google

MYTHİC SC 500 ML

Fiyat:
1.890,00 TL
177,35 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda
MYTHİC SC

Aktif Madde: Chlorfenapyr %10
Mythic SC anında suda süspanse olur. Homojen bir karışım elde etmek için, öncelikle spreyinizi istenen hacmin yarısına kadar su ile doldurmanız ve ardından uygun dozu boşaltmanız ve süspansiyonun homojen olmasını sağlayacak şekilde gerekli su hacmiyle tamamlamanız önerilir. Uygulamaya ara verilmesi durumunda, solüsyonu çalkalayarak yeniden homojen hale getirilmesi tavsiye edilir.
Mythic SC piretroitsiz ve kaçırıcı etkisi olmayan ve özellikle tahtakurularına karşı etkili yeni bir böcek ilacıdır. Mythic SC 'nin böcek ilaçlarına dirençli tahtakurularına karşı etkisi uluslararası çapta profesyonel uygulamalarda yaygın olarak gösterilmiştir. Mythic SC SC SC yerleşim alanlarının içinde yüzey uygulama işlemlerine yönelik böcek ilacıdır. Kullanımı kolaydır. Mythic etkili kontrol sunar. Mythic uygulaması kolay ve kullanımı güvenlidir.
Kullanımı kolay ve kokusuz
Sulu fazda konsantre süspansiyon formunda olan Mythic SC'nin formülasyonun, spreyleme ile çatlak, boşluk ve derin yarıklara uygulanması kolaydır.
Uygulama şekli: İşlemden önce dolapları ve mobilyaların içlerini boşaltınız ve temizlemek amacıyla tüm mobilyaları itiniz. Sahanın dikkatlice incelenmesi gerekir. Yatak başlığı, yastıklar, perdeler, çekmeceler, süpürgelikler, halılara daha dikkatli olarak ve yataklara bir bütün olarak daha özel olarak bakın. İşlemden önce odayı elektrik süpürgesiyle temizleyin. İşlem tahtakurularının saklanabileceği bölgeleri atlamadan tam olarak yapılmalıdır. Oda boş bırakılmalıdır. Yatak çerçevelerini ve başlıklarını, baza ve şilteleri ve bitişik zemin ve duvarlardaki tüm delik ve çatlaklar ile duvar açılarını düşük basınçla ilaçlayın. Halılara işlem uygulanabilir. Yataklara bitişik mobilyalara; çerçevelerin, boyaların arkasına işlem yapmayı unutmayın… Şilte yoğun şekilde istila edilmişse, değiştirilmesi tercih edilir. Muhafaza edilirse dikişleri, katları ve düğmeleri elektrik süpürgesiyle süpürün ve bu bölgelere işlem uygulayın. İşlemden sonra, şiltenin 12 aylık bir süre boyunca hipoalerjenik yatak örtüsünün içine yerleştirilmesi gerekir. Kıyafetler yüksek sıcaklıkta yıkanmalıdır. Yatak çamaşırlarının (çarşaflar gibi) ve odada kalan kişilerle doğrudan temas edebilecek diğer unsurların üzerine (örtü, yastık, mobilya kumaşları…) püskürtme yapmayın. Odaya yeniden girmeden önce ürünün kurumasını bekleyin. Havalandırma kurumayı hızlandırabilir. İşlemden on gün sonra kontrol ziyareti yapılması tavsiye edilir. Birinci işlemden yaklaşık 1 ay sonra ikinci uygulama tavsiye edilir. Yoğun istila durumunda, üçüncü işlem gerekli olabilir.
Mythic SC karıncalara karşı da kullanılabilir. Mythic SC yerleşim yerlerinin yakın çevresinde yüzey uygulamaları şeklinde uygulanır (evlerin çevresinde uygulamalar). Karıncalar için seyreltme oranı: 100 m² için 40 ml konsantre ürün yani 20 m² için 0,992 L suda 8 ml ilaç Uygulama şekli: Yüzey işlemiyle ilgili olarak: Mücadele edilecek türleri ve kolonileriyle birlikte bölgeleri belirleyin. Karıncalar tarafından kolonideki diğer böceklere taşınan ürün gecikmeli tahribata neden olur. Akma noktasına ulaşmadan yüzeyleri ıslatın ve solüsyon hacmini destek türüne göre ayarlayın. Uygulanan yüzeyleri 48 saat boyunca yıkamayın. Havalandırma: uygulayıcının talimatlarına uyunuz.
 
Diğer Özellikler
Stok KoduHM000166
MarkaBasf
Stok DurumuVar
8960000011425
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.