google

Duru HD 10 ULV Elektrikli Dezenfeksiyon Cihazı [Dezenfektanlar & Haşere Mücadele İçin )

Fiyat:
1.750,00 TL
164,21 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

DURU  HD 10

( TEKNİK DETAYLAR )

MOTOR 2200 w  220 V AC, 50hz
İlaç Tank Kapasitesi 10 Litre
İlaç Çıkış Debisi 0-49 l/h
İlaç Damla Çapı 0-49 micron
Solüsyon sc, ec, wp
Kg   10 kg
Ölçüler E-20 B-45 Y-45

NEDEN DURU HD 10

El tipi Duru Hd10 ilaçlama ve Dezenfeksiyon cihazı ; 220V, 2200W gücü ile piyasadaki standart 1200W ürünlere kıyasla 2 kat daha güçlü ve teknolojik tasarlanmış başlığı ile daha fazla hava debisine sahiptir. Güçlü hava debisinden ve özel tasarım nozulldan dolayı daha küçük mikron boyutlarında püskürtme yaparak en ücra köşelere kadar ilac ve dezenfeksiyon ulaşır.

Duru ULV ilaçlama ve dezenfeksiyon makinesi kafeler, restorantlar, hastaneler, sağlık kurumları, resmi daireler, depolar, besi çiftlikleri, ağırlar, tavuk çiftlikleri, oteller, kanalizasyon uygulamaları için tercih edilmektedir.

Ürünlerimiz dünya sağlık örgütünün kriterlerine göre üretilmektedir. Standarlara uygun bütün belge ve sertifikalarımız mevcuttur.

Üretici olduğumuz Elektrikli ULV Makinesi dünyanın gündeminde olan covid-19, corana , delta varyantı virüsüne karşı mücadelede dezenfeksiyon ve sterilizasyon amaçlı kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra insektisit sisleyici özelliğine sahiptir sivrisinek, karasinek gibi yetişkin haşere ve böcekler için bulaşıcı hastalıklar ile mücadele amaçlı kullanılmaktadır.

Duru hd 10 modeli 09 um 49 um çapında püskürtme yapabilmektedir. Çok küçük mikron çapına sahip olduğu için dezenfeksiyon uygulamasında üstün başarı sağlamaktadır. Çünkü püskürtülen zerreciklerin hava da askıda kalma süresi ve virüse temas etme yok etme ihtimali % 100 dür.

Cihazlarımız tüm dünyada virus ile mücadelede kullanılmaktadır. Elektrikli ULV makinesi duru hd 10 modeli ekonomik ve güçlü olması sebebiyle en çok tercih edilen bir modeldir. Yurt dışı testlerde % 99,999 başarılı olmuştur ve tüm dünyada kullanıcılar tarafından duru hd 10 ulv cihazını tercih edenler memnun kalmışlardır .

Virus ilk başta çin’de yayılması ile birlikte dünya çapında kontrol altına alınamaz bir durum oluşturmuştur fakat sonrasın da duru hd 10 ulv sisleyici cihazlarımızında yardımıyla dünya çapında etkisini göstererek büyük bir başarı ve ülkemiz adına gurur kaynağı olmuştur memnuniyete istinaden piyasada çakma sahteleri dahi yapılmıştır .

Duru hd 10 ulv Dezenfeksiyon cihazının üstün özelliği;

Dezenfeksiyon cihazı duru hd 10 ulv modeli dezenfeksiyon cihazımız sıvısını soğuk sisleme tekniği ile çok küçük parçalara ayırır. Duru hd 10 ulv cihazı 10 Litrelik bir dezenfeksiyon sıvısını 20 µm zerrecik çapı ile “1.195.000.000.000” adet zerrecik ile püskürtür. Püskürtülen dezenfeksiyonlar çok küçük mikron çapında olduğu için ve hava da askıda kalma süresi kullanılan sıvıların virüsü yok etme olasılığını arttırmaktadır bu nedenle büyük mikron çapı ile püskürtme yapan cihazlara kıyasla virüsü yok etme ihtimali daha yüksektir ve güvenilirlidir .

Portatif Elektrikli ULV Makinesi duru hd 10 = 20 µm, 10 Litre, 1.195.000.000.000 adet zerrecik.

ULV Makinesi duru hd 10 elektrikli motoru sayesinde benzinli motorlar gibi karbondioksit salınımı yapmaz ve iç mekan uygulamaları için çok kullanışlıdır. Su bazlı olduğu için dezenfeksiyonların tamamı için kullanılabilir. 1 dakika içinde 450m2 alanı dezenfekte ve sterilize edebilir.

U.L.V NEDİR : Duru hd  10 ulv Dezenfeksiyon cihazının çalışma prensibi;

Portatif ULV sisleyici makinesi dezenfeksiyon sıvısını yüksek hava debisi sayesinde havanın parçalama gücü ile çok küçük parçalara ayırarak 20µm boyutunda püskürtür. Püskürtülen zerreciklerin mikron çapı 09-50 µm boyutları arasındadır ve püskürtülen zerrecikler sürüklenme ile hava da askı da kalarak her yere ulaşabilmektedir.

Kullanım Alanları:

Dezenfektan sıvısı konularak dezenfeksiyon sisleyici olarak bulaşıcı hastalıklara karşı ve Covid 19 virus’e karşı mücadelede kullanılmaktadır, İnsektisit sisleyici özelliği ile sivrisinek, karasinek ve çekirge benzeri yetişkin böcekleri kontrol altına almak amacıyla vector mücadelesinde pest control amaçlı kullanılmaktadır. Halk sağlığı alanında, Sağlık Bakanlığı gibi devlet kurumları covid, covid-19, delta veryantı gibi hastalıkların yayılmasını önlemek için kullanılır.

Dezenfeksiyon ve ilaçlama cihazı hakkında bilgilendirmeler;

Mikron çapı:

Mikron çapı 1 zerreciğin boyutu demektir. “µm” ile ifade edilir 1mm 1000 mikron’a eşittir. Bir insan sacı 100µm kalınlığındadır, duru hd 10 dezenfeksiyon cihazı 03µm~50µm sisleme yapabilir. Dezenfeksiyon sıvı tüketimi ile mikron çapı değiştirilebilir.

Mikron Boyutları:
Soğuk Sisleyiciler = 0-30µm
ULV ilaçlama = 09-50µm
Mist İlaçlama = 50-100µm
Bahçe Pulverizatörü = 100-200µ

Diğer Özellikler
Stok KoduHM000174
MarkaDuru
Stok DurumuVar
8960000011555
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.