google

ROYALIST CAT CALCIUM 150 TABLET

Fiyat:
54,00 TL
5,07 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

Royalist Calcium Kediler İçin Kalsiyum Tablet 150 Adet
Royalist Calcium Kediler İçin Kemik ve Diş Güçlendirici Tablet 150 Adet
Kediler için kemik ve diş güçlendirici tablet, dişerin doğal savunma sistemini güçlendiren, Calcium kedi tableti. Kediler için, yaşamsal vitamin içeren, dış etkenlere karşı dişlerin doğal savunma sistemini güçlendiren, şekersiz kedi tableti dostlarınızın daha temiz ve sağlıklı dişlere sahip olabilmesini sağlar.
Royalist Kedi tableti, dostlarınızın eklem kemik gibi ağrıların oluşmasının önüne geçerek daha sağlıklı, dirençli bir yapıya kavuşması ve dişlerin sahip olduğu yapıyı kalsiyumla destekleyerek korunmasıyla birlikte plak oluşumunu önler bu sayede diş yapısını güçlendiren kedi tableti dostlarınızın için özenle geliştirilmiştir.
Kediler tarafından reddedilmeyen lezzetli ve sağlıklı Mineral kalsiyum katkılı kedi tabletidir.
Metabolik gelişimi hızlandıran bileşenleri sayesinde deri ve kemik ve diş sağlığının yanısıra enerji ve canlılık kazandırır.
Veteriner hekimler tarafından önerilmektedir.
Diş sağlığını düzenlenmesine yardımcı olur.
Özel içerikleri sayesinde güçlendirici etki sağlar , kemikleri güçlendirerek, kedinizin kendini iyi hissetmesini sağlar.

Diğer Özellikler
Stok KoduHM000439
MarkaROYALIST
Stok DurumuVar
8960000014075
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.