google

Duru x 20 El Tipi ULV Haşere Mücadele ve Dezenfeksiyon Cihazı

Fiyat:
4.980,00 TL
467,29 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

DURU – X 20 ( TEKNİK DETAYLAR )

MOTOR 2000 w X2 : 4000W –  220 V AC – 50hz
İlaç Tank Kapasitesi 20 Litre
İlaç Çıkış Debisi 0-49 l/h
İlaç Damla Çapı 0-49 miKron
Solüsyon sc, ec, wp
Kg   12 kg
Ölçüler E-46  B-60 Y-68
DURU x 20 – ÖZELLİKLERİ
  • 4000 W Motorludur.
  • 2 Başlıklıdır.
  • Oynar başlıklıdır.
  • Orjinal depoludur.
  • Elektro statik boyalıdır.
DURU x 20 Cihazının Özellikleri;

Soğuk Sisleme :

Sinek Sivrisinek haşere uygulamaları için kullanılır. 09 -49 µm arası büyüklüktedir. Su bazlı soğuk sisleme özelliği sayesinde şeffaf sis uygulaması yapar. Püskürtülen damlacık çapları termal sisleme cihazları gibi küçüktür. Şeffaf sis püskürttüğü için termal sisleme makineleri gibi trafiği tehlikeye sokmaz. Duru x 20 su bazlı olduğu için ekonomik uygulama maliyetine sahiptir. Formülasyon tankına su ve ilaç karışımı konulur.

ULV İlaçlama :

Karasinek, sivrisinek uçan haşere uygulamaları için kullanılır. 09-49µm arası büyüklüktedir. Su bazlı ULV ilaçlama özelliği ile şeffaf uygulama yapar. Püskürtülen zerrecikler soğuk sisleme uygulamasından daha büyüktür. Karasinek gibi sivrisinekten daha büyük cüsseli böcekler ile mücadele etmek için daha büyük mikron çapları gereklidir. Duru X 20markalı Araç üstü ULV ilaçlama makinesi  Soğuk Sisleme ve ULV ilaçlama özelliğine sahiptir.

U.L.V Nedir ?

U.L.V püskürtme makinesi dezenfeksiyon ve haşere sıvısını yüksek hava debisi sayesinde havanın parçalama gücü ile çok küçük parçacıklara ayırarak ortalama hedef 20µm boyutunda püskürtür.

U.L.V. ( Ultra Low Volume ) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.LV tekniği ile oluşan zerrecikler Uçan ve yürüyen haşereleri ve bakterileri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

İstenildiği taktirde yerin boyutu ve büyüklüğüne göre mikron çapı püskürtülen zerrecikler Mikron ayar vanası ile mikron çapı 09-50 µm boyutları arasında uygulama yapılabilir.

Neden Duru U.L.V ?

Duru U.L.V ilaçlama ve Dezenfeksiyon cihazı ; 220V, 2200W gücü ile piyasadaki standart 1200W ürünlere kıyasla 2 kat güçlü ve ergonomik tasarımı ile daha fazla hava debisine sahiptir bu özellik daha küçük mikron boyutlarında püskürtme yaptırmaktadır.

DURU Elektrikli ULV makinesi motorlu ilaçlama makineleri gibi gaz salınımı yapmamasından dolayı iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz dünya sağlık örgütünün kriterlerine göre üretilmektedir. Standartlara uygun bütün belge ve sertifikalarımız mevcuttur. Duru U.L.V Yurt dışı testlerde % 99,999 başarılı olmuştur ve dünyada kullanıcılar tarafından Duru U.L.V cihazlarını tercih edenler memnun kalmışlardır .

Dünya üzerindeki salgın hastalıkların ve yoğun haşere istilası kontrol altına alınamaz bir durum oluşturmuştur .Duru U.L.V cihazlarımız. Dünya çapında etkisini göstermiş. Ülkemiz adına gurur kaynağı olmuştur.

Haşere İstilasından Kurtulmanın Anahtarı 

Duru X 20 ULV (ultra düşük hacimli) püskürtücü , sinek, sivrisinek ve uçkun kontrolü için mükemmel bir çözümdür. U.L.V haşere dezenfektanı, erişilemeyen alanlara nüfuz eden ve havada daha uzun süre kalan yoğun bir sis oluşturur. Bunlar Belediyelerde , kümes hayvanları ahırlarında, sitelerde, muhtarlıklarda, kaymakamlıklarda vektör kontrolünde, haşere kontrolünde, depolarda, seralarda ve fabrikalarda açık alan ve kapalı alan kullanım için mükemmeldir. 

Çevre İlaçlamasını Ne Zaman Yapmalıyız..

Sivrisinek : Gündüz gün batımından sonraki ilk birkaç saat içinde kanadında ağırlık oluşacağından dolayı kontrolleri daha kolaydır. Bu sebepten dolayı sivrisinek mücadelesini gün batımından sonra akşam yapılmalıdır.

Karasinek : Sabah alacakaranlık sonunda ilk bir kaç saat içinde kanadında ağırlık oluşacağından dolayı kontrolleri daha kolaydır. Bu sebepten dolayı karasinek mücadelesini gün doğuşundan sonra sabah yapılmalıdır.
Diğer bir neden ise gün ışığı sisleme eğilimini aşağı indirir mikron seviyesindeki ilacın yere düşmesi daha kolay olur fakat gün batımından sonra ki sisleme daha yukarılara çıkmasını sağlar ve başarı oranı % 100 artar.

Arılar, ladybugs ve yusufçuklar gibi pek çok yararlı böcekler gün boyunca aktiftir. Bu sebepten dolayı ilaçlama saatlerine yukarıdaki gibi uyulmalıdır ve dikkat edilmelidir

DURU X 20 ULV İlaçlama Makinası

Duru X 20  Soğuk sisleme ve ULV ilaçlama makinesi. Dünya sağlık örgütünün kriterlerine sahip olduğu için günümüz sektöründe oldukça tercih edilir . Duru X 20 cihazımızın kullanım ömrü 10 yıldan fazladır. Biyosidal mücadelede bulaşıcı hastalık taşıyan sivrisinek ve karasinek gibi haşerelerin popülasyonunu kontrol altına almak için kullanılır. 

İlaçlama Makinası Alırken !!

ULV ilaçlama makinası seçerken bazı kriterlerin gözden geçirilmesinde mutlaka fayda olacaktır. Bu nedenle ULV cihazı almadan önce mutlaka Müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz . 0532 065 9117

Satış Sonrası Hizmet – Teknik Servis
  • Görüntülü konuşma ile uzaktan çalıştırma talimatı ve teknik yardım hattı.
  • İhtiyacınız olan yedek parçanın kod numarasını bilmiyorsanız resmini çekip bu hat üzerinden gönderebilirsiniz.
  • Uzmanlık gerektiren arıza tespiti veya teknik bilgimize danışmak için 7/24 bu hat üzerinden iletişim kurabilirsiniz. 
Diğer Özellikler
Stok Kodudx20
MarkaDuru
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
HM-BRKD-8699152
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.