google

Duru max 5 El Tipi ULV Dezenfeksiyon ve Haşere Mücadele Cihazı [Dezenfektanlar & Haşereler İçin ]

Fiyat:
1.700,00 TL
159,52 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

( TEKNİK DETAYLAR )

MOTOR 2200w  220V AC, 50hz
İlaç Tank Kapasitesi 5 Litre
İlaç Çıkış Debisi 0-49 l/h
İlaç Damla Çapı        0-49 micron
Solüsyon sc,ec,wp
Kg 5.2 kg
Ölçüler

E-20  B-45 Y-57

DURU MAX 5 – ÖZELLİKLERİ
  • 2200 W Motorludur.
  • Orjinal depoludur.
  • Profil Şaselidir.
  • Elektro statik boyalıdır. 
  • Yukarı aşağı ayarlı başlık.
NEDEN DURU MAX 5

El tipi  ilaçlama ve Dezenfeksiyon cihazı ; 220V, 2200 w gücü ile ve teknolojik tasarlanmış başlığı ile daha fazla hava debisine sahiptir. Güçlü hava debisinden ve özel tasarım nozul dan dolayı daha küçük mikron boyutlarında püskürtme yaparak en ücra köşelere kadar haşere ilaçlarını ve dezenfektanları ulaştırır.

Üretici olduğumuz Elektrikli mini ULV Makinesi : Haşere , dezenfeksiyon, sterilizasyon amaçlı olarak haşere mücadelesinde insektisit sisleyici özelliğinden dolayı sivrisinek, kara sinek, haşere ve böcekler için kullanılırken. dünyanın gündeminde olan covid -19, korana, delta varyantı tüm virüslere karşı mücadele dezenfeksiyon ve sterilizasyon amaçlı kullanılmaktadır.

DURU MAX 5 modeli 09 um 49 um çapında püskürtme yapabilmektedir. Çok küçük mikron çapına sahip olduğu için dezenfeksiyon uygulamasında üstün başarı sağlamaktadır. Çünkü püskürtülen zerreciklerin hava da askıda kalma süresi ve virüse temas etme yok etme ihtimali % 100 dür.

Cihazlarımız tüm dünyada haşere ve virüs ile mücadelede kullanılmaktadır. Elektrikli ULV makinesi DURU MAX 5 modeli ekonomik ve güçlü olması sebebiyle en çok tercih edilen bir modeldir. Yurt dışı testlerde % 99,999 başarılı olmuştur ve tüm dünyada kullanıcılar tarafından duru DURU MAX 5 cihazını tercih edenler memnun kalmışlardır .

Virüs ilk başta çin’de yayılması ile birlikte dünya çapında kontrol altına alınamaz bir durum oluşturmuştur fakat sonrasın da U.LV sisleyici cihazlarımız yardımıyla dünya çapında etkisini göstererek büyük bir başarı ve ülkemiz adına gurur kaynağı olmuştur .

TEKNİK BİLGİLER

Dezenfeksiyon cihazı duru DURU MAX 5 modeli ilaçlama dezenfeksiyon cihazımız sıvısını soğuk sisleme tekniği ile çok küçük parçalara ayırır. DURU MAX  5 – 5 Litrelik bir dezenfeksiyon sıvısını 20 µm zerrecik çapı ile “1.195.000.000.000” adet zerrecik ile püskürtür. Püskürtülen dezenfeksiyonlar çok küçük mikron çapında olduğu için ve hava da askıda kalma süresi kullanılan sıvıların virüsü yok etme olasılığını arttırmaktadır bu nedenle büyük mikron çapı ile püskürtme yapan cihazlara kıyasla virüsü yok etme ihtimali daha yüksektir ve güvenlidir .

Portatif Elektrikli ULV Makinesi  = 20 µm, 5 Litre, 1.195.000.000.000 adet zerrecik.

ULV Makinesi DURU MAX 5 elektrikli motoru sayesinde benzinli motorlar gibi karbondioksit salınımı yapmaz ve iç mekan uygulamaları için çok kullanışlıdır. Su bazlı olduğu için dezenfeksiyonların tamamı için kullanılabilir. 1 dakika içinde 450m2 alanı dezenfekte ve sterilize edebilir.

U.L.V NEDİR ?

Portatif ULV püskürtme makinesi dezenfeksiyon ve haşere sıvısını yüksek hava debisi sayesinde havanın parçalama gücü ile çok küçük parçalara ayırarak 20µm boyutunda püskürtür. Püskürtülen zerreciklerin mikron çapı 09-50 µm boyutları arasındadır ve püskürtülen zerrecikler sürüklenme ile hava da askı da kalarak her yere ulaşabilmektedir.

KULLANIM ALANLARI 

Dezenfektan sıvısı konularak dezenfeksiyon sisleyici olarak bulaşıcı hastalıklara karşı ve kovid 19 virüse karşı mücadelede kullanılmaktadır, İnsektisit püskürtme özelliği ile sivrisinek, karasinek ve çekirge benzeri yetişkin böcekleri kontrol altına almak amacıyla vektör mücadelesinde pest kontrol amaçlı kullanılmaktadır. Halk sağlığı alanında, Sağlık Bakanlığı gibi devlet kurumları kovid-19, delta varyantı gibi hastalıkların yayılmasını önlemek için kullanılır.

U.L.V BİLGİLENDİRMELER 

Mikron çapı:

Mikron çapı 1 zerreciğin boyutu demektir. “µm” ile ifade edilir 1mm 1000 mikron ’a eşittir. Bir insan sacı 100µm kalınlığındadır, duru hd 5 dezenfeksiyon cihazı 03µm~50µm sisleme yapabilir. Dezenfeksiyon sıvı tüketimi ile mikron çapı değiştirilebilir.

Mikron Boyutları:

Soğuk Sisleyiciler = 0-30µm

ULV ilaçlama = 09-50µm

Mist İlaçlama = 50-100µm

Bahçe Pulverizatörü = 100-200µ

Ürünlerimiz dünya sağlık örgütünün kriterlerine göre üretilmektedir. Standartlara uygun bütün belge ve sertifikalarımız mevcuttur.

Diğer Özellikler
Stok Koduhd201
MarkaDuru
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
HM-BRKD-8699202
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.