google

KANİLAZASYON SİSLEME MAKİNASI 15 Hp

Fiyat:
26.000,00 TL
2.439,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

TEKNİK DETAYLAR

MOTOR 15 Hp Benzinli Briggs Motor
İlaç Tank Kapasitesi 20 Litre
İlaç Çıkış Debisi 15 bar
İlaç Püskürtme hortumu 2.30 metre esnek metalden üretilen esnek kanal aparatı
Yakıt tüketim miktarı 0,75 – 1 Lt. / Sa. (Motor hızına göre değişkenlik gösterir)
Teker 2 Frenli teker sabitlemek için . Ayrıca 2 Düz teker
İlaç yakıt tüketimi 10 – 20 Lt / Sa. (Ayarlanabilir)

Genel Bilgilendirme :
DURU – K 100 kanal İlaçlama makinesi ilaç ve yağ bazlı solüsyonun karışım formülasyonunu yüksek ısıya maruz bırakarak 20µm çapında ilaçlama gerçekleştirmektedir.
Paslanmaz çelikten üretilen ekstra esnek hortumu kanal sisleme uygulamaları ve çöp konteynırlarını ilaçlamak için tasarlanmıştır. Hortum bağlantısı çıkarıldığı takdirde aynı zamanda açık alan sıcak sisleme uygulaması yapılabilmektedir.

Ergonomik yapısı ve zor görevler için tasarlanmış dolgu tekerlekleri ve frenli sistem tekerlekleri ile kolay kullanım ve kolay transfer imkanı sağlamaktadır.

20µm çapında ilaçlama yaptığından dolayı Uçkun mücadelesini hedef alan bir makinedir.
Duru -K 100 Kanal sisleme makinesinin ürettiği 1 zerreciğin hava sirkülasyonu olmayan bölgede 10 metre yükseklikten yere düşmesi süresi 14 dakikadır. Hava sirkülasyonu olan bir kanalizasyonda ise bu süre daha uzundur ve yüksek verimli bir biyosidal uygulama yapılmasını sağlamaktadır.

Kullanım ve üretim amacı Çevre Sağlığı alanında biyosidal ürün püskürterek Halk Sağlığını bulaşıcı hastalıklara karşı korumaktır.

Kullanım alanları :

Yerleşim alanlarında hijyen ve halk sağlığı, vektör kontrol, sivrisinek, uçan ve sürünen haşerelerin yok edilmesinde görev alır.

Kanalizasyonlar, oteller, eğlence parkları, golf sahaları, askeri alanlar, tatil kamp ve köyleri, yesil alanlar ve ormanlar,

bataklıklar, yazlık ve kışlık alanlarda.

Belediye çevre sağlığı ve sokak ilaçlamalarında.

Tarımsal ve kırsal alanlarda, ahırlar, ağıllar, tavuk çiftlikleri, seralar ve bitkilerin korunmasında, ayrıca kışın seralarda donu önlemek için antifriz olarakta kullanılır.

Tarım ürünleri, tekstil, tütün vb depolama alanları, ambarlarında.

Koku giderici dezenfektan olarak; bataklık, kanalizasyon, atık su alanları ve çöp yığın alanlarında kullanılır. Araçların, büyük

makinelerin giremediği, yolların bozuk ve dar olduğu alanlarda hafifliği ve elde kolayca taşınabilme özelliği ile

zahmetsizce ilaçla

Satış Öncesi Hizmet !! 

Termal fog makinası seçerken bazı kriterlerin ( Alan, saha, mücadele ) amacı gözden geçirilmesinde mutlaka fayda olacaktır. Bu nedenle Termal ilaçlama cihazı almadan önce mutlaka Müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz .

Diğer Özellikler
Stok KoduHM000581
MarkaDuru Entosis
Stok DurumuVar
8960000015188
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.