google

Matabi Super Green 16 L İlaçlama Makinesi

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Ürün Detayları

Matabi Super Green İlaçlama Makinesi


Bahçe İlaçlamaları için İdeal

Bahçenizi ilaçlamak için Matabi size harika bir kullanım sunar. Kalite ve performans Matabi ile bir araya geliyor. Üstün çalışma performansı diğer benzer ilaçlama pompalarından ayrılmayı başarıyor. En geniş bahçelerde bile kısa sürede ilaçlama yapmak mümkün oluyor.


Rahat ve Pratik Kullanım

İlaçlama cihazı, rahat ve pratik kullanımı ile beğeni topluyor. Hafiftir, boyutları kompakttır, çalışması sırasında ergonomik tasarlanmış olduğundan asla zorlanmanıza neden olmaz. Sadece ilaçlar değil farklı dezenfektanların da kullanımı mümkündür.


Muhteşem Püskürtme

Haznesine koyduğunuz ilaç, püskürtücü ile rahatlıkla püskürtülür. Mükemmel tanecik dağılımı vardır. Alanda tek bir noktanın kuru kalmamasını sağlar. Her bir parçacık dağılır ve ideal bir şekilde ilaçlama yapılmış olur.Geniş İlaç Haznesi

İlaçlama makinesi geniş haznesi ile tek seferde koyduğunuz ilacın uzun süre dayanmasını sağlar. Sürekli yeni ilaç koymakla uğraşmanız gerekmez. Zamandan ve emekten tasarruf edersiniz.


Sırtta Sabitlenir

İlaç makinesini sırtınızda sabitleyerek daha rahat bir kullanımın keyfini çıkarabilirsiniz. Super Green ile mekanınızı böceklerden ve haşerelerden kurtarmak çok daha kolay. Tek bir ilaçlama ile harika sonuçlar alacaksınız.


Şık Tasarımla Gelir

Matabi sadece işlevsel özellikler sunmakla kalmaz aynı zamanda harika görsel özellikleri ile de beğeni toplar. Mavi ve sarı rengi, ince çizgileri, her detayı düşünülerek yapılan tasarımı, mükemmel uzunlukta gelen ara bağlantısı ile onunla bir kere tanıştıktan sonra vazgeçmeniz mümkün olacak. Matabi demek rahat ilaçlama ile aynı anlama gelmektedir.

Diğer Özellikler
Stok Kodumatabi-16
MarkaMatabi
Stok DurumuStok Tükenmiştir
85658568585

Ürün Etiketleri

banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.