google
 • Tüm Kategoriler
  • MULTİNEXT SC Larvasit Etkili Kokusuz Haşere İlacı (1.Litre)

   MULTİNEXT SC Larvasit Etkili Kokusuz Haşere İlacı (1.Litre)
   MULTİNEXT SC Larvasit Etkili Kokusuz Haşere İlacı (1.Litre)
   MULTİNEXT SC Larvasit Etkili Kokusuz Haşere İlacı (1.Litre)
   MULTİNEXT SC Larvasit Etkili Kokusuz Haşere İlacı (1.Litre)
   MULTİNEXT SC Larvasit Etkili Kokusuz Haşere İlacı (1.Litre)
   MULTİNEXT SC Larvasit Etkili Kokusuz Haşere İlacı (1.Litre)
   MULTİNEXT SC Larvasit Etkili Kokusuz Haşere İlacı (1.Litre)
   MULTİNEXT SC Larvasit Etkili Kokusuz Haşere İlacı (1.Litre)
   MULTİNEXT SC Larvasit Etkili Kokusuz Haşere İlacı (1.Litre)
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Görsel 7
   Görsel 8
   Görsel 9
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde
    

       MULTİNEXT SC  LARVASİT ETKİLİ 3 ETKEN MADDELİ GENEL AMAÇLI HAŞERE İLACI 
       (SC) SÜSPANSİYON KONSANTRE FORMÜL  |  LEKESİZ VE KOKUSUZ SINIF 


   Etkili Olduğu Zararlılar:

   Haşeremarket Notu:
   Ürün, etken maddesi itibariyle 3 aktifli ve 3 etkili ürünler sınıfındadır.. MULTİNEXT SC yi diğer kokusuz haşere ilaçlarından ayıran en büyük özelliği, içerdiği DİFLUBENZURON larvasit sebebiyle, ergin böcek ilaçlaması yanında sinek sivrisinek pire gibi canlılarda larvalarınada etkili hale gelmiş olmasıdır.
   ÖZELLİKLE SİNEK SİVRİSİNEK MÜCADELESİNDE, ERGİN SİNEK SİVRİSİNEKLERİN YANINDA KENDİLİĞİNDEN BİR LARVA MÜCADELESİ DE SAĞLAMIŞ OLMASI BÜYÜK AVANTAJDIR.

   MULTİNEXT SC, Ürün etiketinde karasinek, hamamböceği ve sivrisinek gibi en çok kullanım alanı bulan haşereler için uygulama doz bilgileri verilmiştir. Ürün Etken maddesi itibarıyla geniş spektrumlu insektisitler sınıfında olup, diğer haşereler üzerinde de etkilidir.
   Kendinden üç aktif maddeli karışım olması büyük başarı ve kolaylık getirmektedir. Bu sınıfta nadir ürünlerdendir. www.haseremarket.com


    
   Ambalaj Seçenekleri:

   alternatif yazı
   50 ml mini Ambalaj                                 1.Litre Ambalaj                          

   1 Litre ambalajdadır.  Diğer ambalaj biçimlerini incelemek ve sipariş vermek için SEPETE EKLE Butonu üzerindeki Ambalaj biçiminden seçim yapabilirsiniz.
    

   Kullanım Alanları:
   SC Formül yapısı itibarıyla kokusuz leke bırakmayan ilaçlama esnasında ve sonrasında mekanı terk etmeyi gerektirmeyen sınıf ilaçlardandır. Buna bağlı olarak Ev, restaurant, lokanta, işyerleri, hastahane, askeriye vb kapalı ve iç mekanlarda kullanıma uygun olmasının yanında açık alanlarda da kullanılabilen başarısı yüksek genel amaçlı haşere ilacıdır. Kullanılacak mekanın türüne ve ilaçlama sıklığına göre ambalaj tercihi yapabilirsiniz.
   İlaçlanacak mekanın yapısına göre dikkat edilmesi gereken hususlarda ve başarılı bir uygulama için püf noktaları hakkında bilgi edinmek için, bizi arayabilirsiniz.
   ALPHACYPERMETRİN etken maddesi yıllardır başarıyla kullanılagelmektedir. Kendinden üçlü karışım haşere ilacı olması büyük bir kolaylık ve ilaçlamada büyük başarı getirmektedir.

    

   Genel Özellikleri:

   Beş Etkili Güç 

   Hem serbest hem de mikrokapsüllenmiş durum için formüle edilmiş, son derece yenilikçi bir böcek ilacı olan MULTİNEXT SC, aşağıdaki üstün etkilerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır
    ,Hamamböceği,Sivrisinek,Karasinek ve Tatarcık mücadelesinde
   T.C. Sağlık Bakanlığınca ruhsatlıdır..
   Tetramethrin etken maddesi ile Haşereye ani düşürücü ve öldürme etkisi.
   Haşereyi uzaklaştırmadan, ortamda uzun süreli kontrol etkisi.
   Kapalı alanlarda 90 gün, Açık alanlarda 21 gün ETKİLİDİR.
   KOKUSUZ ve LEKESİZDİR..
   Biyosidal Yönetmeliğine göre ithal edilmiş Orijinal üründür.
   MULTİNEXT SC 
   İlaç uygulama sıklığını düşürür.
   İçerdiği diflubenzuron etken maddesi ile kendinden larvasit etkilidir...

   Tahriş edici ve aşındırıcı etki oluşturmaz.
   Kokusuzdur, yüzeylerde Leke yapmaz.
   Su ile kolayca karışabilir.
   Püskürtücüleri tıkamaz.

   ECOTOX ALFA SE aşağıdaki etken maddeleri içermektedir.

   • Tetramethrin - Ani düşürücü (Knock- Down) etkisine sahip pirethroid
   • Alpha-Cypermethrin - Geniş spektrumlu güçlü öldürme etkisine sahip pirethroid
   • Diflubenzurun - böcek larvalarını yok edici etki.

   Uzun Süreli Etki

   Ortamda uzun süre kalarak etki gösteren normal böcek ilaçları, işlem gören alandaki böcekleri öldürmek için gerekli asgari miktarda etken madde salmalıdır. Şartlara göre, en az bir hafta ve mümkünse daha uzun süreyle etki göstermelidir. Cypermethrin gibi pirethroidler, normal koşullarda ışık, sıcaklık ve nem nedeniyle bir kaç günde veya bir haftada etkinligini yitirmektedir. MULTİNEXT SC  ürününde ise AlphaCypermetrin mikrokapsüller içine alınmakta ve böylece maddenin etkinlik süresi uzatılmakta, etken maddelerin salımı kontrol altında tutulmaktadır. Bunun yanında, mikrokapsülleme islemi ile böcekleri ilaçtan uzaklaştırma etkisi de azaltılmakta veya tamamen ortadan kaldırılmakta, böylece hedef böceklerle ( Sinek sivrisinek, Hamamböceği,Karınca vb.) ilacın temas olasılığı yükseltilmektedir. Kapalı alanda minimum 90 gün kalıcı etkilidir. MULTİNEXT SC  diger ilaçlarda olmayan, AÇIK ALANLARDA 21 gün minimum etkisini (Yağmur Dışında) sürdürür. 50 micron çapından büyük damlacık oluşturacak şekilde motorlu sırt atomizörü, 

    

   Her Türlü Yüzey Üzerinde Uzun Süreli Kalıcı Etki

   • Emülsiyon şeklindeki normal böcek ilaçlarının etkinliği ve kalıcılığı, uygulamanın yapıldığı yüzey tipine bağlı olarak ciddi ölçüde azalabilmektedir. Gözenekli ve emici yüzeyler, etki yaratan etken madde miktarını önemli oranda azaltmaktadır. MULTİNEXT SC  ise, mikrokapsüllerin yüzey tarafından emilememesi nedeniyle, yüzey yapısından daha az etkilenmektedir.
   • Mikrokapsüller, etken maddeleri ısıktan, nemden ve yüksek sıcaklıktan koruyarak, açık alanlar ve sıcak, nemli ortamlar, yağlı yüzeyler gibi en güç koşullarda bile ürünün etkinlik
   • düzeyini yükseltmektedir.
   • Test sonuçları, gözenekli yüzeylerde bile, uygulamadan 2 ay sonra MULTİNEXT SC ’ın etkinliğini sürdürebildiğini ortaya koymaktadır.

   Kokusuzdur, İz / Leke Bırakmaz ve Aşındırmaz

   MULTİNEXT SC, suda çözünen bir ürün olup, herhangi bir çözücü içermemektedir.
   Kokusuzdur, iz/leke bırakmaz ve uygulandığı yüzeyleri aşındırmaz.

   Etki

   • MULTİNEXT SC ’ın yapısında bulunan serbest etken maddeler, solunum ve temas yoluyla, uygulamanın hemen ardından etki göstermektedir. Uygulamanın bir kaç dakika ardından zehirlenme belirtileri sergileyen böcekler (Kene,pire,hamamböceği,sinekler vb), koordinasyon yeteneklerini kaybetmekte, uçamamakta veya yürüyememektedir.
   • Böcekler (Kene,pire,sinekler, hamamböceği vb.), korundukları alanlardan çıkma ve uygulama bölgesinde kaçma eğilimi göstermektedir. (Flushout Etki)
   • AlphaCypermetrin mikrokapsülleri ise böcekleri uzaklaştırıcı etki sergilememektedir. Ortamdan kaçmayarak, uygulama yapılan yüzeyin üzerinden geçen böceklerin ayaklarına, gövdesine ve antenlerine mikrokapsüller yapışmaktadır. Ardında, etken madde, kütikül vasıtayla yavaşça emilmektedir.
   • Mikrokapsülleri alan böcekler (Kene,Pire,hamamböceği,Sinekler vb.) yuvalarına veya saklanma alanlarına döndügünde, mikrokapsüller temas yoluyla başka böceklere de bulaşmakta ve böylece uygulama bölgesine girmeyen böcekler de etkilenmektedir. (Domino Etkisi)
   • En küçük mikrokapsüller, tozla ve ortamdaki diğer maddelerle karışmakta ve böcekler tarafından yenerek, onların ölümüne neden olmaktadır.
   • DİFLUBENZURON larva etkili aktif madde ile, karasinek üreme alanları olan çöplük gübrelik vb alanlarda ergin karasinek ilaçlaması yaparken aynı anda karasinek larva mücadelesi de yapılmış olacak bu da daha büyük başarı getirecektir.
   • Diflubenzorun larvasit ilavesi sivrisinek üreme alanları olan foseptik, su birikintileri vb alanlarda tek seferde hem larva hemde ergin mücadelesini de mümkün kılacaktır.

   Yürüyen Haşereler

   • Karıncalar, Kınkanatlılar: MULTİNEXT SC , doğrudan etki göstermesinin yanı sıra, mikrokapsüllerin böcekler tarafından yuvalara ve saklanma alanlarına taşınması sonucunda, dolaylı etki de sergilemektedir.
   • Pireler, Keneler ve Tahtakuruları: İstilacı böceklerin dolaşabileceği evler, köpek kulübeleri, ahırlar, bahçeler ve diger alanlarda uygulanabilmektedir.
   • Örümcekler: İşlem gören alanlarda uzun süre örümcek ağlarına rastlanmayacaktır.
   • Gümüş Böceği, Toz Akarları ve Diğer Haşereler: Bu böcekler, mikrokapsüllerle karışmış tozu ve organik içerikli diğer maddeleri yiyerek, beslenme yoluyla etkilenmektedir.

   Uçan Haşereler

   • Sivrisinekler,Keneler : Fitotoksik içeriğe sahip olmayan MULTİNEXT SC , sivrisineklerin,Kenelerin barındığı çimenlik alanların, normal korunma alanlarının, konma yüzeylerinin işleme tabi tutulmasında son derece etkilidir.
   • Sinekler: Konma yüzeylerinin isleme tabi tutulması için uygun bir üründür.
   • Yaban Arıları, yuvaların işleme tabi tutulması için mükemmel bir üründür.
   • Yiyeceklere Gelen Böcekler: Depolardaki konma ve saklanma alanlarının işleme tabi tutulması için uygun bir üründür.

   Uygulama Gereksinimleri:

   İlaç mekanınıza ve sorun olan haşereye uygun miktarlarda su ile seyreltilip bir pulverizatör (pompa) vasıtasıyla kullanılmaktadır. 

   Diğer Özellikler
   Stok Kodumlt54
   MarkaCDL KİMYA
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   • 50.ml ve 500.ML Ambalajlardan Seçim yapabilirsiniz. Kokusuz Lekesiz 2 Ay Koruyucu, Hamamböceği, Karınca, Akrep, Karasinek, Sivrisinek Ve Tüm Yürüyen Ve Uçan Haşereler İçin Kullanılabilir. Etkili İlaçlama
    106,20 TL
    KDV Dahil 59,00 TL
    %44,4
   • 25.ml ve 500.ML Ambalajlardan Seçim yapabilirsiniz. Kokusuz Lekesiz 2 Ay Koruyucu, Hamamböceği, Karınca, Akrep, Karasinek, Sivrisinek Ve Tüm Yürüyen Ve Uçan Haşereler İçin Kullanılabilir. Etkili İlaçlama
    KDV Dahil 224,20 TL
   • Kokusuz Lekesiz 2 Ay Koruyucu Genel Amaçlı Haşere İlacı
    KDV Dahil 153,40 TL
   • DEEPEST SC HAMAMBÖCEĞİ VE GENEL AMAÇLI HAŞERE İLACI (SC) SÜSPANSİYON KONSANTRE FORMÜL | LEKESİZ VE KOKUSUZ SINIF Ürün etiketinde karasinek, hamamböceği ve sivrisinek gibi en çok kullanım alanı bulan haşereler için uygulama doz bilgileri verilmişti
    KDV Dahil 165,20 TL
   • Bayer K-othrine SC 50, SC Formül yapısı itibarıyla kokusuz leke bırakmayan ilaçlama esnasında ve sonrasında mekanı terk etmeyi gerektirmeyen sınıf ilaçlardandır. Buna bağlı olarak Ev, restaurant, lokanta, işyerleri, hastahane, askeriye vb kapalı ve iç mek
    29,50 TL
    KDV Dahil 23,60 TL
    %20
   banka
   Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.