google

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 31 ürün listeleniyor.

DURU ENTOSİS ELEKTRİKLİ U.L.V. DEZENFEKSİYON VE İLAÇLAMA CİHAZLARI
İSTANBUL BÖLGE SATIŞ BAYİİ VE TEKNİK SERVİS

İLETİŞİM:
Giyimkent Mahmutpaşa Cad. No:56 Esenler İstanbul
Tel:   
0 212 479 32 38
Gsm:
0 553 779 32 38
E-Mail:
duru@haseremarket.com

KURUMSAL EVRAKLARIMIZ


 


 
 
 
 

U.L.V Cihazları hangi amaçla kulanılır ?
* Haşere ilaçlama işlerinde    * Nemlendirme işlerinde     * Dezenfeksiyon işlerinde     * Koku gideriminde
U.L.V Cihazlarının Kullanım alanları nerelerdir ?
* Açık ve kapalı alanlarda     *Tarım alanlarında , Seralarda , tarım çiftliklerinde     * Hayvancılıkta  tavuk , büyükbaş , küçük baş , Hayvan çiftliklerinde     * Konutlarda : Sitelerde , otellerde , evlerde, okullarda  işyerlerinde , hastanelerde     * Mantarcılıkta , tekstil ürünlerinde fabrikalarda     * Çöplüklerde , toplu yaşam alanlarında     * Kuru yemiş depo güve ilaclamalarında     * hangarlarda, depolarda

U.L.V Alan spreylemesi nedir ? 
U.L.V. (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür U.L.V. (soğuk sisteme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir.
Alan spreylemesinin temeli, çok fazla miktarda küçük insektisit damlacıkları üretmek üzerine kurulmuştur. Bu damlacıklar haşere ile uçma faaliyeti esnasında temasa geçtiğinde, öldürücü insektisit bulutu oluşturan ve sis görüntüsü veren bir alan spreyleme yöntemi olan termal sisteminin yerini günümüzde U.L.V. (Ultra Low Volume) yöntemi almıştır.
Sivrisinek ve karasinek gibi uçan haşereler, alan spreylemesine karşı çok hassastır. Çünkü sprey sisi içerisinde uçarlarken damlacıklar ile temas ederler. Başlıca spreyleme çeşitleri, caddelerin spreylenmesi, pazar alanları, çöplük alanlar ve binalarda yapılan ilaçlamalardır. Tüm bu ilaçlamalarda büyük bir sis bulutu haline gelen insektisit tüm alana ulaşır ve popülasyonda büyük bir düşüş görülür.
 
 
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.