google

UCCON Yapışkan Sinek Tutucu Işıklı Sinek Makinaları (EFK) lar için Uygun

Fiyat:
16,50 TL
1,55 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
 

    UCCON YAPIŞKAN SİNEK TUTUCU  (30 X 60 CM)
     UCCON-IŞIKLI SİNEK MAKİNALARI VEYA DOĞRUDAN KULLANIMA UYGUNDUR


UV ışıklı makinalar için yapışkan sinek tuzağı.Değişik boyutlarda üretilen UCCON sinek tuzakları ultraviyole ışınlarıyla lambalı makinalarda sinekleri yakalamak için kullanılmaktadır. Ultraviyole ışınlara dayanıklı yapışkanı sayesinde aylarca kurumadan yapışma özelliğini korumaya ve sinekleri yakalamaya devam eder. Kokusuz ve zehirsiz uccon güvenilir çevre dostu bir üründür.
 

Uygulama Alanları

Açık ve kapalı alanlarda toksik ürünlerin kullanımının sakıncalı olduğu yerlerde kullanılır. Gıda üretim tesisleri, kafe, restoran, ofis, ve zehirli ilaçların kullanılmasının sakıncalı olduğu her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kullanım Şekli ve Dozu

UCCON tuzağın yapışkanlı yüzeyini cihazınızın lambalarına bakacak şekilde yerleştiriniz. Cihazınızı çalıştırdığınızda UV lambalar sinekleri üzerine çekecektir. Lambalara gelen sinekler yapışkan tuzağa yapışmaktan kurtulamazlar. Tuzağın tamamı sineklerle kaplandığında yenisi ile değiştiriniz.


 
Diğer Özellikler
Stok Koduefky21
Marka-
Stok DurumuVar
HM-BRKD-8699155
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.