google

ROYALIST DOG BREWERS 150 TABLET

Royalist Brewers Yeast Köpekler İçin Deri Tüy Sağlığı Tablet 150 Adet
Köpekler için Deri Tüy Sağlığı ve Koku Giderici tablet, Doğal Kompleks B Vitamini yönünden zengin Brewer's yeast ve sarımsak. Köpekler için, Özel olarak dengelenmiş vitaminler ve iz elementler ile köpeğinizin sağlıklı bir deri ve parlak tüylere sahip olmasına yardımcı olur.
Royalist Köpek tableti, dostlarınızın Deri ve tüy sağlığının güçlenmesi ve korunmasını sağlayan, sarımsak ile idrar ve dışkı kokusunu azaltan tablettir. Tüylerin daha sağlıklı olmasını ve daha parlak görünmesini sağlar.İştah açıcı özelliğe sahiptir.Maya bağışıklığın güçlenmesine yardımcı olur.
Köpekler tarafından reddedilmeyen lezzetli ve sağlıklı Mineral kalsiyum katkılı Köpek tabletidir.
Sarımsağın antibakteriyel ve toksinleri vücuttan atılmasına yardımcı özelliği ile metabolizmanın güçlenmesine yardımcı olur.
Dökülen tüylerin yerine çıkan yeni tüylerin güçlü ve sağlıklı olmasına yardımcı olur.
Veteriner hekimler tarafından önerilmektedir.
Düzenli kullanıldığında sağlıklı deri gelişimini destekler, tüy yapısının güçlenmesini sağlayarak tüy dökümünün azalmasını sağlar.
Tüylerin daha sağlıklı olmasını ve daha parlak görünmesini sağlar.
Özel içerikleri sayesinde güçlendirici etki sağlar , kemikleri güçlendirerek, köpeğinizin kendini iyi hissetmesini sağlar.
Diğer Özellikler
Stok KoduHM000438
MarkaROYALIST
Stok DurumuStok Tükenmiştir
8960000014068
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.