google

Syngenta Advion Karınca Jeli (30.Gr) (1 Adet Şırınga Jel )

Telefon İle Bilgi Ve Kolay Sipariş:     0 (212) 479 32 38

    SYNGENTA ADVİON KARINCA JEL İLACI 
   30 GRAM AMBALAJDA | JEL YEM FORMÜL  |  LEKESİZ VE KOKUSUZ SINIF  |  TEMİZLİK GEREKTİRMEZ


Etkili Olduğu Zararlılar:

Haşeremarket Notu:
  • Tüm karınca türleri içindir. Karıncalar üzerinde tam kontrol sağlayan, güvenilir, yeni profesyonel yem insektisittir. SYNGENTA ADVİON KARINCA JELİ, Kullanıma hazır, şırında jel yem formülasyonda, İNDOXACARB içeren çok güçlü, stabil ve uzun süreli kalıcı etkiye sahip, karınca jelidir.

    Uygulama karınca hareket güzergahları üzerine, süpürgeliklerin duvarla veya zeminle birleştiği aralıklara, mutfak tezgahının duvarla birleştiği aralıklara vb alanlara 1 metre ara ile toplu iğne başı kadar damlacıklar bırakılmak suretiyle ilaçlama yapılmıştır.


    NOT: Ürün görselleri değişiklik gösterebilir. Ürün bir adet tüp jeldir.
 
Ambalaj Seçenekleri:

30. gram kullanıma hazır şırınga ambalajdadır.

Kullanım Alanları:
KARŞI KONULAMAZ ÇEKİCİ FORMÜLASYON
siyah bahçe karıncası, sarı karıncalar, ve tüm genel karınca formları üzerinde yüksek etkinlik ve koloniyi kurutmaya yönelik tam etkinlik.

HIZLI VE TAM KOLONİ KONTROLÜ
İNDOXACARB %0,05 lik konsantrasyon ile, SYNGENTA ADVİON KARINCA JELİNİ tüketen karıncaların hızlı ölümünü sağlayacak, ancak yemi tüm koloni ile paylaşacak kadar yeterli süre yaşamalarına imkan sağlayacak biçimde formüle edilmiştir.

Araştırmalar, insaktisitin 12-14 saat sonra öldürücü etkisine başladığını göstermektedir. Yetişkin, larva ve kraliçeler en düşük dozlarda bile ölmekte ve koloninin tamamen çökmesi 14 gün kadar sürmektedir.

Ürünün etkisi yaygın kullanılan diğer karınca jellerine göre daha hızlı ve kalıcıdır.

 
  • Karınca aktivitesindeki kalıcı azalma uygulamadan sonraki birkaç gün içerisinde gözlenebilir. Koloninin tamamen yok olması türe göre değişkenlik gösterebilmekle beraber bir kaç haftayı bulabilir.


 

Genel Özellikleri:
İÇ VE DIŞ ALANDA HIZLI, KOLAY VE GÜVENLİ KULLANIM
SYNGENTA ADVİON KARINCA JELİ, kullanıma hazır nisbeten sıvı bir yemdir. Hızlı ve güvenli bir şekilde enfeste alanda seyreltmeye ve spreylemeye ihtiyaç duymadan doğrudan kullanılır.
Hem evlerde, hem de ticari binaların iç ve dış alanlarında kullanılabilir. Kokusuzdur, sıcak kanlı hayvanlar ve memeliler üzerinde toksisitesi çok düşüktür.

EN MÜKEMMEL SONUÇ İÇİN ETKİN KULLANIM

Karınca problemi olan alanlarda metrekareye yaklaşık 3-4 mm çapında bir damlanın uygulanması yeterlidir. (Toplu iğne başı gibi damlatınız.)

Maximum etkiiçin yem damlacıkları emici olmayan yatay yüzeylere uygulanmalıdır.

Ev içi uygulamalarda, karınca hareketinin görüldüğü alanlarda, süpürgeliklerin aralıkları vb yerlere uygulamak en verimlisidir.
 

Uygulama Gereksinimleri:

SYNGENTA ADVİON KARINCA Jel şırınga özel sprey tabancası gerektirmez. Kullanıma hazırdır. Tüpün kapağını açınız ve arkasından bastırarak uygulayınız.


Hazır İlaçlama Paketleri:
Diğer Özellikler
Stok KoduADV1
MarkaSYNGENTA
Stok DurumuStok Tükenmiştir
HM-BRKD-8698547
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.