google

SOREXA MUM BLOK - 10 KG

Fiyat:
3.030,00 TL
284,32 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda
Sorexa Blok
Yüksek Etkinlikteki Bir Blok Yemde Mükemmel Çekicilik ve Dayanıklılık Birarada
Bu kullanım kılavuzu tavsiye amaçlıdır. Her ürüne ait kullanım talimatlarına sıkı bir şekilde uyulması gerekmektedir. Biyositleri dikkatli kullanınız.
Kullanmadan önce etiketi ve ürünle ilgili bilgileri okuyunuz.  Sorexa Blok , BASF'nin tescilli markasıdır. Sorexa serisi rodentisitler %0,005 oranında 2. Nesil antikoagülan olan orjinal Difenacoum aktif maddesini içermektedir.
Sorexa Blok dünya çapında profesyonel kemirgen kontrolünde en yaygın olarak kullanılan yüksek etkinlikteki rodentisitlerdendir. BASF’nin profesyonel tecrübesi ve kaliteli üretimi ile geliştirilmiş olan Sorexa Blok, içeriğindeki yüksek kaliteli dolgu maddeleri ve BASF’nin ileri formülasyon teknolojisi sayesinde en etkili sonuçların alınmasını sağlar.
Sorexa Blok, fare ve sıçan mücadelesi için her zaman cezbedici özelliğini koruyarak, kemirgenlerin en kısa sürede ölmesi için yeterli yem tüketimi sağlamaktadır. Özellikle düşük oranda tutulmuş wax (mum) içeriği, üstün çekiciliği ve aktif küf koruma özelliği olan tahıl bazlı Sorexa Blok etkin fare ve sıçan kontrolüne imkan tanır. Hazır ölçülmüş bloklar kullanım kolaylığı sağlar, ortasında bulunan delik ile kolayca kemirgen istasyonlarına monte edilir, dökülme ve sarfiyat tehlikesini ortadan kaldırır. Özellikle dış alanda bulunan yuva uygulamalarında ve ıslak veya rutubetli ortamlarda kullanımı uygundur.
Sorexa Blok çocukların, evcil hayvanların veya hedef olmayan turlerin kazayla urunu yemesini önleyen denatonium benzoate maddesi içermektedir, bu nedenle kullanımı son derece guvenlidir. Denatonium benzoate maddesine ek bir diğer guvenlik tedbiri olarak; kazara yem tuketilmesi halinde erken önlem alınmasını sağlayan, ağızda mavi yeşil renk bırakan uyarıcı boya içermektedir.
BASF tarafından uretilen orijinal Difenacoum aktif maddesi ve Sorexa Blok rodentisiti Avrupa Birliği Biyosidal Direktif’inde (EU Biocidal Product Directive) desteklenmektedir.
Diğer Özellikler
Stok KoduHM000203
MarkaBasf
Stok DurumuVar
4041885087676
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.