google

Duru max 10 El Tipi ULV Dezenfeksiyon ve Haşere Mücadele Cihazı [Dezenfektanlar & Haşereler İçin ]

Fiyat:
1.950,00 TL
182,98 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Ürün Kodu : DURU MAX 10
U.L.V İLAÇLAMA

 
Arac-ustu-mist-blower-Arac-ustu-mist-blower-makinesi-mist-blower-mist-blower-cihazi-35-beygir-18-beygir-mist-blower-otomatik-baslikli-ilaclama-makinesi-robot-baslikli-ilaclama-makinesi-reziduel-ilaclama-makinesi

 

 
DURU MAX – 10 – ÖZELLİKLERİ

2200 W Motorludur.
Oynar başlıklıdır .
Orjinal depoludur.
Profil Şaselidir.
Elektro statik boyalıdır

DURU  MAX – 10   TEKNİK DETAYLAR 
MOTOR 2200w  220V AC, 50hz
İlaç Tank Kapasitesi 10 Litre
İlaç Çıkış Debisi 0-49 l/h
İlaç Damla Çapı        0-49 micron
Solüsyon sc,ec,wp
Kg 6.7 kg
Ölçüler

E-34 B-50 Y-60

NEDEN DURU

El tipi Duru Max 10  ilaçlama ve Dezenfeksiyon cihazı ; 220V, 2200W gücü ile piyasadaki standart 1200W ürünlere kıyasla 2 kat daha güçlü ve daha fazla hava debisine sahiptir ayrıca daha küçük mikron boyutlarında püskürtme yapabilmektedir.

Duru ULV dezenfeksiyon makinesi kafeler, restoran,tlar, hastaneler, sağlık kurumları, resmi daireler, depolar, besi çiftlikleri, ağırlar, tavuk çiftlikleri, oteller, kanalizasyon uygulamaları için tercih edilmektedir.

  Ürünlerimiz dünya sağlık örgütünün kriterlerine göre üretilmektedir. Standartlara uygun bütün belge ve sertifikalarımız mevcuttur. Üretici olduğumuz Elektrikli ULV Makinesi dünyanın gündeminde olan covid-19, korana , delta varyantı virüsüne karşı mücadelede dezenfeksiyon ve sterilizasyon amaçlı kullanılmaktadır.  Bunun yanı sıra insektisit sisleyici özelliğine sahiptir  sivrisinek, karasinek gibi yetişkin haşere ve böcekler için bulaşıcı hastalıklar ile mücadele amaçlı kullanılmaktadır. Duru  modeli 09 um 49 um çapında püskürtme yapabilmektedir. Çok küçük mikron çapına sahip olduğu için dezenfeksiyon uygulamasında üstün başarı sağlamaktadır. Çünkü püskürtülen zerreciklerin hava da askıda kalma süresi ve virüse temas etme yok etme ihtimali en yüksektir.

Cihazlarımız tüm dünyada virüs ile mücadelede kullanılmaktadır. Elektrikli ULV makinesi duru max-10 modeli ekonomik olması sebebiyle çok tercih edilen bir modeldir. Yurt dışı testlerde % 99,999 başarılı olmuştur ve tüm dünyada kullanıcılar tarafından  duru MAX 10 ulv cihazını tercih edip memnun kalmışlardır . Virüs  ilk başta çin ’de yayılması ile birlikte  dünya çapında kontrol altına alınamaz bir durum oluşturmuştur fakat sonrasın da duru MAX 10 ulv sisleyici cihazların yardımıyla dünya çapında etkisini göstererek büyük bir başarı ve ülkemiz adına gurur kaynağı olmuştur .

DURU  MAX 10 U.L.V ÖZELLİĞİ ;

Dezenfeksiyon cihazı duru ulv modeli ilaçlama cihazımız sıvısını soğuk sisleme tekniği ile çok küçük parçalara ayırır. Duru x10 ulv  cihazı duru max 10 Litrelik bir dezenfeksiyon sıvısını 20 µm zerrecik çapı ile “2.195.000.000.000” adet zerrecik ile püskürtür. Püskürtülen dezenfeksiyonlar çok küçük mikron çapında olduğu için ve hava da askıda kalma süresi kullanılan sıvıların virüsü yok etme olasılığını arttırmaktadır bu nedenle  büyük mikron çapı ile püskürtme yapan cihazlara kıyasla virüsü yok etme ihtimali daha yüksektir ve güvenirlidir .

Portatif Elektrikli ULV Makinesi duru max 10 = 20 µm, 10 Litre, 2.195.000.000.000 adet zerrecik.

ULV Makinesi duru max 10 elektrikli motoru sayesinde benzinli motorlar gibi karbondioksit salınımı yapmaz ve iç mekan uygulamaları için çok kullanışlıdır. Su bazlı olduğu için dezenfeksiyonların tamamı için kullanılabilir. 1 dakika içinde 800m2 alanı dezenfekte ve sterilize edebilir.

DURU MAX 10 U.L.V  ÇALIŞMA PRENSİPİ

Portatif ULV sisleyici makinesi dezenfeksiyon sıvısını yüksek hava debisi sayesinde havanın parçalama gücü ile çok küçük parçalara ayırarak 20µm boyutunda püskürtür. Püskürtülen zerreciklerin mikron çapı 20-50 µm boyutları arasındadır ve püskürtülen zerrecikler sürüklenme ile hava da askı da kalarak  her yere ulaşabilmektedir.

Kullanım Alanları:

Dezenfektan sıvısı konularak dezenfeksiyon sisleyici olarak bulaşıcı hastalıklara karşı ve Covid 19 virüs’e karşı mücadelede kullanılmaktadır, İnsektisit sisleyici özelliği ile sivrisinek, karasinek ve çekirge benzeri yetişkin böcekleri kontrol altına almak amacıyla vector mücadelesinde pest kontrol amaçlı kullanılmaktadır. Halk sağlığı alanında, Sağlık Bakanlığı gibi devlet kurumları kovid, covid-19, delta varyantı gibi hastalıkların yayılmasını önlemek için kullanılır.  

ilaçlama ve Dezenfeksiyon cihazı hakkında bilgilendirmeler;

Mikron çapı:

Mikron çapı 1 zerreciğin boyutu demektir. “µm” ile ifade edilir 1mm 1000 mikron ’a eşittir. Bir insan sacı 100µm kalınlığındadır, duru x 10 dezenfeksiyon cihazı 0,3 µm~50µm sisleme yapabilir. Dezenfeksiyon sıvı tüketimi ile mikron çapı değiştirilebilir.

ULV ve sıcak sisleyici arasındaki çalışma prensibinin farkı:

Termal sisleyiciler formülasyonu yüksek ısı yardımı ile buhar haline dönüştürür. Soğuk sisleyiciler ısı yardımı ile değil havanın gücü ile formülasyonu buhar haline dönüştürmektedir. Elektrik portatif dezenfeksiyon cihazı satın alırken motor watt gücünün 2200W altında olmamasına dikkat ediniz. Güçlü motor daha küçük mikron çapı elde etmenizi sağlar ve bu sayede çok daha fazla etkili sterilizasyon işlemi gerçekleştirilir. Motor gücü 2400W altındaysa küçük mikron çapı atamıyor demektir. Soğuk sisleyici olabilmesi için 30µm altında yani ortalama 20µm atması gerekir.

Neden U.L.V ?

U.L.V. (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür U.L.V. (soğuk sisleme ) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir.

Alan spreylemesinin temeli, çok fazla miktarda küçük insektisit damlacıkları üretmek üzerine kurulmuştur. Bu damlacıklar haşere ile uçma faaliyeti esnasında temasa geçtiğinde, öldürücü insektisit bulutu oluşturan ve sis görüntüsü veren bir alan spreyleme yöntemi olan termal sisteminin yerini günümüzde U.L.V. (Ultra Low Volume) yöntemi almıştır.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Satış Sonrası Hizmetimizden faydalanmak için aşağıdaki teknik servis numaramızdan
Arızalı veya hasar gören  ULV ilaçlama makineleriniz için 7/24 iletişim kurabilirsiniz

Satış Sonrası Hizmet – Teknik Servis

Görüntülü konuşma ile uzaktan çalıştırma talimatı ve teknik yardım hattı.
İhtiyacınız olan yedek parçanın kod numarasını bilmiyorsanız resmini çekip bu hat üzerinden gönderebilirsiniz.
Uzmanlık gerektiren arıza tespiti veya teknik bilgimize danışmak için 7/24 bu hat üzerinden iletişim kurabilirsiniz

Diğer Özellikler
Stok Koduhd20100
MarkaDuru
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
HM-BRKD-8699202
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.