google

Veta 16A Akülü Şarjlı Sırt Pompası

Ürün Detayları

Veta 16A Şarjlı Basınçlı İlaçlama Makinesi Sarı


Kolay Dolum

Ürün şarjla çalışır. Şarjını takıp kolay bir şekilde doldurabilirsiniz. Ardından gün boyu işleriniz bitene kadar yeniden dolum işlemi yapmadan çalıştırabilirsiniz. Yarı yolda bırakmayan güçlü bataryası ile büyüler.


Doğru Hedef

İlaçlama yaparken doğru noktalara ulaşmak oldukça önemlidir. Ürünün kaliteli baş kısmı ile istediğiniz bölgeye ulaşarak ilaçlama yapabilirsiniz. Ayrıca ilaçlama sırasında belirlediğiniz hedef doğrultusunda herhangi bir yere ilaç sıçramaz.


Kuvvetli Etkiler

İlaçlama yaptığınız bölgede görülen etkilerin ne kadar güçlü olduğunu görünce şaşıracaksınız. Az miktarda ilaç kullanılmasına rağmen çok kuvvetli etkiler ortaya çıkar. Bir yandan üründen tasarruf edip diğer yandan da performansın ne kadar güçlü olduğunu anlamanıza yardımcı olur.Kalıcılıktan Yana

İlaçlama yaptığınız yerde sürekli aynı işlemi yapmanıza gerek yoktur. Etkisini uzun süre göstermeye devam eder. Bu sayede hayatınızda yapmanız gereken diğer önemli işlere zaman ayırırsınız.


Yük Olmayı Sevmez

Hem kadınlar hem de erkekler iş yaparken ağır eşyalar taşımayı sevmez. Ürün son derece hafif olduğu için her daim kullanılması da oldukça pratiktir. Taşıma derdine son verip işinize verimli bir şekilde odaklanma zamanı.


Riskleri Önler

İlaçlama yapılırken oluşabilecek kaza ve risklerin önüne geçer. Böylece kullanım sırasında oluşan tüm şüpheler ortadan kalkar ve güvenli bir şekilde ilaçlama yapmanıza yardımcı olur. Uzun süre dayanıklı olmasından dolayı kullanılabilir.

Diğer Özellikler
Stok Koduveta997
MarkaVETA
Stok DurumuStok Tükenmiştir
8697557472170
banka
Haşere Market | Haşere Kontrol Ürünleri | Endüstriyel Hijyen Ürünleri | Bahçe ve Peyzaj Ürünleri | PCO | İlaçlama Hizmetleri © 2007

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.