google

Duru MXL- HİGROSTATLI ULV Mantar Serası ve Ortam Nemlendirme Cihazı

Fiyat:
3.350,00 TL
314,34 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

TEKNİK DETAYLAR

Motor 2200 w – 220V AC – 50hz
İlaç Tank Kapasitesi Şamandıralı – sınırsız
İlaç Çıkış Debisi 0-49 l/h
İlaç Damla Çapı 0-49 mikron
Solüsyon                    sc ,ec,wp
Kg 4.6 kg
Ölçüler

E-20  B-125 Y-45

DURU MXL  – HGS  ( ÖZELLİĞİ )

 • U.L.V Nem başlığı 2200 w motorludur .
 • Nem sensörlüdür.
 • Temiz hava kitlidir
 • Şamandıralıdır
 • Portatif modeldir.
 • 20 x 20  profil şaselidir.
 • Lazer kesimdir.
Duru nem ?

Nemlendirilmeye ihtiyaç olan yerde tek bir noktadan 25 m2 den 250 m2′ ye kadar mantar sera odanızı homojen şekilde nemlendirir. 

Nemlendirme makinası  CE belgeli olup elektrik kaçağı yapmaz .

UZUN U.L.V com polimer plastik başlığı ile güçlü basınç sağlar.

Cihazınızı şebeke suyuna bağlayabilir yada cihaz deposundan kullanabilirsiniz.

Şamandıra girişinde özel temizleme aksamı ile suyu arıtarak temiz su ile nemlendirebilirsiniz .

Özel sistemi ile püskürtme yaparak ortamı ıslatmaz.

Gerekli zamanlarda ilaçlama ya da dezenfeksiyon cihazı şeklinde kullanabilirsiniz.

Nem kontrolünü otomasyonlu yada ( zaman saatli ) olarak talep edebilirsiniz.

Ürün Elektro statik boyalı olup  paslanma yapmaz.

Duru Nem ve Bilgilendirme!!

Doğal mantarlara dikkat ettiğimizde, yağmurlardan sonra hava neminin yüksek olduğu zamanlarda mantar çıkışının bol olduğunu görürüz. Mantarın gelişmesi için hem toprak hem de hava neminin yüksek olması gerekmektedir. Nemin % 70 -90 arasında olması arzu edilir. Hava neminin azlığı doğrudan mantar verimini etkilediği gibi, gerek örtü toprağının gerekse kompostun kurumasına neden olur.

Yetiştirme yerlerinin özellikleri: Kompost’un tutulduğu ve hasadın yapıldığı odalar yetiştirme odalarıdır. Bu odaların büyüklük ve sayısı işletme kapasitesine ve amaca bağlı olarak değişmektedir. Üretim odalarının dış duvarları yalıtılmış, ısıtma, soğutma , nemlendirme ve havalandırma sistemleri ile donatılmış olmalıdır. Oda sıcaklığı 16-18 C de nem %80-90 tutulabilecek şekilde ayarlanmalıdır

Duru nemlendirme cihazları şamandıralıdır . Cihazınız ile Nemlendirme yaparken cihazın deposuna sürekli su doldurmanıza gerek yoktur. Çeşmeye bağlayınız hortumun diğer ucunu Duru nemlendirme cihazınıza bağlamanız yeterlidir . Nemlendirme yaparken eksilen su otomatik olarak kendisini dolduracaktır.

DURU nemlendirme cihazınızda Özel temizleme sistemi mevcuttur. Suda oluşabilecek kireç veya bakterileri temizleyerek mantar odasını arındırılmış temizlenmiş pak su ile nemlendirilmek üzere tasarlanmıştır.

DURU nemlendirme cihazınızı ister nem sensörlü tam otomasyonlu isterseniz de  zaman saati ile yarı otomasyonlu olarak kullanabilirsiniz. neme ve zamana göre cihazınız otomatik olarak çalışır. nemlendirme yapacağım diye beklemenize gerek kalmayacaktır.

İnce püskürtme tekniği ile üretilen Duru nem makinası  aynı yaylada oluşan sis bulutunu oluşturarak nemin en çok ihtiyaç duyulduğu nemi doğal olarak oluşturarak doğal nem oluşturursunuz.

Duru nem makinalarının siparişini saat 8.30 – 16.00 saatleri içerisinde müşteri temsilcimize verirseniz aynı gün kargoya verilir. Aksi takdirde siparişiniz ertesi güne gönderilir.

DURU nem makinaları üretim hatalarına karşı 2 yıl garantili olup 15 yılda parça temini sağlamaktadır.

Kullanım Alanları
 • Mantarhane Seraları

 • Soğuk Hava Depoları

 • Fırın Hamur Dinlenme Odaları 

 • Tavuk Çiftliği  Nemlendirme

 • Boya Labortuvarı Nemlendirme 

U.L.V Nedir

U.L.V. (Ultra Low Volume son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür U.L.V. (soğuk püskürtme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir.

Alan spreylemesinin temeli, çok fazla miktarda küçük sis damlacıkları üretmek üzerine kurulmuştur. Bu damlacıklar haşere ile uçma faaliyeti esnasında temasa geçtiğinde, öldürücü sis bulutu oluşturan ve sis görüntüsü veren bir alan spreyleme yöntemi olan termal sisteminin yerini günümüzde U.L.V.  yöntemi almıştır. 

Satış Öncesi Destek

İlaçlama Makinası almadan önce  seranızın konumu, ölçüleri ve yapısı önem kazanmaktadır. Konu ile ilgili olarak firmamız yetkilisi ile bu konuda görüşme sağlamanız,  sonuçlarınız açısından çok faydalı olacaktır. ( 0532 065 9117 )

Satış Sonrası Hizmet – Teknik Servis
 • Görüntülü konuşma ile uzaktan çalıştırma talimatı ve teknik yardım hattı.

 • İhtiyacınız olan yedek parçanın kod numarasını bilmiyorsanız resmini çekip bu hat üzerinden gönderebilirsiniz.

 • Uzmanlık gerektiren arıza tespiti veya teknik bilgimize danışmak için ( 0352 320 2086 ) bu hat üzerinden iletişim kurabilirsiniz

Diğer Özellikler
Stok KoduHM000177
MarkaDuru
Stok DurumuVar
8960000011586
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.