google

Uccon Sinek Yapışkan Tuzağı 30 x 60 CM 10 Adet

Fiyat:
110,25 TL
10,35 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
UV ışıklı makinalar için yapışkan sinek tuzağı.Değişik boyutlarda üretilen UCCON sinek tuzakları ultraviyole ışınlarıyla lambalı makinalarda sinekleri yakalamak için kullanılmaktadır. Ultraviyole ışınlara dayanıklı yapışkanı sayesinde aylarca kurumadan yapışma özelliğini korumaya ve sinekleri yakalamaya devam eder. Kokusuz ve zehirsiz uccon güvenilir çevre dostu bir üründür.
 

Uygulama Alanları

Açık ve kapalı alanlarda toksik ürünlerin kullanımının sakıncalı olduğu yerlerde kullanılır. Gıda üretim tesisleri, kafe, restoran, ofis, ve zehirli ilaçların kullanılmasının sakıncalı olduğu her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kullanım Şekli ve Dozu

UCCON tuzağın yapışkanlı yüzeyini cihazınızın lambalarına bakacak şekilde yerleştiriniz. Cihazınızı çalıştırdığınızda UV lambalar sinekleri üzerine çekecektir. Lambalara gelen sinekler yapışkan tuzağa yapışmaktan kurtulamazlar. Tuzağın tamamı sineklerle kaplandığında yenisi ile değiştiriniz.

Diğer Özellikler
Stok Koduhm97779
MarkaBAYER
Stok DurumuVar
gt-69867688678588976987
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.