google

Duru 1800 Blower Araç Üstü ULV Makinası

Fiyat:
149.000,00 TL
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
 

DURU 1800 BLOWER 
ARAÇ ARKASI HAŞERE KONTROL İLAÇ UYGULAMA MAKİNASI

Motor

18 hp brigss straton

İlaç Tank Kapasitesi 60 Litre
Yakıt tüketimi 1 lt – 1,5 lt saatte
yakıt tankı 22 Lt
Blower                   Roots blower
Kumanda

 Kumanda on/ off – motor start stop on off/ ulv ilaçlama on off-          yıkama on /off

Kg Ölçüler

195 kg E-85 B-140 Y-120

 

Haşere İstilasından Kurtulmanın Anahtarı :

Haşere istilası konusunda endişeli misiniz ? Haşerelerden Kurtulmak ister misiniz ? ULV (ultra düşük hacimli) püskürtücü , haşere kontrolü için mükemmel bir çözümdür. U.L.V Bu haşere dezenfektanı, erişilemeyen alanlara nüfuz eden ve havada daha uzun süre kalan yoğun bir sis oluşturur. Bunlar Belediyelerde , kümes hayvanları ahırlarında, vektör kontrolünde, haşere kontrolünde, depolarda, seralarda ve fabrikalarda açık alan ve kapalı alan kullanım için mükemmeldir. Şöför mahalinden yapacağınız kontrol ile asla ilaca maruz kalmazsınız .Halk sağlığının korunması, haşere kontrolü, vektör kontrolü ve ürün koruması için faydalı olan her türlü kimyasalın püskürtülmesinde mükemmel başarı ile kullanılır.

Etkin Başarı İçin :

Entosis ilaçlama makinası , hem geleneksel hem de su bazlı ULV insektisitlerini kullanarak yetişkin sivrisineklerinin, sineklerin ve benzeri zararlıların kontrolü için özel olarak geliştirilmiş, araca monte bir soğuk sisleme makinesidir.

Kullanım ve bakımı kolay iken, sprey damlacığı boyutu ve böcek ilacı çıkışının mükemmel kontrolünü sağlar. Belediyeler, haşere kontrol müteahhitleri, askeri kamplar ve güvenilir, uygun maliyetli haşere kontrolü gerektiren benzer kuruluşlar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Biyosidal mücadele nasıl yapılmalıdır?

Rüzgar hızı, damlacık dağılımı ve böceklere temas için çok önemlidir. Damlacıkları uzun mesafe sürüklemek için saniyede 1-4 metre rüzgar hızı (4 ~ 15 km / saat) gereklidir. Rüzgar hızı 15 km / saati nden fazla olduğunda biyosidal mücadele yapılmamalıdır.

Çevre İlaçlamasını Ne Zaman Yapmalıyız..

Sivrisinek alacakaranlıktan sonraki ilk birkaç saat içinde kanadında ağırlık oluşacağından dolayı kontrolleri daha kolaydır. Bu sebepten dolayı sivrisinek mücadelesini gün batımından sonra akşam yapılmalıdır.

Karasinek sabah alacakaranlık sonunda ilk bir kaç saat içinde kanadında ağırlık oluşacağından dolayı kontrolleri daha kolaydır. Bu sebepten dolayı karasinek mücadelesini gün doğuşundan sonra sabah yapılmalıdır.
Diğer bir neden ise gün ışığı sisleme eğilimini aşağı indirir micron seviyesindeki ilacın yere düşmesi daha kolay olur fakat gün batımından sonra ki sisleme daha yukarılara çıkmasını sağlar ve başarı oranı % 100 artar.

Arılar, ladybugs ve yusufçuklar gibi pek çok yararlı böcekler gün boyunca aktiftir. Bu sebepten dolayı ilaRçlama saatlerine yukarıdaki gibi uyulmalıdır ve dikkat edilmelidir

Diğer Özellikler
Stok Kodudbl12
MarkaDuru
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
HM-BRKD-8699171
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.