google
 • Tüm Kategoriler
  • Slayer 25 WG Karasinek İlacı (100.GR) [Karasinek Mücadelesinde Etkili Çözüm İçin Tavsiye Edilir]

   Slayer 25 WG Karasinek İlacı (100.GR) [Karasinek Mücadelesinde Etkili Çözüm İçin Tavsiye Edilir]
   Slayer 25 WG Karasinek İlacı (100.GR) [Karasinek Mücadelesinde Etkili Çözüm İçin Tavsiye Edilir]
   Slayer 25 WG Karasinek İlacı (100.GR) [Karasinek Mücadelesinde Etkili Çözüm İçin Tavsiye Edilir]
   Slayer 25 WG Karasinek İlacı (100.GR) [Karasinek Mücadelesinde Etkili Çözüm İçin Tavsiye Edilir]
   Slayer 25 WG Karasinek İlacı (100.GR) [Karasinek Mücadelesinde Etkili Çözüm İçin Tavsiye Edilir]
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde
    

       (100.gram) SLAYER KARASİNEK İLACI  | SADECE KARASİNEĞE ÖZEL  | UZUN VADELİ KORUYUCU  | ÜSTÜN BAŞARI
       (WG)  ÇÖZÜLEBİLİR TOZ FORMÜL  |  BİLİNDİK HAŞERE İLAÇLARINDAN FARKLI BİR ÇALIŞMA METODU VE ÇÖZÜM

   Etkili Olduğu Zararlılar:

    
   Haşeremarket Notu:
   Agita Guard ile aynı etken madde fakat %25 oranla daha yüksek miktara sahip ve sadece karasineğe çalışan yeni kuşak ürünlerdendir. Agita'dan farkı WG formül olması ve daha minik zerrecikli toz  formunda bulunmasıdır. Bu toz halinde bulunan Agitanın eritilmesi için gerekli çabayı ortadan kaldıracaktır. Bİr hayvan barınağında yapılan testte aşırı karasinek popülasyonunu hemen ortadan kaldırmıştır. Bu yönüyle tarafımızdan (uygulayıcı personelimiz tarafından) 'Agitadan farkı yok' olarak nitelenmiştir.
   Bsit bir ipucu olarak bir camsil pompası tarzı püskürtücüye üründen bir kapak katıp sinek hareketi olan mekan -alanın düvar ve çevrel yüzeylerine püskürtün, ortamdaki karasineği yok edecektir. Açık alan kamelya balkonda vb bu en kolay karasinekten kurtuluş yoludur...
   HAŞEREMARKET TECRÜBE PAYLAŞIMI:
   Ürünü yüzeylere uygulayın. SİNEK AVLAMAYA ÇALIŞMAYIN. Siz yüzey uygulamanızı yapın gerisini SLAYER KARASİNEK İLACI halledecektir.
   Ürünü uyguladıktan sonra imkan var ise yüzeyleri sabahları (mümkünse günaşırı) normal ilaç püskürttüğünüz pompa ile bu sefer su püskürterek ıslatın... Bu kuruyan malzemenin ıslanmasına ve tekrar daha fazla feromon yaymasına sebep olacak ve ürün yeniden çalışmaya başlayacaktır.
   Tozsuz yüzeyler daha uzun koruma sağlar...


    
   Ambalaj Seçenekleri:
    100. gr ambalaj
    

   Kullanım Alanları:
   Diğer İnsektisitlerden daha güvenli formülü ile her türlü mekanda güvenle kullanılabilinir.Restaurantlar, gıda işletmeleri, hayvan barınakları, at çiftlikleri villa site vb meskenlerin kapalı ve açık alanları, kamelya pergole balkon vb alanlarda karasinek mücadelesi için yüzey uygulaması olarak kullanılabilir.
   Güçlü ve uzun süreli etki gösterir.Yapılan deneylerde kapalı Alanlarda 1 saat içerisinde Karasinek Popülasyonunun tamamına yakınını yok ettiği belirlenmiş , İklim koşulları ve uygulama yöntemine göre 4-8 hafta etkisini koruduğu görülmüştür.
    

   Genel Özellikleri:

   KARASİNEK MÜCADELESİ İÇİN TOZ-GRANÜL İNSEKTİSİT
    Tüm Dünyada yeni nesil İnsektisitlerden sayılan THİAMETHOXAM etken maddeli üçlü formülüyle ergin Karasinek mücadelesinde son nokta.Yeni formülü ile Karasineklere karşı kesin çözüm.

   Karasineklerde nikotinoid asetikolin reseptör bölgelerinde etki gösterir.genel yolla oral yolla alınıp mide ve eklem zehiri olarak çalışır.
   SLAYER Karasinek erginlerine karşı dünyada yeni geliştirilmiş SUDA ERİYEN TOZ formunda sprey ve boyama yöntemiyle kullanılabilenani ve uzun etkili su bazlı mükemmel karasinek ilacıdır.
    
   BOYAMA YÖNTEMİ
    Sineklerin konduğu dikey yüzeylerde bir boya fırçası vasıtasıyla bant halinde yüzey boyama olarak uygulama yapılabilir.  Boyama için !00.GR karasinek ilacı 100 ml su ve 50 gr şeker ile karıştırılarak 10cmx 30cm lik şeritler halinde boyama olarak uygulanır.
    .Bozuk yüzeylerde ise karışım tavana asılan karton veya Polietilen parçalara  sürülebilir. 6-8 hafta etkisini devam ettirir.
    
   SPREY YÖNTEMİ
    
    100 GR SLAYER karasinek ilacı , 2-3 lt su ile karıştırılır. Bu karışım pompa ile 40 mlt / m2  şeklinde uygulanır. Bu şekilde uygulanan ilaçlamanın etkisi ilaçlanan bölgenin yıkanmaması halinde 4-6 hafta devam eder.İlaçlanan bölge yıkanırsa kalıcılık giderek azalır.
   Diğer bir uygulama yöntemi ise belli kaplara (çay tabağı gibi) su ile seyreltilmiş çözelti konulup tuzak-yem olarak kullanılmaktadır.

   YUKARIDA VERİLEN ORANLAR YÜKSEK OLABİLİR. KARASİNEK POPÜLASYONUNA BAĞLI OLARAK DAHA DÜŞÜK ORANLARDA KARIŞIMLAR YAPARAK ÜRÜNÜN GEREKSİZ KULLANIMINDAN DOĞACAK ZİYANI AZALTABİLİR VE TASARRUF EDEBİLİRSİNİZ.
   Ürün Tipi:
   İNSEKTİSİT(Böcek İlacı) Suda eriyen toz konsantre karasinek insektisiti

   Etkili Madde:

   ETKİSİ
   Yapılan deneylerde kapalı alanlarda 1 saat içerisinde karasinek popülasyonunun tamamını yok ettiği belirlenmiştir.
   İklim koşulları ve uygulama biçimine bağlı olarak 4-8 hafta kalıcı ve koruyucu etkisini sürdürebilmektedir.

    
   Uygulama Gereksinimleri:

   İlaç yukarıda anlatıldığı gibi suyla seyreltilip pompa ile veya su ile seyreltilip solüsyon yapılarak fırça ile veya belli kaplar içine su ile eritip tuzak yapılarak kullanılabilir.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodusl1
   MarkaBİOTEK
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   • 50.ml ve 500.ML Ambalajlardan Seçim yapabilirsiniz. Kokusuz Lekesiz 2 Ay Koruyucu, Hamamböceği, KARINCA, Akrep, Karasinek, Sivrisinek Ve Tüm Yürüyen Ve Uçan Haşereler İçin Kullanılabilir. Etkili İlaçlama
    29,50 TL
    KDV Dahil 23,60 TL
    %20
   • İlaçlama esnasında ve sonrasında mekanı kapatmanıza gerek yoktur. Yapılan uygulama sonrası temizlenmesi gereken yüzeyleri temizleyiniz yeterlidir. 5- DEEPEST, yapısı gereği kalıcı ve koruyucu özellikte bir ürün olduğu için silinmediği yüzeylerde uzun süre
    KDV Dahil 1.109,20 TL
   • Ürün etiketinde karasinek, hamamböceği ve sivrisinek, gibi en çok kullanım alanı bulan haşereler için uygulama doz bilgileri verilmiştir. Ürün Etken maddesi itibarıyla geniş spektrumlu insektisitler sınıfında olup, diğer haşereler üzerinde de etkilidir.
    29,50 TL
    KDV Dahil 23,60 TL
    %20
   banka
   Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.