google
 • Tüm Kategoriler
  • UCCON Profesyonel Karton Fare Yapışkan Tuzakları

   UCCON Profesyonel Karton Fare Yapışkan Tuzakları
   UCCON Profesyonel Karton Fare Yapışkan Tuzakları
   Görsel 1
   Görsel 2
   Fiyat:
   342,20 TL
   342.20 www.haseremarket.com
   32,11 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo
    

   UCCON PROFESYONEL KARTON FARE YAPIŞKANI 
       KULLANIMA HAZIR; AÇ KULLAN 100 ADET KOLİDE MARKET AMBALAJINDA DEĞİL KOLİDE TASARRUFLU


   Etkili Olduğu Zararlılar:

   Haşeremarket Notu:
     Fare Mücadelesinde Profesyonel fare yemlerine nisbetle düşük başarılı olsalarda, mukayese edilmeleri de doğru değildir. Zira fare yapışkanlarının yaptığı iş farklı, fare zehirlerinin yaptığı iş farklıdır. Fare yapışkan tuzakları, fare mücadelesinde fare zehiri uygulamalarında takviye olarak kullanılabilir.

    
   Ambalaj Seçenekleri:

   alternatif yazı
          Karton Fare Yapışkan Tuzağı      

   100 adetlik koli fiyatıdır. Karton  fare yapışkanlarından sipariş vermek için SEPETE EKLE butonu altındaki adet/iskonto bölümünden adet seçimi yapabilirsiniz. 
   TOPTAN ALIMLARINIZ İÇİN LÜTFEN TELEFONLA FİYAT SORUNUZ. 0 212 479 32 38

    

   Kullanım Alanları:
   İç mekanlarda, fare hareketinin görüldüğü kuytu güzergahlara konularak kullanılır. Yapışkan üzerine küp şeker veya fındık gibi çekiciliği arttıracak bir gıda konulabilir.
    

   Genel Özellikleri:
   uccon fare tuzakları fare ve sıçanları yakalamakta çok etkili zehirsiz kokusuz yapışkan tuzaklardır. Değişik şekil ve boylarda üretilen uccon tuzaklar hem küçük hemde büyük fareler için geliştirilmiştir.
   100 adetlik koli fiyatıdır. 

   Uygulama Gereksinimleri:

   Özel bir uygulama gereksinimi yoktur. fare hareket güzergahlarına veya fare istasyonları içine konularak kullanılır.


   Hazır İlaçlama Paketleri:
   Diğer Özellikler
   Stok Kodufltk54
   Marka-
   Stok DurumuVar

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   • Filtrap fare tuzakları fare ve sıçanları yakalamakta çok etkili zehirsiz kokusuz yapışkan tuzaklardır. Değişik şekil ve boylarda üretilen Filtrap tuzaklar hem küçük hemde büyük fareler için geliştirilmiştir.
    KDV Dahil 17,70 TL
   • Mini, Orta ve Büyük Boylardan Seçim Yapabilirsiniz. Tek Kilitli...TÜM FARE TÜRLERİ İÇİN UYGUN, TÜM YEMLER İÇİN KULLANILABİLİR.
    KDV Dahil 7,67 TL
   • Rodilon® Paste; sıçanların gezindiği ve görüldüğü; sıçan delikleri, gezinme yolları, beslenme alanları gibi yerlere yerleştirilir. Sıçan yoğunluğuna bağlı olarak, 5-10 m aralıklarla her yem istasyonuna 100-200 grama kadar Rodilon® Paste yerleştirilir.
    KDV Dahil 23,60 TL
   • Mini, Orta ve Büyük Boylardan Seçim Yapabilirsiniz. Çift Kilitli, Extra kuvvetlendirilmiş dayanıklı malzemeden, Kırılmaz...TÜM FARE TÜRLERİ İÇİN UYGUN, TÜM YEMLER İÇİN KULLANILABİLİR.
    KDV Dahil 9,44 TL
   • Bonirat mum blok yem tarla faresi lağım fareleri fındık ve ev fareleri gibi tüm fare türleri üzerinde etkili, başarısı senelerdir uygulamalarında kullanıcısı olan biz HAŞEREMARKET tarafından da takdir görmüş, Avrupanın en başarılı üreticilerinden İtalya
    KDV Dahil 566,40 TL
   banka
   Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.