google
 • Tüm Kategoriler
  • Naturex 3 GF Portakal Kokulu Genel Amaçlı Haşere İlacı

   Naturex 3 GF Portakal Kokulu Genel Amaçlı Haşere İlacı
   Görsel 1
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde
   TELEFON İLE BİLGİ VE KOLAY SİPARİŞ HATTI:      0 (212) 479 32 38

       NATUREX 3 GF BÖCEK İLAÇLAMASI İÇİN GENEL AMAÇLI  HAŞERE İLACI 
       (GF)  FORMÜL DOĞAL İÇERİKLİ PORTAKAL KOKULU  |  KOKULU SINIF 


   Etkili Olduğu Zararlılar:

   Haşeremarket Notu:
   Uçan ve Yürüyen Haşereler için kapalı ve açık alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş Doğal Bitkisel Portakal yağları içeren etken maddenin buharlaşmasını dolayısı ile solunmasını engelleyen buharlaşma engelleyiciler içeren yeni kuşak GF  formül ilaçtır.
    
   Kullanım alanları: ev, okul, hastahane, gıda işletmeleri vb tüm kapalı mekanlar,
   Park bahçe, piknik alanları ve tüm çevre alanları,
   hayvan barınakları kümesler vb alanların ilaçlamasında kullanılabilir.
   Tüm haşereler üzerinde etkili genel amaçlı bir ürün olmasının yanında, özellikle kokulu ilaçlama gerektiren, tahtakurusu, pire gibi haşere ilaçlamalarında zararlı splventler yerine portakal solventleri içermesi sebebiyle tavsiye edilir.
   Diğer ec formül ilaçlara göre fiyatı biraz yüksek gibi dursa da, doğal bitkisel olması ve yüksek etken madde oranı ve 3 aktifli olması sebebiyle, kullanımda daha az tüketilmekte ve tasarruflu olmaktadır.
   HAŞERE MARKET TARAFINDAN TEST EDİLMİŞ VE KESİNLİKLE TAVSİYE EDİLİR. 

    
    
   Ambalaj Seçenekleri:

   alternatif yazı
   1. Litre Ambalaj                  

   1 Lt Ambalajlardadır.  Diğer ambalaj biçimlerini incelemek ve sipariş vermek için SEPETE EKLE Butonu üzerindeki Ambalaj biçiminden seçim yapabilirsiniz. Ürünün diğer ambalaj görselleri hazırlanmaktadır.
    

   Kullanım Alanları:
   Açık Ve Kapalı Alanlar- 
   NATUREX 3 GF, %55 doğal içeriği ile yeni kuak insektisitlerdendir.
   NATUREX 3 GF nin diğer bir ayırıcı özelliği de, etken maddelerin buharlaşmamasıdır. her türlü hava sıcaklığında aktif maddeler buharlaşmayarak, kalıcılık ve koruyuculuk süresi en üst düzeye çıkarılmıştır.

   BELEDİYE-ASKERİYE-SİTE VB AÇIK ALAN TERMAL VEYA SOĞUK SİSLEME ARAZİ İLAÇLAMALARINDA FİYAT/PERFORMANS ORANLAMASINDA MÜKEMMEL ÜRÜNDÜR.
    sinek sivrisinek hamamböceği yakarca, tatarcık, üvez başta olmak üzere açık alanlarda ve belediye askeriye ve site alanları gibi geniş arazi ilaçlamalarında kene vb haşereler için de kullanılabilen, başarılı bir yeni kuşak üründür.


    

   Genel Özellikleri:
   Özellikle villa, site bahçeleri, park ve bahçelik alanlarda hem karasinek, sivrisinek vb haşereler ve hemde rahatsız edici kır böcekleri ile mücadelede kullanıma uygun olması sebebiyle önerilir.
   NATUREX 3 GF %55 doğal içerikli portakal solventi sebebiyle ağır haşere kimyasalı kokmayan, 3. kuşak haşere ilacıdır.
   Mikro emülsiyon formül yüksek başarı getirmektedir.
   Isıya dayanıklı olması, hem ulv cihazlarında hem fog cihazlarında kullanım imkanı vermekte ve açık alanda çevre şartlarından dolayı bozulmayı engellemektedir.   İçerik:
   Permethrin %20
   Tetramethrin %5
   PBO %20
   Narenciye Yağı Solvent %50
   Ayrıca feromonal kimyasallar ve yayıcı yapıştırıcı aktiflerle daha önce hiç bir haşere kimyasalında bulunmayan ilave özelliklere sahiptir.

    


   Uygulama Gereksinimleri:

   İlaç mekanınıza ve sorun olan haşereye uygun miktarlarda su ile seyreltilip bir pulverizatör (pompa) vasıtasıyla kullanılmaktadır. 
   Ayrıca termal sisleme, araç arkası soğuk ulv, vb tüm ekipmanlarla uygulamaya müsaittir.
   Eğer bir pompanız yok ise aşağıdaki hazır ilaçlama paketleri bölümünden size uygun bir paketi seçebilirsiniz.
   Hazır ilaçlama Paketlerimiz, ürünü ve pompayı ve varsa diğer ekipmanları tektek satın aldığınızda ödeyeceğiniz bedelden daha tasarruflu olmaktadır.


   Hazır İlaçlama Paketleri:
   Diğer Özellikler
   Stok Koduntr3gf
   MarkaENTOSAV
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   • Uçan ve Yürüyen Haşereler için kapalı ve açık alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş EC formül ilaçtır. Diğer EC Formül ilaçlardan ayrılan en önemli özelliği çok hafif bir kokuya sahip olmasıdır. Böylece kapalı ve açık alanlarda ilaçlama yaparken diğer kok
    KDV Dahil 82,60 TL
   • Uçan ve Yürüyen Haşereler için kapalı ve açık alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş EC Emülsiyon Konsantre formül ilaçtır. Zinon DDVP nin üretiminin durdurulmasından sonra üretici firma 3 aktif maddeli yeni bir formülle Zinon EC yi üretmeye başlamıştır. 3
    KDV Dahil 129,80 TL
   • ULV makinaları ve pulverizatör pompalarla ilaçlama imkanı vardır. Karışımı yapılan ilaç 1 ay sonra dahi etkinliğini koruyarak uygulama yapabilir. Ürün etiketinde, pire ilaçlaması, kene ilaçlaması, hamamböceği ilaçlaması, karınca ilaçlaması, karasinek ila
    129,80 TL
    KDV Dahil 94,40 TL
    %27,3
   • Kokusuz Lekesiz 2 Ay Koruyucu Genel Amaçlı Haşere İlacı
    KDV Dahil 153,40 TL
   • DEEPEST SC HAMAMBÖCEĞİ VE GENEL AMAÇLI HAŞERE İLACI (SC) SÜSPANSİYON KONSANTRE FORMÜL | LEKESİZ VE KOKUSUZ SINIF Ürün etiketinde karasinek, hamamböceği ve sivrisinek gibi en çok kullanım alanı bulan haşereler için uygulama doz bilgileri verilmişti
    KDV Dahil 165,20 TL
   • Bayer K-othrine SC 50, SC Formül yapısı itibarıyla kokusuz leke bırakmayan ilaçlama esnasında ve sonrasında mekanı terk etmeyi gerektirmeyen sınıf ilaçlardandır. Buna bağlı olarak Ev, restaurant, lokanta, işyerleri, hastahane, askeriye vb kapalı ve iç mek
    KDV Dahil 188,80 TL
   banka
   Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.