google
 • Tüm Kategoriler
  • Mustoxam 10 SE Karasinek İlacı (5.Lt)

   Mustoxam 10 SE Karasinek İlacı (5.Lt)
   Mustoxam 10 SE Karasinek İlacı (5.Lt)
   Mustoxam 10 SE Karasinek İlacı (5.Lt)
   Mustoxam 10 SE Karasinek İlacı (5.Lt)
   Mustoxam 10 SE Karasinek İlacı (5.Lt)
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   1.KG ve 100 gr. Ambalajda Sadece Karasineğe özel diğer haşere ilaçlarından farklı çalışan mükemmel sonuç veren Karasinek Yemi-Granülü
   KDV Dahil 76,70 TL
    

       MUSTOXAM 10 SE KARASİNEK İLACI  | SADECE KARASİNEĞE ÖZEL  | UZUN VADELİ KORUYUCU  | ÜSTÜN BAŞARI
       (SE) SÜSPO EMÜLSİYON FORMÜL  |  LEKESİZ VE KOKUSUZ  | BİLİNDİK HAŞERE İLAÇLARINDAN FARKLI BİR ÇALIŞMA METODU VE ÇÖZÜM

   Etkili Olduğu Zararlılar:

    
   Haşeremarket Notu:
   Agita Guard ile aynı nitelikte ve sadece karasineğe çalışan yeni kuşak ürünlerdendir. Agita'dan farkı Süspo Emülsüyon formül olması ve sıvı formunda bulunmasıdır. Bu toz halinde bulunan Agitanın eritilmesi için gerekli çabayı ortadan kaldıracaktır. Bİr hayvan barınağında yapılan testte aşırı karasinek popülasyonunu hemen ortadan kaldırmıştır. Bu yönüyle tarafımızdan (uygulayıcı personelimiz tarafından) 'Agitadan farkı yok' olarak nitelenmiştir.
   Bsit bir ipucu olarak bir camsil pompası tarzı püskürtücüye üründen bir kapak katıp sinek hareketi olan mekan -alanın düvar ve çevrel yüzeylerine püskürtün, ortamdaki karasineği yok edecektir. Açık alan kamelya balkonda vb bu en kolay karasinekten kurtuluş yoludur...
   HAŞEREMARKET TECRÜBE PAYLAŞIMI:
   Ürünü yüzeylere uygulayın. SİNEK AVLAMAYA ÇALIŞMAYIN. Siz yüzey uygulamanızı yapın gerisini MUSTOXAM KARASİNEK İLACI halledecektir.
   Ürünü uyguladıktan sonra imkan var ise yüzeyleri sabahları (mümkünse günaşırı) normal ilaç püskürttüğünüz pompa ile bu sefer su püskürterek ıslatın... Bu kuruyan malzemenin ıslanmasına ve tekrar daha fazla feromon yaymasına sebep olacak ve ürün yeniden çalışmaya başlayacaktır.
   Tozsuz yüzeyler daha uzun koruma sağlar...


    
   Ambalaj Seçenekleri:

   alternatif yazı
   100 ML Ambalaj                                     250.ML Ambalaj                          

   100 Gram, 250 Gram Ambalajlardadır.  Diğer ambalaj biçimlerini incelemek ve sipariş vermek için SEPETE EKLE Butonu üzerindeki Ambalaj biçiminden seçim yapabilirsiniz.
    

   Kullanım Alanları:
   Diğer İnsektisitlerden daha güvenli formülü ile her türlü mekanda güvenle kullanılabilinir.Restaurantlar, gıda işletmeleri, hayvan barınakları, at çiftlikleri villa site vb meskenlerin kapalı ve açık alanları, kamelya pergole balkon vb alanlarda karasinek mücadelesi için yüzey uygulaması olarak kullanılabilir.
   Güçlü ve uzun süreli etki gösterir.Yapılan deneylerde kapalı Alanlarda 1 saat içerisinde Karasinek Popülasyonunun tamamına yakınını yok ettiği belirlenmiş , İklim koşulları ve uygulama yöntemine göre 4-8 hafta etkisini koruduğu görülmüştür.


    

   Genel Özellikleri:

   KARASİNEK MÜCADELESİ İÇİN SÜSPO EMÜLSİYON LİKİT İNSEKTİSİT
    Tüm Dünyada yeni nesil İnsektisitlerden sayılan THİAMETHOXAM etken maddeli üçlü formülüyle ergin Karasinek mücadelesinde son nokta.Yeni formülü ile Karasineklere karşı kesin çözüm.

   Karasineklerde nikotinoid asetikolin reseptör bölgelerinde etki gösterir.genel yolla oral yolla alınıp mide ve eklem zehiri olarak çalışır.
   MUSTOXAM 10 SE Karasinek erginlerine karşı dünyada yeni geliştirilmiş süspo emülsiyon formunda sprey ve boyama yöntemiyle kullanılabilenani ve uzun etkili su bazlı mükemmel karasinek ilacıdır.
    
   BOYAMA YÖNTEMİ
    Sineklerin konduğu dikey yüzeylerde bir boya fırçası vasıtasıyla bant halinde yüzey boyama olarak uygulama yapılabilir.  Boyama için !00ml mustoxam karasinek ilacı 100 ml su ve 50 gr şeker ile karıştırılarak 10cmx 30cm lik şeritler halinde boyama olarak uygulanır.
    .Bozuk yüzeylerde ise karışım tavana asılan karton veya Polietilen parçalara  sürülebilir. 6-8 hafta etkisini devam ettirir.
    
   SPREY YÖNTEMİ
    
    100 ml mustoxam karasinek ilacı , 2-3 lt su ile karıştırılır. Bu karışım pompa ile 40 mlt / m2  şeklinde uygulanır. Bu şekilde uygulanan ilaçlamanın etkisi ilaçlanan bölgenin yıkanmaması halinde 4-6 hafta devam eder.İlaçlanan bölge yıkanırsa kalıcılık giderek azalır.
   Diğer bir uygulama yöntemi ise belli kaplara (çay tabağı gibi) su ile seyreltilmiş çözelti konulup tuzak-yem olarak kullanılmaktadır.

   YUKARIDA VERİLEN ORANLAR YÜKSEK OLABİLİR. KARASİNEK POPÜLASYONUNA BAĞLI OLARAK DAHA DÜŞÜK ORANLARDA KARIŞIMLAR YAPARAK ÜRÜNÜN GEREKSİZ KULLANIMINDAN DOĞACAK ZİYANI AZALTABİLİR VE TASARRUF EDEBİLİRSİNİZ.
   Ürün Tipi:
   İNSEKTİSİT(Böcek İlacı) Süspo emülsiyon konsantre karasinek insektisiti

   Etkili Madde:

   ETKİSİ
   Yapılan deneylerde kapalı alanlarda 1 saat içerisinde karasinek popülasyonunun tamamını yok ettiği belirlenmiştir.
   İklim koşulları ve uygulama biçimine bağlı olarak 4-8 hafta kalıcı ve koruyucu etkisini sürdürebilmektedir.

    
   Uygulama Gereksinimleri:

   İlaç yukarıda anlatıldığı gibi suyla seyreltilip pompa ile veya su ile seyreltilip solüsyon yapılarak fırça ile veya belli kaplar içine su ile eritip tuzak yapılarak kullanılabilir.
   Eğer bir pompanız yok ise aşağıdaki hazır ilaçlama paketleri bölümünden size uygun bir paketi seçebilirsiniz.
   Hazır ilaçlama Paketlerimiz, ürünü ve pompayı ve varsa diğer ekipmanları tektek satın aldığınızda ödeyeceğiniz bedelden daha tasarruflu olmaktadır.


   Hazır İlaçlama Paketleri:
   Diğer Özellikler
   Stok Kodumus32
   MarkaKULSAN
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   • Oluşturulan yağ damlacıkları suyun içerisinde dağılma özelliğine sahiptir.Kullanım sırasında su ile seyreltilir.Aktif madde konsantrasyonu 500 gr/lt gibi yüksek değere ulaşabilir. EW formülasyonları,EC formülasyonlarına göre daha uzun süreli kararlılık g
    932,20 TL
    KDV Dahil 814,20 TL
    %12,7
   • SOLUTRİN EC 050 KARASİNEK VE GENEL AMAÇLI TÜM UÇAN VE YÜRÜYEN HAŞERELER İÇİN HAŞERE İLACI (EC) EMÜLSİYON KONSANTRE FORMÜL | LEKESİZ VE ÇOK HAFİF KOKULU SINIF Etkili Olduğu Zararlılar:
    53,10 TL
    KDV Dahil 35,40 TL
    %33,3
   • 50.ml ve 500.ML Ambalajlardan Seçim yapabilirsiniz. Kokusuz Lekesiz 2 Ay Koruyucu, Hamamböceği, KARINCA, Akrep, Karasinek, Sivrisinek Ve Tüm Yürüyen Ve Uçan Haşereler İçin Kullanılabilir. Etkili İlaçlama
    29,50 TL
    KDV Dahil 23,60 TL
    %20
   • 50.ml, 1.Lt, 5.Lt Ambalajlardan Seçim yapabilirsiniz. Kokusuz Lekesiz 2 Ay Koruyucu Genel Amaçlı Haşere İlacı
    188,80 TL
    KDV Dahil 153,40 TL
    %18,8
   • 1.KG ve 100 gr. Ambalajda Sadece Karasineğe özel diğer haşere ilaçlarından farklı çalışan mükemmel sonuç veren Karasinek Yemi-Granülü
    KDV Dahil 76,70 TL
   banka
   Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.