google

Uzman Bahçe K-73 İlaçlama Makinesi 10 litre

Ürün Detayları

Uzman Bahçe K-73 İlaçlama MakinesiArttırılmış Hijyen Fonksiyonu

Arttırılmış hijyen için üretilmiş olan makine güçlü bir performans sergiler. İlaçlama ya da dezenfekte etme işlemleri için kullanıma uygun olan makine, her alanda etkili hijyen sağlamanızı destekler. Sterilize ortamlar yaratmanız ve sağlıklı ağaçlar elde etmeniz için idealdir.


Geniş Sıvı Kapasitesi

Geniş depolama sistemiyle büyük alanları dahi tek seferde ilaçlayabilmenize olanak tanır. 10 litre depolama alanına sahip olan ilaçlama makinesi, tekrar tekrar ilaç doldurma zahmetinden sizi kurtarır.


Kolay Kullanım Detayları

Kolay kullanılan sistemi sayesinde pratik ilaçlama yapmanızı sağlar. Mekanik pompasıyla kolay ilaç püskürten ağızlığı aracılığıyla ilaçlama işlemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturur. Kolay kullanım detaylarıyla ilaçlama işlemini keyfe dönüştürerek, zamanınızın çoğunu size bırakır.


Pratik Püskürtme Ağzı

Pratik püskürtme ağzı güçlü ilaçlama performansı sunar. Püskürtme ağzının ergonomik tasarımı sayesinde makine içinde kullanılan ilacın ilaçlama yapılan menzil içerisine eşit olarak dağılmasını sağlar. Etkili ilaçlama için üretilmiş olan özel ağızlığı rüzgâra bağlı ilaç dağılmasını engeller.


Taşınabilir Hafiflik

Taşınabilir boyutlarla üretilerek birden fazla mekânda performans almanız sağlanmıştır. 7,5 kilogram netliği sayesinde her yere kolaylıkla taşıyabilir ve diler evinizde diler işyerinizde dilerseniz bahçenizde kullanabilirsiniz. Ayrıca ergonomik tasarım avantajıyla saklama alanını minimuma düşürür.


Yüksek Kaliteli Üretim

Üretiminde kullanılan malzemeler yüksek kaliteli malzemeler arasından özenle seçilmiştir. Uzun kullanım ömrü sunan bu özelliği ilaçlama makinesinin bakım aralığını da uzatmada etkilidir.

Diğer Özellikler
Stok KoduHM00329
MarkaUzman Bahçe
Stok DurumuStok Tükenmiştir
3447344734088
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.