilmektedir.

KULLANIM ALANLARI :

Dezenfektan sıvısı konularak dezenfeksiyon sisleyici olarak bulaşıcı hastalıklara karşı ve kovid 19 virüse karşı mücadelede kullanılmaktadır, İnsektisit püskürtme özelliği ile sivrisinek, karasinek ve çekirge benzeri yetişkin böcekleri kontrol altına almak amacıyla vektör mücadelesinde pest kontrol amaçlı kullanılmaktadır. Halk sağlığı alanında, Sağlık Bakanlığı gibi devlet kurumları kovid-19, delta varyantı gibi hastalıkların yayılmasını önlemek için kullanılır.

U.L.V BİLGİLENDİRMELER ;

Mikron çapı:

Mikron çapı 1 zerreciğin boyutu demektir. “µm” ile ifade edilir 1mm 1000 mikron ’a eşittir. Bir insan sacı 100µm kalınlığındadır, duru hd 5 dezenfeksiyon cihazı 03µm~50µm sisleme yapabilir. Dezenfeksiyon sıvı tüketimi ile mikron çapı değiştirilebilir.

Mikron Boyutları:

Soğuk Sisleyiciler = 0-30µm

ULV ilaçlama = 09-50µm

Mist İlaçlama = 50-100µm

Bahçe Pulverizatörü = 100-200µ

Ürünlerimiz dünya sağlık örgütünün kriterlerine göre üretilmektedir. Standartlara uygun bütün belge ve sertifikalarımız mev

SATIŞ SONRASI DESTEK

Satış Sonrası Hizmetimizden faydalanmak için aşağıdaki teknik servis numaramızdan
Arızalı veya hasar gören ULV ilaçlama makineleriniz için 0532 065 91 17 7/24 iletişim kurabilirsiniz

Satış Sonrası Hizmet – Teknik Servis

Görüntülü konuşma ile uzaktan çalıştırma talimatı ve teknik yardım hattı.
İhtiyacınız olan yedek parçanın kod numarasını bilmiyorsanız resmini çekip bu hat üzerinden gönderebilirsiniz.
Uzmanlık gerektiren arıza tespiti veya teknik bilgimize danışmak için 7/24 bu hat üzerinden iletişim kurabilirsiniz

Diğer Özellikler
Stok KoduHM000636
MarkaDuru
Stok DurumuVar
8960000015577
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.